Пенсіонерам пощастило!

Доброго дня, шановні читачі! Сьогодні у нас є привід разом із вами порадіти за сімейну пару гравців, які наприкінці січня цього року знайшли удачу в квитку електронної миттєвої лотереї «Королівська велич» родини «Швидкограй» й виграли 50 000 гривень.

Щаслива подія сталася 29 січня у місті Новий Розділ Миколаївського району Львівської області. Начебто зовсім недавно, але переможець (за правилами проведення лотерей виграш завжди оформлюється на одну особу) вже встиг звернутися за своїм виграшом до лотерейного оператора. А нашому кореспонденту вже вдалося поспілкуватися з власником щасливого квитка.

Пані Мирослава розповіла, що багато років працювала радіотехніком на заводі у Львові. Тепер вона на пенсії, й разом із чоловіком Богданом живе у Новому Роздолі.

«Вже 3 роки, як ми з Богданом вирішили виділяти з кожної пенсії певну суму грошей на лотереї, щоб випробувати нашу удачу. Купуємо різні лотереї, яка впаде до ока, таку й просимо. І завжди сподіваємося виграти більш-менш значну суму. Цього разу вирішили купити квиток вартістю 50 гривень. Не дешево, але й виграти можна багато, аж до півмільйона», — говорить пані Мирослава.

Наші герої звикли купувати лотереї в одному й тому місці, на фірмовому столі «М.С.Л», що встановлений у магазині «Шмек» на проспекті Шевченка, 32. А їхні сподівання на великий виграш здійснилися завдяки щасливому квитку «Королівська велич».

«50 000 гривень, це для нас великі гроші та велика удача, — говорить переможниця. – Можна лише побажати кожному пенсіонеру такої удачі!»

Ми з радістю приєднуємося до цих слів і бажаємо удачі не лише гравцям-пенсіонерам, а й усім шанувальникам лотерей  «М.С.Л.». Зокрема, лотерей родини «Швидкограй», у які зараз можна грати як по звичайним електронним квиткам, що роздруковують термінали, так і через інтернет.

Зазначимо, що «Королівська велич» вже не вперше радує гравців чималими виграшами. Наприклад, також 50 тисяч пощастило виграти 17 липня 2019 року гравцю з Маріуполя. А ще раніше,  11 травня 2018 року, гравець з міста Харків виграв 100 000 гривень.

Правила гри прості, а собливою родзинкою є той факт, що виграти грошові призи можна одразу у декількох Іграх на одному квитку. При цьому суми виграшів додаються одна до одної. Нашим героям вдалося виграти у Грі 2. Подивіться на зображення виграшного квитка, шановні друзі. Нам довелося скоротити його на Гру 1, щоб вмістити  в площу сторінки газети. Але головну частину, де знаходиться Гра 2, ви добре бачите, як і позначки ручкою, зроблені самим гравцем. 5 виграшних символів створили горизонталь, яка гарантує суму призу 50 000 грн.

Можливо, комусь із вас пощастить ще більше, якщо горизонталь «коштуватиме» 500 000 гривень – максимальний приз цієї миттєвої лотереї. Також можливо, що удача прийде до вас у Грі 1 чи Грі 3, або в трьох Ігра одночасно. Шукайте свій щасливий миттєвий шанс, панове!