Шановні друзі, шанувальники миттєвих лотерей «МСЛ»! Ми розуміємо, що за місяці карантину ви страшенно скучили за грою і бажаєте якомога швидше пірнути у світ лотерейних розваг. А ми, не менше за вас, скучили за можливістю розповідати вам про лотерейні новинки, що здатні задовольнити ваші бажання. І сьогодні з величезним задоволенням презентуємо у першому післякарантинному номері газети абсолютно унікальну електронну миттєву лотерею «АВТО ЛОТО».

Ви зрозумієте, чому ми впевнено говоримо про її унікальність, коли уважно ознайомитеся з презентацією. Для початку лише один штрих — у нову лотерею можна виграти АВТО*! А тепер детально про все, на що здатна нова ЕМЛ і що ви можете від неї отримати, граючи і на точках продажів, і в Інтернеті — можливостей багато!

СЛІДКУЙ ЗА СИМВОЛАМИ

На кожному лотерейному квитку «АВТО ЛОТО» розташовані дві гри: ГРА 1 та ГРА 2, кожна з яких розігрується окремо (зауважимо, що на одному квитку виграшною може бути одна гра). Ми показуємо вам приклад квитка з «мальованою» графікою, деякі термінали роздруковують квитки, у яких замість малюнків ви знайдете цифри, суть гри від цього не зміниться — і малюнки, і цифри є ігровими символами. Тож дивимося на квиток і розбираємося в правилах гри.

ГРА 1. На ігровому полі розміщено 20 ігрових символів. Якщо серед них є 10 пар однакових символів або якщо немає жодної пари однакових символів, Ви виграли АВТО*.

ГРА 2. На ігровому полі розміщено 12 ВИГРАШНИХ СИМВОЛІВ, а також дві Спроби, кожна з яких містить 9 ВАШИХ СИМВОЛІВ. У кожній Спробі символи розташовані таким чином, що утворюють три горизонталі, три вертикалі та дві діагоналі (по 3 символи у кожній лінії). Якщо у будь-якій Спробі будь-які ВАШІ СИМВОЛИ збіглися з будь-якими ВИГРАШНИМИ СИМВОЛАМИ та утворили або горизонталь, або вертикаль, або діагональ — Ви виграли АВТО*. На словах начебто виходить складно, а на практиці все доволі просто, ось дивіться. Припустимо, Ви придбали такий лотерейний квиток, який ми демонструємо.

Починаємо грати з ГРИ 1. Уважно перевіряємо всі 20 символів-малюнків, чи є серед них парні (однакові)? Виявляється, що є одна така пара. Це означає, що ГРА 1 не виграшна. Переходимо до ГРИ 2, і вона виявляється виграшною, адже у другій Спробі ВАШІ СИМВОЛИ збіглися з ВИГРАШНИМИ СИМВОЛАМИ та утворили горизонталь (ми позначили її кольором). Отже, квиток виграшний! Саме таким чином, панове читачі, сплативши 100 гривень (вартість одного квитка «АВТО ЛОТО»), можна виграти АВТО*. Чудове співвідношення витрат до виграшу. Детальну інформацію щодо оформлення виграшів Ви можете отримати за телефоном гарячої лінії МСЛ: 0 800 21 00 65.

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейні квитки у Вашій присутності!

*Під АВТО мається на увазі грошовий виграш у державну грошову миттєву лотерею «АВТО ЛОТО» у розмірі 620 000,00 гривень (сума виграшу до виплати складає 499 100,00 гривень за вирахуванням податків та зборів).

АКЦІЯ «ЗАВЖДИ ВИГРАЄШ — АВТО ЛОТО»

І саме тут час сказати про ще одну, можливо, найцікавішу та найважливішу особливість лотереї «АВТО ЛОТО», яка робить її дійсно унікальною. Зверніть увагу на нижню частину лотерейного квитка зі словом АКЦІЯ та логотипом «Швидкограй». У тексті сказано: «Якщо цей квиток є невиграшним, безкоштовно отримайте у дарунок у розповсюджувача лотерейні квитки миттєвих лотерей родини «ШВИДКОГРАЙ» на суму 100 гривень». Як вам така новина, круто?! Виходить, що програти в «АВТО ЛОТО» взагалі неможливо!

Кожен квиток без виграшу дає гравцю право на безкоштовне отримання дарунка в рекламній акції «Завжди виграєш — АВТО ЛОТО». Дарунки — це декілька лотерейних квитків родини «Швидкограй», вартість яких у сумі становить 100 грн., серед них: «ПОЛЮВАННЯ ЗА СКАРБАМИ», «Товстий гаманець», «Святкова», «Морський бій», «ХТО ТАМ», «Щасливі числа», «Володар гри», «Чарівна пара», «ЛАС-ВЕГАС», «Миттєвий більярд», «Швидкі 7», «ЛАБІРИНТ». Скажімо, Вам можуть запропонувати 6 квитків лотереї «Швидкі 7», що коштують 10 грн. кожен (загальною вартістю 60 грн.), та 2 квитки лотереї «Чарівна пара», що коштують 20 грн. кожен (загальною вартістю 40 грн.). А яким буде саме Ваш подарунковий набір квитків, вирішить доля. За будь-яких умов невиграшний квиток «АВТО ЛОТО» стане для Вас виграшним, тому що 100 гривень, витрачені Вами на гру, повернуться до Вас у вигляді нових лотерейних квитків і нових шансів на перемогу!

ВИГРАВАЙ АВТО ОНЛАЙН!

Сучасний тренд на «цифру» та можливість отримувати різноманітні послуги, розважатися, грати в лотереї та отримувати виграші, не виходячи з дому, повною мірою проявив себе під час вимушеного карантину. Не маючи іншого виходу зі стану, що склався, дуже багато людей, які раніше із різних причин недолюблювали Інтернет, стали його прихильниками. Гадаємо, що і серед наших читачів є чимало людей, які повною мірою оцінили сучасні способи лотерейної гри. Для вас, панове, лотерейний оператор підготував онлайн-версію ЕМЛ «АВТО ЛОТО», яка надає такі ж шанси на виграші, що й гра за реальними квитками. А її перевагами можна вважати: динамічність картинки, зручність та комфорт, доступність та швидкість отримання виграшу.

В онлайн-версії також діє акція «Завжди виграєш — АВТО ЛОТО», і якщо Вам не пощастить виграти приз у «АВТО ЛОТО», Ви отримаєте безкоштовну можливість зіграти у онлайн-версії декількох інших ЕМЛ загальною вартістю 100 гривень. Нижче ми представили кілька скриншотів, які дають Вам уяву про онлайн-версію миттєвої лотереї «АВТО ЛОТО». Заходьте на офіційний сайт лотерейного оператора (www.msl.ua) та насолоджуйтесь грою. Бажаємо успіху!

**Під висловом «або отримай квитки лотерей «ШВИДКОГРАЙ» на суму 100 грн» мається на увазі безкоштовне отримання гравцем державної грошової миттєвої лотереї «АВТО ЛОТО» дарунка в рекламній акції «Завжди виграєш — АВТО ЛОТО» (далі — Акція), а саме лотерейних квитків державних миттєвих лотерей родини «Швидкограй», які проводяться оператором державних лотерей ТОВ «М.С.Л.», на суму 100,00 (сто) гривень.

Акція проводиться з 15 квітня 2020 року до 14 квітня 2021 року.

К. Невський