Шановні друзі! Для шанувальників електронних миттєвих лотерей (ЕМЛ) родини «Швидкограй» приємна новина. До світлого свята Великодня відновилися продажи квитків серії «Великодні Дарунки» популярної ЕМЛ «Святкова».

Щоб виграти в цю лотерею, гравець має знайти на квитку збіг «Ваших» та «Виграшних» символів таким чином, щоб на ігровому полі склалася лінія з 4-х символів (горизонталь або вертикаль). У нашому прикладі (дивись праворуч) друга знизу горизонталь є виграшною, а сума призу за цю лінію становить 500 гривень*.

Навіть якщо на квитку не вдалося закреслити горизонталь або вертикаль, для гравців передбачена ще одна можливість виграти. Нижче основного ігрового поля  розміщується один додатковий символ, обраний випадковим чином. Якщо цей символ сходиться з будь-яким із «Ваших», гравець одразу виграє 50 гривень**.

Нагадуємо, що всі серії квитків електронної миттєвої лотереї «Святкова» є лімітованими, тож, мають обмежений період продажів. А тому, щоб перевірити свою удачу у новій серії, варто не зволікати!

Вартість квитка ЕМЛ «Святкова» серії «Великодні Дарунки» складає 10 гривень, а максимальний приз – 20 000 гривень.

Сума виграшу до виплати становить 402,50 грн.

** Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.