У 33‑му випуску газети ми повідомляли, що 11 серпня в Луцьку на касі зручного мар­кету «Сім23», розташованого на вулиці Гордіюк, 39а, невідо­мий щасливчик придбав лоте­рейний білет, у якому знайшов виграш на суму 1 000 000 гри­вень. Це найбільший в Украї­ні грошовий приз, виграний в лотерею, яку придбали на касі продуктового маркету. Рекордний виграш знайшов­ся у білеті миттєвої лотереї-стирачки «Мільйонер».Наразі вже відомо, що ло­терейним мільйонером став 28‑річний Василь Літвін, який працює на одному з луцьких за­водів. За виграшний білет він заплатив 50 гривень.

«Новачкам щастить» — це ви­слів якраз про Василя. Купувати лотереї він почав нещодавно. Виявилось, що це лише сьомий лотерейний білет у його житті:

Зазвичай я йду з тренуван­ня і по дорозі заходжу у цей мар­кет купити щось, попити чи на перекус, а коли побачив лотереї, вирішив спробувати свою удачу. Завжди купую тільки один білет. Того дня купив лотерею, що на­зивалась «Мільйонер», стер по­криття білета і не повірив. Про­сто не повірив. Це була лотерея, яку я купив навмання. І одразу мільйон! — розповідає Василь. — Я навіть не думав, що в миттєву лотерею можна виграти міль­йон. Спочатку я вирішив, що це розіграш. Показав білет касиру, щоб перевірила його. Вона сама була у шоці, не знала, що роби­ти. Потім зателефонувала ке­рівництву, вони сказали, якщо написано, що виграш — мільйон, так воно і є, білет дійсно виграш­ний. Ми всі були у шоці — я, ка­сир, жіночка, яка в цей час щось купувала.

Касир мережі маркетів «Сім23» на ім’я Ольга продає лотерейні білети близько року:

— Під час моєї зміни багато разів вигравали по 10, 20, 100, 200 гривень, але таку велику суму — вперше. Після цього ви­падку я повірила у свою щасливу руку й почала купувати лотереї сама. І не лише я. Приходять люди і питають, чи тут виграли в лотерею? Я кажу, що так. До речі, коли собі купую лотереї — нічого не виграю, а людям про­даю — то є якийсь виграш.

В українські лотереї виграють часто і навіть набагато більші суми, але це особливий виграш. Як зазначає представник лоте­рейного оператора «М.С.Л.» Ігор Садовий (на фото праворуч він вручає переможцю пам’ятний чек), унікальність цього ви­грашу полягає в тому, що лоте­рейний білет було куплено не у спеціалізованому лотерейному магазині. Вперше в Україні 1 000 000 гривень виграли завдяки бі­лету, купленому на касі звичай­ного продуктового маркету. І це вже другий лотерейний рекорд за кілька місяців, адже нещодав­но вперше виграли велику суму (500 000 гривень) на касі київ­ської автозаправки KLO, і також у лотерею-стирачку.

Свій виграш Василь Літвін буде отримувати один рік. З виграно­го мільйона гривень він сплатить 19,5% державних податків (пода­ток на доходи фізичних осіб — 18% та військовий збір — 1,5%). На що витратити виграні гроші Василь ще не вирішив, але точно фінансово допоможе батькам.

Зауважимо, що на касах ме­режі маркетів «Сім23» прода­ються не лише миттєві лотереї-стирачки, а й інші державні лотереї, у які можна виграти дуже великі гроші.

Ви можете ознайомитися з ви­грашним білетом «Мільйонер», який подарував щасливчику 1 000 000 гривень. Як бачите, удачу приніс номер 04, який є і серед Виграшних, і серед Ваших номерів.