Доброго дня шанувальникам електронних миттєвих лотерей (ЕМЛ) родини «Швидкограй»! Сьогодні на вас очікує справжня сенсація – презентація першої ЕМЛ з ДЖЕКПОТОМ, яка має назву «Щасливі числа».

Здавалося б, само по собі поєднання цих двох понять, миттєва лотерея та ДЖЕКПОТ, є несумісним, в усякому разі, ми з вами ніколи їх не поєднували. А ваш лотерейний оператор, руйнуючи стереотипи, пішов на несподіваний експеримент і вирішив поєднати (недарма компанію «М.С.Л.» неодноразово відзначали в Європі за інновації!). Що з того вийшло і чому, на наш погляд, вийшло дуже круто, ми зараз будемо говорити.

Тож, зустрічайте першу миттєву лотерею з ДЖЕКПОТОМ — «Щасливі числа»!

Ціна визначає ваші можливості

Спочатку давайте розберемося з ціною квитків нової ЕМЛ. Тут все традиційно та знайомо: залежно від «товщини вашого гаманця»,  ви маєте можливість обирати на гру квитки у трьох цінових сегментах — 5 грн, 10 грн, 20 грн. Природно, вартість квитка має значення, — чим він дорожчий, тим більше шансів відкриває для гравця. Максимальні миттєві призи відповідно до вартості квитка – 5 000, 10 000 та 20 000 гривень. І кожен лотерейний квиток (будь якої вартості, з «мальованою» графікою чи просто з цифрами) дає гравцю шанс виграти ДЖЕКПОТ!

ДЖЕКПОТ зростає з кожним придбаним квитком!

Щоб не затягувати інтригу, розповімо про найцікавіше в новій миттєвій лотереї «Щасливі числа» — про ДЖЕКПОТ. Як читачі лотерейної газети й шанувальники різних лотерей «М.С.Л.», ви знаєте, що сума ДЖЕКПОТА повинна якимось чином накопичуватися. У новій ЕМЛ цей принцип також працює: сума ДЖЕКПОТУ зростає з кожним придбаним гравцями лотерейним квитком на 5% вартості квитка. Більше того, сума зростаючого ДЖЕКПОТУ не є секретом, вона друкується на кожному лотерейному квитку.

І тут у вас може виникнути природне запитання, а можливо є сенс не поспішати з участю у грі, а дочекатися, коли він підросте до більшої суми? У цьому дійсно був би сенс, шановні гравці, якби знати, що накопичувальний приз зірвуть, скажімо, через місяць чи два. Але його можуть зірвати просто зараз, коли ви читаєте ці слова! Тому є сенс не чекати, а грати — якомога скоріше та якомога частіше, щоб заволодіти омріяним ДЖЕКПОТОМ!

Вище ми говорили про те, що вартість квитка має для гравця значення та впливає на шанси. Це стосується як самої гри (про неї поговоримо далі), так і лотерейних призів. Увага, панове! Від вартості вашого квитка залежить розмір частки виграного ДЖЕКПОТУ. Купуючи квиток за 5 грн, гравець отримує шанс виграти 25% від загальної суми накопиченого на момент виграшу ДЖЕКПОТУ. Квиток вартістю 10 грн дає гравцю можливість виграти 50% ДЖЕКПОТУ. А квиток вартістю 20 грн — 100% ДЖЕКПОТУ. Ось така проста арифметика, з якої вам дуже просто зробити висновки. Розмір частки ДЖЕКПОТУ, на яку може претендувати гравець, в залежності від вартості виграшного лотерейного квитка, обов’язково друкується на кожному квитку.

Вчіться грати й вигравати

Механіка гри у лотерею «Щасливі числа» проста й знайома більшості з вас, шановні читачі. На кожному лотерейному квитку розміщено декілька ВИГРАШНИХ ЧИСЕЛ та декілька ВАШИХ ЧИСЕЛ.  Під ВАШИМИ ЧИСЛАМИ вказані суми можливих виграшів. Якщо будь-яке з ВАШИХ ЧИСЕЛ збіглося з будь-яким ВИГРАШНИМ ЧИСЛОМ, Ви виграли приз за це число. На одному квитку може бути до трьох збігів включно, і тоді виграші за кожний збіг підсумовуються.

І тут знову увага! У квитках різної вартості — різна кількість ВИГРАШНИХ ЧИСЕЛ і ВАШИХ ЧИСЕЛ: у квитку вартістю 5 грн їх 3 і 12 відповідно, вартістю 10 грн – 4 і 16, а вартістю 20 грн – 5 і 20. Відповідно до цього, дорожчий квиток дає гравцю більше шансів виграти.

Окрім цього, у квитках різної вартості – різні головні призи та різні структури призового фонду. У вас є можливість ознайомитися з ними детально, подивившись на таблиці внизу сторінки.

Щоб виграти ДЖЕКПОТ, Вам потрібно знайти серед ВАШИХ ЧИСЕЛ додаткове число, яке обране випадковим чином і розташоване в нижній частині квитка. Сума ДЖЕКПОТУ, як ми казали, друкується на кожному квитку.

У вас сьогодні є можливість познайомитися з квитками «Щасливі числа» різної вартості. На газетному розвороті представлені  всі три види квитків. Подивіться на них уважно, шановні читачі, й ви легко знайдете виграш на суму 100 грн у квитку вартістю 5 грн (40+50+10 грн). Квиток вартістю 10 грн також є виграшним — на суму 5 000 гривень. Нарешті, найдорожчий квиток за 20 грн подарував умовному гравцю ДЖЕКПОТ – 20 040 гривень.

А нам, шановні друзі, дуже хочеться, щоб ваші виграші були не умовними, а абсолютно реальними. Тому радимо вам скоріше почати гру. Квитки лотереї «Щасливі числа» вже можна придбати на всіх точках продажів лотерей «М.С.Л.». Щиро бажаємо вам удачі в першій ЕМЛ з ДЖЕКПОТОМ!

Як отримати виграші

Виграші розміром до 3 726 грн включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми грошових коштів).

Детальну інформацію щодо оформлення виграшів розміром понад 3 726 грн Ви можете отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65.

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

Виграші до 100 грн включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.