Вітаємо шукачів миттєвої лотерейної удачі! Продовжуючи широкий огляд електронних миттєвих лотерей сімейства «Швидкограй», ми сьогодні розповімо про діючі миттєві лотереї вартістю 20 гривень. Знайомтесь, пригадуйте, відновлюйте інформацію, знання та свій інтерес до знайомих лотерей. І обов’язково грайте, адже виграти можна тільки по реальному лотерейному квитку!

Ну просто «Чарівна пара»!

В античні часи в кості грали в багатьох країнах, а розквіт гри настав в Середньовіччі. Грали в них лицарі, простолюдини і монархи. Особливо любили гру в Британії, де жоден паб або трактир не обходився без пар костей у шинкаря. У наших краях ця гра відома як «бабки», причому на вулицях в неї грали практично до початку 20-го століття.

Сума чисел на протилежних гранях на класичних шестигранних костях завжди дорівнює семи. Це найдавніша традиція, але звідки вона пішла — встановити поки не вдалося.

Після цього недвозначного вступу швиденько переходимо до розповіді про миттєву лотерею «Чарівна пара» — це класична гра в кості перекладена на папір. На ігровому полі квитка розміщується пара «Виграшних символів» і 12 пар «Ваших символів» (12 Спроб). Під кожною із Спроб вказана сума можливого виграшу.

Квиток вважається виграшним, якщо сума очок (чисел), зазначених у «Виграшних символах» збіглася із сумою очок у будь-якій із Спроб.

Крім того, якщо серед «Ваших символів» є три Спроби, які містять «дублі» (два однакових числа), Ви автоматично виграєте 200 гривень.

Давайте спробуємо зіграти за нашими умовним квитком. Сума «Виграшних символів», з якою ми будемо порівнювати «Ваші символи», дорівнює (3+2) п’яти. Тож, шукаємо чарівну пару костей із такою ж сумою, шукаємо удачу та лотерейний виграш.

В першій Спробі сума очок – 3, в другій – 9, в третій знову 9… Доходимо до Спроби 6, рахуємо: 4+1=5 – це сума, яку ми шукали — виграшна Спроба, й сума нашого виграшу – 500 гривень*!

Вартість лотерейного квитка 20 гривень, а максимальний виграш – 200 000 гривень. Шукайте свої чарівні, виграшні пари костей (чисел) та вигравайте якомога частіше в лотерею «Чарівна пара»!

* Сума виграшу до виплати – 402,50 гривень.

 

«Хрестики нолики» — тренуй мозок, збирай виграші!

Спеціалісти стверджують, що тренуючи тіло й мозок, люди подовжують своє здорове довголіття.

На нашу думку, граючи в лотереї — емоційно, азартно, із бажанням перемоги та успіху, люди дуже ефективно тренують свій мозок. Особливо, коли грають в електронні миттєві лотереї, які потребують таких якостей, як увага, здатність швидко рахувати, порівнювати тощо.

Мабуть, кожен із нас хоча б раз у житті малював у зошиті «решітку», створюючи в ній виграшні комбінації. Вдалося раніше за суперника «закрити» горизонталь, вертикаль або діагональ – і ти переможець. Граючи в миттєву лотерею  «Хрестики нолики» вам не треба нічого малювати, це чудово роблять електронні термінали, виявляючи при цьому блискучі «художні здібності». Дивлячись на квиток «Хрестики нолики», можна сказати, що він дуже веселий та пустотливий, як кажуть, родом із дитинства. Паперовий літак, лінійка-трикутник, чорнильні плями, олівець… А нижче, неначе сторінка із зошита, на якій бачимо «Виграшні номери» та два зображення решітки з номерами: Гра 1 та Гра 2.

Суть гри проста, читаємо в «Умовах виграшу»:

«Якщо співпала горизонталь або вертикаль у будь-якій Грі – ви виграли приз за цю лінію. Якщо зійшлася діагональ – ви виграли 10 000 гривень.

  1. Якщо зійшлися всі 9 номерів у одній Грі – ви виграли 20 000 гривень.
  2. Якщо зійшлися всі 18 номерів (у двох іграх – ред.) – ви виграли 200 000 гривень».

Спробуємо «закрити лінію» у «Грі 1». Уважно звіряємо «Виграшні номери» з номерами в решітці, не пропускаючи жодного з них… Ні, нажаль, перша спроба виграшу не подарувала.

Але ми не втрачаємо надію та продовжуємо тренування й пошуки удачі в «Грі 2». Нарешті, знаходимо те, що шукали: «Виграшні номери», а саме 36, 09, 13 зійшлися з відповідними номерами у «Грі 2» й утворили вертикаль. Згідно «Умов виграшу», цей квиток є виграшним. Яка сума виграшу? На нашу виграшну вертикаль «дивляться» 40 грн., це і є сума нашого виграшу.

