28 листопада за лотерейним квитком, придбаним на офіційному сайті лотерей­ного оператора msl.ua, зірвали Джекпот розміром 269 514 гривень у миттєвій електронній лотереї «Щасливі числа». Переможницею виявилась 26річна Аліна Володимирівна з Умані. Вона вже оформи­ла документи на свій виграш і поділилася історією лотерейної удачі.

«Я народилась у Жашкові, а зараз живу в Умані. Тут ми з моїм хлопцем започатку­вали невеликий бізнес — відкрили барбершоп.

Мій виграш — це така щаслива несподіва­нка… Особисто я ніколи не брала участі в лотереях, хоча вже давно зареєстрована на лотерейному сайті, де купую онлайн квитки «Лото-Забава» для моєї мами, яка працює за кордоном. Вона, як і більшість моїх родичів, дуже любить цю лотерею і просить мене, щоб я не забувала купувати їй квиточки. Аби кожного разу не ходити у лотерейний мага­зин, я і зареєструвалась на сайті.

У той пам’ятний день, була неділя, я вне­сла гроші на особистий рахунок і купила для мамусі квиток. І чомусь мені захотілось спро­бувати самій якусь лотерею. Цікаво, що таке бажання виникло у мене вперше, при цьому не було ніякого передчуття великого виграшу.

Я подивилась, які лотереї є на сайті, пошу­кала серед них такі, де швиденько можна діз­натися виграла, я чи ні. Мою увагу привернули електронні миттєві лотереї, вибрала одну з них навмання, «Щасливі числа», і купила кілька квитків. В останньому із них був мій чудовий виграш.

Я не одразу зрозуміла, що виграла велику суму — заплуталась. Десять разів переди­вилась, що я там виграла: чи то 2 тисячі виграла, чи 26 тисяч, а потім придивилась… і зрозуміла, що сума значно більша — 269 ти­сяч! Я цілий день оговтувалася і тільки на­ступного дня написала в чат, щоб дізнатися, як оформлювати виграш.

Досі не можу повірити, що мені так пощас­тило… Рідні також у шоці й дуже за мене радіють. Тепер ми всі будемо брати участь у різних лотереях. Я вже вивчила весь лоте­рейний сайт і маю свої власні вподобання — миттєві лотереї. Сподіваюсь, що удача й надалі буде на моєму боці. А щодо виграшу, то я планую вкласти їх у розвиток нашого з хлопцем бізнесу».

Ми вітаємо Аліну Володимирівну, дякуємо за коментарі та бажаємо їй та її близьким нових виграшів у майбутньому!

Хочемо нагадати, що миттєва лотеря «Ща­сливі числа» є унікальною. Вона має власний накопичувальний Джекпот, розмір якого збільшується з кожним проданим квитком по всій країні.

Лотерея має три цінові сегменти: 5, 10, 20 гривень. Від вартості квитка залежить, яку частку Джекпоту може виграти учасник (чверть, половину або весь). Пані Аліна купи­ла найдорожчий квиток, тому вона виграла весь Джекпот. Окрім Джекпоту у кожному ціновому сегменті можна виграти чимало інших грошових призів, найбільші з них — 5 000, 10 000 та 20 000 гривень відповідно.

Лотерея «Щасливі числа» розповсюджуєть­ся на стаціонарних точках продажів по всій країні. А придбати квиток онлайн та одразу перевірити його можна на відповідній сто­рінці сайту msl.ua, не полишаючи власного житла. Це зручніше, швидше і безпечніше