Любі друзі, закінчується 2020 рік. Видався він, м’яко кажучи, непростим і сюрпризним (здебільшого зі знаком мінус), не виправдавши багато наших побажань та мрій. Втім, попри всі негаразди, ми намагалися жити й радіти кожному дню. І улюблені лотерейні розваги шанували, і вагомі гроші вигравали. Лише за останні декілька тижнів у миттєвих лотереях «Швидкограй» щасливчики виграли в різних куточках України великі виграші на загальну суму 600 000 гривень!

На порозі нового 2021 року всім нам хочеться думати тільки про хороше й робити гар­ні подарунки рідним, прикрашаючи їхнє життя лише приємними сюрпризами. Скажімо, виграшними квитками миттєвих лотерей. Новорічні свята наближаються, — саме час купувати лотереї, які зроблять цей Новий рік незабутнім!

ЯКЕ РІЗДВО БЕЗ  «РІЗДВЯНИХ ПОДАРУНКІВ»?!

На порозі 2021 року ваш лотерейний оператор «М.С.Л.» випустив у продаж чер­гову серію знайомої вам ЕМЛ «Святко­ва» «Різдвяні подарунки»! У лотерейних квитках на вас очікують виграші від 10 до 20 000 гривень. Призів — величезна кількість, і це означає, що ви та ваші рідні буде­те вигравати часто й густо. Різдвяних пода­рунків вистачить на всіх!

Квиток «Різдвяні подарунки» з «мальо­ваною» графікою радує око чудовим різдвяним сюжетом тихої української ночі. На ігровому полі, угорі квитка, розташувалися ВАШІ СИМВОЛИ — їх 16, нижче — ВИ­ГРАШНІ СИМВОЛИ, їх 12. Кожен символ нагадує нам про веселі новорічні свята: сніжинка, сніговик, ялинкова прикраса, свічка, подарунок, годинник, стрілки якого вказують на 12, тощо. ВАШІ СИМВОЛИ знаходяться в квадратиках, які розташовані в чотирьох горизонтальних та вертикаль­них лініях (4 на 4).

Завдання гравця — порівнювати ВАШІ СИМВОЛИ та ВИГРАШНІ й знаходити ті, що збігаються. Якщо будь-які чотири ВИГРАШ­НІ СИМВОЛИ збіглися з будь-якими чотир­ма ВАШИМИ СИМВОЛАМИ та утворили при цьому горизонтальну або вертикальну лінію, ви отримуєте право на грошовий виграш (приз). Суму виграшу шукаємо або угорі, над вертикальною виграшною лінією, або ліворуч від горизонтальної виграшної лінії.

У нашому прикладі права вертикаль є виграшною, всі 4 символи (глечик, рукавичка, шишка і шапочка) є се­ред ВИГРАШНИХ СИМВОЛІВ. знаходимо виграну суму над виграшною лінією — 500 гри­вень*.

Якщо жодна вертикаль чи го­ризонталь не принесли удачу, не поспішайте розчаровувати­ся й переведіть погляд нижче. Під написом УМОВИ ВИГРА­ШУ написано: «Знайдіть у Ва­ших символах (стрілка вказує на символ, який треба знайти в ігровому полі квитка) та одразу виграйте 50 грн.» В да­ному випадку виграшний сим­вол — ковальське приладдя і він «не спрацював», але в іншому квитку може принести вам уда­чу.

Увага! Розповсюджувач зо­бов’язаний надрукувати лоте­рейний квиток у Вашій присут­ності! Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням по­датків та зборів.

* Сума виграшу до виплати складає 402,50 грн. за вирахуванням податків та зборів.

ВИГРАВАЙ ПІВ МІЛЬЙОНА!

Приємний новорічний подарунок отри­мали шанувальники бренду миттєвих лоте­рей «Стирачки». Гравці мають можливість відсвяткувати Новий рік із виграшем, ува­га, 500 000 гривень! Як ви знаєте, білети лотереї «КОЛЕСО УДАЧІ» виготовлені у чо­тирьох тематичних дизайнах під назвами: «Золотий штурвал», «Рецепт багатства», «Файний гороскоп» і «Чарівний годин­ник». А коли увага всіх жителів Землі прику­та до годинників? Вірно, в останні хвилини перед Новим роком. Погляньте на зобра­ження білета «Чарівний годинник», і у вас не залишиться сумніву про що йдеться — стрілки умовного годинника показують, що новорічне диво має здійснитися за кілька хвилин. Яке воно, новорічне диво? Можли­во, великий лотерейний виграш? Нам дуже хочеться, любі читачі, щоб лотерейне диво стало реальністю для когось із вас! Що для цього потрібно? Насамперед, купити хоча б один, а краще кілька білетів «Чарівний го­динник». Далі все просто: стираєте захис­ний шар із ігрового поля, і якщо будь-який з ВАШИХ НОМЕРІВ збігається з будь-яким ВИГРАШНИМ НОМЕРОМ, ви отримуєте приз, сума якого вказана поряд із відповід­ним ВАШИМ НОМЕРОМ.

Під ялинку — 500 000 гривень у торбин­ку! — мовить девіз на нашій заставці. Тож нехай Новий рік виправдає ваші кращі надії, а новорічні лотереї прине­суть вам великі виграші. Нехай буде так!