Реальні лотерейні квитки можуть подарувати вам, шановні гравці, значно більші призи, аж до 200 000 гривень!

На закінчення хочемо сказати, що наш «патентований» спосіб, як тренувати мозок та шукати виграші в «Хрестики нолики», ви можете використовувати щодня, не боячись перевантаження. Будьте здорові та багаті!

Гаряче від емоцій та виграшів!

 

Літо в зеніті, але не тільки від сонця гаряче, а й від емоцій та виграшів…, якщо ви граєте в електронну миттєву лотерею «Гаряча штучка!». Лотерея випускається у трьох різних дизайнах. Вони відрізняється лише у верхній частині, де зображені красуні. Щодо ігрового поля, тут все однаково просто й зрозуміло. В лотерейному квитку є 5 окремих Ігор, і в кожній Грі ви можете знайти виграші. Давайте розглянемо лотерейний квиточок, скажімо, «Херсонська красуня» та на його прикладі повчимося грати й вигравати у лотерею «Гаряча штучка!». Треба порівнювати «Ваші номери» з виграшними, які в даному разі звуться «Гарячі номери». Є збіг номерів – є виграш.

Ось дивіться, у Грі 2 «Гарячий номер» 18, і такий саме номер є серед «Ваших номерів», а це означає, що ми виграли 40 гривень (читайте суму виграшу під цифрою 18).

Йдемо далі та знаходимо ще один виграш: у Грі 3 також є збіг номерів, цього разу виграш 20 гривень приніс номер 03. Складаємо 40 та 20 та маємо виграш 60 гривень. Що далі?

А далі, у Грі 5 ми знаходимо щасливий для нас у даному випадку номер 14, який дарує нам ще один виграш – 40 гривень. Таким чином, загальна сума нашого виграшу складає: 40 + 20 + 40 = 100 гривень.

Якщо ви не знайдете виграшів у всіх п’яти іграх, не втрачайте надію, тому що є ще один чудовий шанс: «Знайдіть серед ваших номерів будь-якої Гри номер 27 (в інших квитках можуть бути інші номери) та одразу виграйте 100 гривень».

У лотерею «Гаряча штучка!» ви можете виграти 100 000 гривень. Враховуючи це, ми передрікаємо всім нашим азартним читачам: гаряче літо із «Гарячими штучками!» готове перетворитися для вас на справжній рай!

Посміхнись «Веселику»

Напередодні 2018 року лотерейний оператор подарував гравцям нову миттєву лотерею — «Веселик». Презентуючи її, ми говорили, що цією азартною грою можна відігрітися. А зараз, влітку вона допоможе вам цікаво відпочивати й поповнювати свій гаманець чудовими виграшами. Два найбільші призи по 50 000 гривень чотири призи по 25 000 гривень, і багато-багато інших. Яким чином до них дістатися, з’ясуємо прямо зараз, на прикладі квитка лотереї «Веселик».

У верхній частині квитка, під смайликом розмістилися 18 «Виграшних номерів», а далі – відразу дві автономні гри, і в кожній ви можете виграти лотерейні призи. «Знайди виграші у цій грі» — запрошує Гра 1, пропонуючи вам порівнювати Виграшні номери з тими, що є в табличці (4 на 4) під запрошенням. Придивіться уважніше, і ви помітите, що в 15 клітинках таблиці є номери, а в одній замість номера — смайлик. Зображення смайлика (так само, як підкова в білетах «Лото-Забава») заміняє собою будь-який номер. Смайлик – універсал!

Тож, гравець відшукує в таблиці такі номери, які є серед Виграшних, і намагається закреслити повну вертикаль, горизонталь чи діагональ. Ще краще – дві повні горизонталі чи повний квадрат. Кожній із вдалих спроб відповідає свій приз.

У Грі 1 мінімальний виграш (за повну горизонталь) складає 20* гривень. У Грі 230 гривень. Вертикаль, як бачите, дорожча: 100 та 150 гривень. Діагональ принесе ще більші призи: 250 та 500 гривень, дві горизонталі: 1 000 та 2 500 гривень. Нарешті, повний квадрат: 25 000 та 50 000 гривень відповідно.

Порівнювати й відшукувати номери новачку не так просто. Щоб вам допомогти, ми обвели в обох іграх ті номери, які є серед Виграшних. Що вийшло, дивіться. У Грі 2 закреслити повну лінію чи діагональ ніяк не виходить. А ось у Грі 1 є виграшна діагональ! Сума виграшу – 250 гривень.

Тисячі призів чекають на свох власників. Хочете привласнити гарненьку суму – мерщій за квиточками лотереї «Веселик». І обов’язково посміхніться – допоможе виграти!