6го червня у Львівської області було ви­грано 50 000 в електронну миттєву лоте­рею «Веселик» із сімейства «Швидкограй». Адреса удачі: місто Новий Розділ, вулиця Стуса 2а, фірмовий стіл «М.С.Л.» у супер­маркеті «Свій Маркет».

50 000 гривень — це максимальні призи лотереї «Веселка» (у кожній серії квитків по 2 таких призу, а також чотири призи по 25 000 гривень і багато-багато інших). Тож, подія вагома й заслуговує на вашу увагу. До того ж, нам вдалося зв’язатися по телефону зі щасливою учасницею і розпитати про деякі подробиці події. Є можливість продемонстру­вати виграшний квиток, а на його прикладі нагадати правила миттєвої лотереї, яку ви, шановний читачу, можливо, ще ніколи не купували. А варто, адже лотерея цікава та виграшна. І весела!

Дивлячись на зображення смайлика з ко­роною на голові (воно прикрашає кожен «ма­льований квиток»), так і хочеться посміхну­тися. Є щось дуже життєдайне в цьому герої, який нагадує сонечко. Він наче обіцяє, що все буде добре і лотерейна перемога неод­мінно прийде. І хоча лотерейний термінал роздрукував для нашої сьогоднішньої героїні спрощений квиток, у якому немає веселого смайлика, їй все одно посміхнулася удача. Та ще як широко посміхнулася — на 50 000 гривень!

— Як це сталося? — запитуємо володар­ку виграшу Надію Дмитрівну.

— Дуже несподівано для мене, адже я ні­коли не вірила у можливість лотерейного виграшу, — чесно зізнається пані Надія.

— Чому не вірили? І чому все ж таки ви­рішили купити лотерейний квиток?

— Мої родичі багато років купують лоте­реї, а вагомих виграшів так і не дочекалися. Тому моє ставлення до лотерей було, можна сказати, негативним. Але спробувати свою удачу хочеться кожному, ось так і я інколи купую лотереї. За все моє життя — лише кілька разів. І ніколи нічого не вигравала до останнього разу.

— Про «останній раз» хочеться дізнати­ся детальніше.

— Цього разу я вирішила купити недоро­гий квиток і довірила вибір своєму синові (у мне двоє дітей — сину 7 років, а донечка зовсім маленька), кажу йому: «Малий, витяг­ни квиточок, може тобі пощастить», і він ви­брав квиток «Веселка» вартістю 20 гривень.

— Ви одразу перевірили квиток і знайш­ли в ньому великий виграш? Якою була Ваша реакція?

— Перевірила одразу, а повірити, що ви­грала таку велику суму, не змогла. Я ж взагалі не вірила, що це можливо… Тепер планую частіше брати участь у лотереях, розповіла близьким і родичам про виграш. І вони на­дихнулися моїм успіхом, повірили в удачу.

— Вже є плани на виграні гроші?

— Хочемо витратити їх на сімейний відпо­чинок. Життя у нас непросте, чоловік поїхав на заробітки закордон, я вдома з дітьми. Мрі­ємо відпочити разом десь на морі, у Єгипті чи Болгарії. Ми ще ніколи нікуди не літали, а хочеться. Сподіваюся, що завдяки цьому виграшу наша мрія здійсниться!

Як пані Надія знайшла у «Веселику» 50 000 гривень? З’ясуємо це зараз, поглянувши на зображення щасливого квитка. У його верх­ній частині розмістилися 18 Виграшних но­мерів, під ними — одразу 2 автономні гри. І в кожній можна виграти призи, порівню­ючи Виграшні номери з номерами кожної з цих ігор. Завдання учасника — знайти збіг номерів і закреслити повну вертикаль, гори­зонталь чи діагональ. Ще краще — дві повні горизонталі чи повний квадрат. Кожній із вдалих спроб відповідає свій приз.

Придивіться уважніше, і ви помітите, що в кожній грі замість одного номера — смай­лик. Зображення смайлика (так само, як під­кова в білетах «Лото-Забава») заміняє собою будь-який номер. Смайлик — універсал!

Дивіться, у Грі 1 пані Надія не знайшла достатньої кількості збігів номерів, щоб за­кресли хоча б одну лінію. А ось Гра 2 склала­ся для неї супер вдало, збіглися аж 15 номе­рів, а смайлик довершив виграшну справу. Склався поний квадрат, сума приз — 50 000 гривень.

Як бачите, все доволі просто, треба лише уважно перевіряти квитки, щоб не пропу­стити свою удачу. І, звичайно, все залежить від того, які саме номери роздрукує термі­нал у вашому конкретному квитку. Купуєте квиточок «Веселка» — загадайте собі удачу. Тисячі призів чекають на власників. Хочете привласнити гарненьку суму — мерщій за квиточками. Купіть квиточок і… обов’язково посміхніться — допоможе виграти!