Спеціалісти стверджують, що для гарного психологічного стану людині потрібна нова інформація, а разом із тим, повторення чогось звичного та знайомого. Баланс нового та старого створює ідеальні умови для відчуття стабільності та комфорту в поєднанні з можливістю рухатися вперед. Здається, що в наш нестабільний час важко досягти такого бажаного стану, але ми спробуємо вам допомогти, шановні друзі. Сьогодні ми будемо говорити про новину, а разом із тим, нагадаємо про лотерею із великої родини ≪Швидкограй, яку ви добре знаєте та шануєте своєю увагою.

«Хрусткий листопад» — це назва чергової серії ЕМЛ «Святкова», і саме її ми сьогодні обговорюємо. Вперше ми розповіли про ≪осінню лотерею≫ у 2018 році, й щиро радили шукачам миттєвої удачі назбирати величезну купу хрустких купюр. Цього року ≪бабине літо≫ видалося довгим і щедрим, подарувавши українцям багато сонячних теплих днів. Прийшов час, і знову хрусткий листопад вкрив землю жовто-багряним килимом. А для учасників електронних миттєвих лотерей ≪М.С.Л.≫ знову прийшов час цікаво розважатися й вигравати гроші у «Хрусткий листопад» від «Святкової». Нове знайомство з добре відомою лотереєю — це і є ідеальне поєднання, аби почуватися комфортно й вигравати стабільно! Наша порада учасникам ЕМЛ «Хрусткий листопад» залишається незмінною, як і попередні два роки, — збирайте купюри парасольками за прикладом симпатичних єнотів. Збирайте купюри гаманцями та кишенями й взагалі усіма підручними засобами (хоч валізами). Ваше завдання — назбирати восени цього непростого 2020 року якомога більше купюр, вигравши якомога більше призів. Вартість одного лотерейного квитка лише 10 гривень, а максимальні призи (їх декілька, дивіться перелік виграшів) — 20 000 гривень!

ШУКАЙТЕ ХРУСТКІ КУПЮРИ

У кожному квитку з ≪мальованою≫ графікою ви знайдете символи, що нагадують про осінь: парасолька, листя, шарф, дощова хмаринка… В ≪немальованих≫ квитках на ігровому полі зазначені числа з діапазону від 01 до 20 включно. Різниця в дизайні не впливає на правила гри та суми виграшів. Правила гри цілком традиційні для цієї лотереї. Вони є дуже простими та зрозумілими, як для новачків, так і для давніх поціновувачів цього виду дозвілля. Якщо будь-які з Ваших символів збіглися з Виграшними символами та утворили горизонталь або вертикаль (лінію) з чотирьох символів — Ви виграли приз, сума якого вказана поряд із лінією. Крім того, на кожному лотерейному квитку розміщується один додатковий символ, обраний випадковим чином. Якщо цей символ збігається з будь-яким із Ваших символів, Ви одразу виграли 50 гривень*.

Ви готові пошукати разом із нами хрусткі купюри в квитку-прикладі? Тоді будемо уважно досліджувати Ваші символи, порівнюючи їх з Виграшними символами — рядок за рядком (по горизонталі), стовпчик за стовпчиком (по вертикалі). Який результат наших досліджень?

У крайньому стовпчику праворуч усі 4 Ваших символи (дерево, гриб, шапочка, дощова хмаринка) присутні серед Виграшних символів. Це означає, що квиток виграшний. Сума виграшу позначена безпосередньо над цим стовпчиком — 1 000 гривень**. Вона здатна поліпшити настрій будь-кому!

Квитки електронної миттєвої лотереї «Святкова» серії «Хрусткий листопад» вже в продажу. Бажаєте покращити свій настрій та похрустіти виграними купюрами — поспішайте, адже кількість квитків обмежена!

 

ОТРИМУЙТЕ ВАШІ ВИГРАШІ

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ ≪М.С.Л.≫ (у разі наявності необхідної суми грошових коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі 5 000 грн. та 20 000 грн. можна отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65.

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

*Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

** Сума виграшу до виплати складає 805,00 грн. за вирахуванням податків та зборів.