Приємна новина про вагомий виграш у ЕМЛ «Щасливі числа» прийшла з мі­ста Переяслав-Хмельницького. 5 лютого у «ЛОТО маркеті», розташованому на вулиці Щорса,1, було придбано лотерейний кви­ток, який подарував щасливому власнику ДЖЕКПОТ!

У нас є можливість познайомити вас із переможницею та продемонструвати зобра­ження виграшного білета на суму 36 356,88 гривень. Разом із тим, нагадаємо правила унікальної миттєвої лотереї «Щасливі числа» і поговорити про… втрачені можливості.

Оксана Юріївна — так звуть нашу герої­ню, яка одного чудового ранку (день ви вже знаєте) завітала до лотерейного магазину. За її словами, зайшла тільки тому, що давно не купувала лотереї й захотіла випробува­ти удачу. Ніякого конкретного побажання у неї не було, тому вирішила попросити роз­повсюджувача обрати миттєву лотерею на свій смак. Єдина умова — подешевше. Вибір продавця випав на «Щасливі числа». «5 гри­вень — нормально? — Годиться!» — на тому й зійшлися. Все було буденно… аж до того моменту, коли пані Оксана придивилася до свого квитка й знайшла в ньому неабиякий виграш — ДЖЕКПОТ!

Оксана Юріївна говорить, що в неї ніко­ли не виникало питання довіри до лотерей «М.С.Л.», можливості виграти велику суму й вчасно отримати гроші. Вона знає багатьох людей у своєму місті, які вигравали в мит­тєвих лотереях, «Лото-Забава», «Мегалот», тому начебто й сама була готова до вигра­шу. А все ж таки здивувалася дуже сильно. Саме по собі слово «джекпот» справило на неї сильне враження. Та й сума виграшу сподобалася — 36 тисяч із хвостиком. Втім, коли розібралася, що до чого, зрозуміла, що могла б виграти у два чи навіть у чотири рази більше! «Не стану приховувати, — говорить пані Оксана, — трішки засмутилася. Адже варто було сплатити на якихось 15 гривень більше, і я б виграла аж 145 000 гривень!» Не варто засмучуватися, пані Оксано, що зроблено, те зроблено. Попереду нові лотерейні квитки та нові виграші. А досвід участі в «Щасливі числа» Вас чомусь таки навчив.

БІЛЬШЕ СПЛАТИВ — БІЛЬШЕ ВИГРАВ

Знавці миттєвих лотерей «М.С.Л.» вже зрозуміли про що йдеться, а для новачків пояснимо. «Щасливі числа» — перша (і поки що єдина) миттєва лотерея з ДЖЕКПОТОМ, сума якого не є постійною, а накопичується, зростаючи з кожним придбаним учасниками лотерейним квитком на 5% від вартості квит­ка. Ви можете обирати квитки у трьох цінових сегментах — 5 грн, 10 грн, 20 грн. І кожен лотерейний квиток, дає вам шанс виграти ДЖЕКПОТ! При цьому важливо знати — чим дорожчий квиток, тим більше шансів та мож­ливостей він надає учаснику.

Відповідно до вартості квитків, максималь­ні призи становлять: 5 000, 10 000 та 20 000 гривень. Від вартості квитка також залежить і розмір частки виграного ДЖЕКПОТУ. Ку­пуючи квиток за 5 грн, ви отримуєте шанс виграти 25% від загальної суми накопиче­ного на момент виграшу ДЖЕКПОТУ. Квиток вартістю 10 грн дає вам можливість виграти 50% ДЖЕКПОТУ. А квиток вартістю 20 грн — 100% ДЖЕКПОТУ. Ось така проста арифмети­ка, з якої вам дуже просто зробити висновки.

А тепер подивіться на виграшний квиток пані Оксани. Ви бачите, що жодне з ВАШИХ ЧИСЕЛ не збіглося з ВИГРАШНИМИ ЧИС­ЛАМИ, проте додаткове число 35 дозволило їй виграти 25% ДЖЕКПОТУ, який на момент покупки становив (дивіться угорі квитка) 145 427 гривень. Тобто, якщо б вона сплатила за квиток 20 грн, то виграла б усю суму. За­платила б 10 грн, виграла б поло­вину. Ось про що шкодувала наша героїня. Ну а ви вже самі робіть висновки та рахуйте гроші.

До речі, у «Щасливі числа» можна зіграти онлайн, на сайті лотерейного оператора msl.ua. Механіка гри майже не відріз­няється від термінальної, така ж вартість квитків та суми вигра­шів. Щиро бажаємо вам удачі в першій ЕМЛ з ДЖЕКПОТОМ!