Жодний номер нашої газети не обходиться без розповіді про одну з електронних миттєвих лотерей від «М.С.Л.». Ми презентуємо читачам усі лотерейні новинки, навчаємо правил гри, беремо інтерв’ю у гравців, яким пощастило виграти найбільші призи, та публікуємо зображення найщасливіших квитків. Все так. Але сьогодні нам хочеться, як кажуть філософи, перейти від частки до цілого й розповісти про клас миттєвих лотерей взагалі.

ШВИДКО Й ПРОСТО!

Взагалі існує кілька основних видів лотерей.  Є числові лотереї, в яких числа можуть заздалегідь друкуватися в квитках, або ж обиратися самим гравцем. Є лотереї тото, присвячені спортивним подіям. Є миттєві лотереї, а останнім часом, завдяки інтернету, з’явилися ще й онлайн лотереї. Сама назва миттєвих лотерей відображає їхню суть. Гравцю не треба очікувати на розіграш чергового тиражу (проходять вони раз на тиждень або кожні кілька хвилин, все одно ви залежите від існуючого розпорядку), як тільки ви здійснили покупку лотерейного квитка, можете негайно, миттєво дізнатися, щасливий квиток вам дістався, чи ні. Швидкість гри — одна з головних переваг миттєвих лотерей, яку високо цінують гравці.

Щоб зіграти в миттєву лотерею, не треба «закінчувати університет», тут все просто й легко. Читай умови виграшу й знаходь свою удачу! Коли ми кажемо про електронні миттєві лотереї від «М.С.Л.», треба зазначити ще одну явну перевагу — лотерейні квитки друкуються електрон ним терміналом просто на ваших очах, ви бачите їхнє народження. Така прозорість, погодьтеся, викликає підвищену довіру до лотерейної гри.

НАС БАГАТО, Й МИ ТАКІ РІЗНІ

Ще одна приємна особливість електронних миттєвих лотерей — їхня доступність для людей будь-якого достатку, різноманітність за ціною. У вашій кишені лише 5 зайвих гривень? Можете зіграти в лотереї: «Шалена п’ятірка», «Щасливий квиток», «Швидкогроші», полюючи на максимальні призи 50 000гривень. Бажаєте витратити на квиток 25 або 50 гривень, щоб виграти 250 або 500 тисяч гривень? Шукайте удачу в квитках «Максі лото» та «Володар гри». Між цими ціновими показниками багато інших лотерей за вартістю квитка 10, 15, 20 гривень: «Морський бій», «До свята», «Хрестики нолики», «Швидкі 7»… Є лотереї, в яких сам гравець обирає ціну квитка, орієнтуючись на різні максимальні виграші (більша ціна — більший виграш): «Товстий гаманець», та ж «Максі лото». А ще є унікальна лотерея «Хто там», в якій за 10 гривень можна виграти цілий мільйон гривень! «Нас багато, й ми такі різні», — неначе говорять електронні миттєві лотереї.

ГРАТИ — ЦІКАВО!

Різноманітність цих лотерей виявляється і в варіаціях ігрової механіки. В класичних лотереях гравцю пропонують порівнювати «Виграшні номери» з «Вашими номерами». Є збіг — є виграш! А є абсолютно унікальні лотереї. Скажімо, граючи у «Морський бій» або в «Швидкі 7», вам треба поцілити в умовну ціль, яка знаходиться на перехресті координат. Завдання гравців у «Хрестики нолики» — створювати з номерів виграшні горизонталі, вертикалі та діагоналі. «Щасливий квиток» приносить удачу в разі, якщо ви знаходите певні суми чисел. Є лотереї, в яких гравцю надається лише один шанс виграти (найпростіші та найдешевші). А є такі, де (в одному квитку) відразу кілька окремих ігор, і в кожній можна знайти призи. Скажімо, «Максі лото» та «Володар гри», причому кожна окрема гра має свою механіку, що робить лотереї особливо цікавими та азартними.

Отже, вибір електронних миттєвих лотерей сьогодні настільки великий, що кожен із вас може знайти серед них улюблені й такі, що принесуть удачу. І не лише вам, а й вашим рідним, якщо, скажімо, ви подаруєте їм квитки вельми оригінальної лотереї «До свята». Вона надходить у продаж окремими серіями, присвяченими якомусь святу, порі року.  Такі лотереї особливо доречно дарувати й дуже приємно приймати в подарунок.

Нашу розповідь про електронні миттєві лотереї можна було б продовжувати, поглиблювати й розширювати, але краще вам особисто дізнатися про них, граючи та виграючи численні призи. Тож, бажаємо азартної гри та великих і частих виграшів!