Дозвольте презентувати вам онлайн версію першої ЕМЛ із ДЖЕКПОТОМ «Щасливі числа», яка вже стартує на офіційному сайті лотерейного оператора: msl.ua. Розпочнемо нашу презентацію з того, що цікавить кожного учасника лотереї: яка ціна питання?

Вона може бути різною, залежно від «товщини вашого гаманця». Як і в термінальній версії лотереї, ви можете обирати на гру онлайн квитки у трьох цінових сегментах 5 грн., 10 грн., 20 грн. І кожен лотерейний квиток, придбаний онлайн, дає вам шанс виграти ДЖЕКПОТ!

ЦІНА ВИЗНАЧАЄ МОЖЛИВОСТІ

При цьому важливо знати — чим дорожчий квиток, тим більше шансів та можливостей він надає гравцю. Відповідно до вартост і квитків, максимальні призи становлять: 5 000, 10 000 та 20 000 гривень. Від вартості квитка також залежить і розмір виграного ДЖЕКПОТУ. Купуючи квиток за 5 грн., ви отримуєте шанс виграти 25% від загальної суми накопиченого на момент виграшу ДЖЕКПОТУ. Квиток вартістю 10 грн. дає вам можливість виграти вдвічі більше — 50% ДЖЕКПОТУ. А квиток вартістю 20 грн. — в чотири рази більше, а саме: 100% ДЖЕКПОТУ. Ось така проста арифметика, з якої вам дуже просто зробити висновки. Розмір ДЖЕКПОТУ, на який може претендувати учасник гри (в залежності від вартості квитка), на початку гри висвітиться на екрані вашого комп’ютера, планшета або смартфона.

ШУКАЙ ЩАСЛИВИЙ ЗБІГ ЧИСЕЛ

Сума ДЖЕКПОТУ накопичується, зростаючи з кожним придбаним гравцями лотерейним квитком на 5% вартості квитка. Немає сенсу чекати, коли він підросте, адже його можуть зірвати просто зараз, коли ви читаєте ці слова! Тому не чекайте, а грайте якомога скоріше та якомога частіше, щоб заволодіти омріяним ДЖЕКПОТОМ!

Механіка гри у онлайн версії лотереї «Щасливі числа» не відрізняється від термінальної. На ігровому полі розміщено декілька ВИГРАШНИХ ЧИСЕЛ та декілька ВАШИХ ЧИСЕЛ. Під ВАШИМИ ЧИСЛАМИ — суми можливих виграшів. Якщо будь-яке з ВАШИХ ЧИСЕЛ збіглося з будь-яким ВИГРАШНИМ ЧИСЛОМ, ви виграли приз за це число. На одному квитку може бути до трьох збігів включно, і тоді виграші за кожний збіг підсумовуються.

І тут знову увага! У квитках різної вартості — різна кількість ВИГРАШНИХ ЧИСЕЛ і ВАШИХ ЧИСЕЛ: у квитку вартістю 5 грн. їх 3 і 12 відповідно, вартістю 10 грн. — 4 і 16, а вартістю 20 грн. — 5 і 20. Тобто, дорожчий квиток дає гравцю більше шансів виграти.

ДЖЕКПОТ ЗРОСТАЄ, ХАПАЙ ЗАРАЗ!

Щоб заволодіти ДЖЕКПОТОМ, вам потрібно знайти серед ВАШИХ ЧИСЕЛ додаткове число, яке обране випадковим чином і розташоване в червоному серці на ігровому полі. Подивіться на скриншоти, ви бачите, що учасник лотереї обрав квиток вартістю 20 гривень, і завдяки щасливому збігу чисел (число 04 є серед ВИГРАШНИХ і ВАШИХ ЧИСЕЛ), виграв приємну суму — 100 гривень.

На екрані з’явилося привітання, в якому вказана сума до сплати — 100 гривень, яка автоматично миттєво опиняється в електронному гаманці учасника гри. Ви також бачите, що ДЖЕКПОТ на момент гри становив суму 52 808 гривень. Якби серед ВАШИХ ЧИСЕЛ знайшлося число 11, гравцеві дісталися б усі 100% ДЖЕКПОТУ. Цього разу не вийшло, треба шукати нові шанси на удачу.

А вам, шановні друзі, час переходити від навчання до реальної гри, щоб віртуальні виграші перетворилися на реальні гроші. Радимо вам скоріше почати гру на сайті msl.ua та щиро бажаємо удачі в онлайн версії першої ЕМЛ із ДЖЕКПОТОМ!

Примітка: ігрові символи, розмір ДЖЕКПОТУ, дата та час, номер лотерейного квитка та ігрова комбінація на скриншотах позначені умовно.