Кілька днів тому з’явилася цікава новина, цитуємо: «У Харкові придбали лотерейний квиток з виграшем у 200 000 гривень усього через 5 хвилин після відкриття точки продажів! Приз зірвали 17 листопада у миттєвій лотереї «Товстий гаманець». Квиток обійшовся переможцю у 20 гривень, а сама щаслива точка знаходиться на вулиці Бекетова, 21. Щиро радіємо виграшу та вітаємо переможця!»

Прочитавши цю інформацію, ми задалися питанням, а що ж у такий ранній час привело невідомого шанувальника лотерей до пункту продажу? Пізніше дізналися, що пункт продажу щасливого квитка «Товстий гаманець» — це кіоск «М.С.Л.», розташований на ринку «ХТЗ». Тоді у нас з’явилася версія: можливо він (чи вона) прийшов на ринок за продуктами, а заодно вирішив спробувати свою лотерейну долю? Все з’ясувалося, коли нам вдалося поспілкуватися по телефону з героїнею лотерейної події. Виявилося, що Лідія Іванівна (саме так її звати)… працює на ринку двірником. Ось вам і розгадка такої незвично ранньої покупки лотерейного квитка.

— І часто Ви купуєте лотереї з самого ранку, шановна Лідіє Іванівно? — запитуємо переможницю.

— Дуже часто, я люблю бути першим покупцем! Дочекаюся відкриття, і одразу заходжу.

— Ви навідуєтеся тільки до Вашої «рідної» точки продажу, на ринку?

— Ні, де побачу, там і купую. І я ж не завжди була двірником (сміється). Двадцять років відстояла біля верстата на Харківському підшипниковому заводі, пенсію заробила. Але, як кажуть, грошей багато не буває, ось і підробляю на ринку, наводжу чистоту. А лотереями я вже років 10 або навіть більше бавлюся — мені подобається.

— Яким лотереям віддаєте перевагу?

— Моя любов — це миттєві лотереї, і тільки вони! Я не хочу купити лотерею, а потім чекати на розіграш. Мені треба одразу дізнатися результат, «не відходячи від каси», миттєво, — такий вже характер (сміється).

— А яка Ваша лотерейна удача, часто вдається вигравати?

— Ви знаєте, я можу похвалитися — часто. Скажімо, у лотерею «Володар гри» кілька разів вигравала по 1 000 гривень. Я і купую часто, і не один-два квитки, а більше. І виграю часто.

— Але 200 000 гривень Ви ще ніколи не вигравали?

— Це мій абсолютний рекорд!

— До цього разу Ви часто купували «Товстий гаманець», були виграші?

— Так, купувала квитки різної вартості, і за 5 гривень, і за 50, і вигравала різні невеличкі призи. Та завжди мріяла про великий виграш.

— А коли він стався…

— Коли я побачила цифру 200 000, то не змогла повірити, крутила той квиток у руках і так, і сяк. Ну, якось примирилася сама з собою, повірила. 200 000 гривень — це для мене дуже вагома сума.

— Яку Ви збираєтеся витратити на що?

— У мене велика сім’я, тому питання вирішується дуже просто: онуки і правнуки до новорічних свят, дякуючи лотерейному виграшу, будуть з гарними подарунками!

— Чудовий, можна сказати, святковий фінал нашого з Вами інтерв’ю, шановна Лідіє Іванівно. Вітаємо Вас із перемогою та щиро бажаємо нових успіхів у лотереях «Швидкограй»!

До цікавого, а в чомусь навіть романтичного діалогу із щасливою переможницею хочемо додати кілька прозаїчних, але корисних слів про миттеву лотерею «Товстий гаманець». Лотерея розповсюджується у чотирьох цінових сегментах: 5, 10, 20 та 50 гривень з головними призами 50 000, 100 000, 200 000 та 500 000 грн відповідно. А ще спробувати її можна онлайн, не полишаючи власної домівки. Для цього є окрема сторінка на сайті msl.ua.

І на закінчення подивіться на зображення щасливого квитка, який приніс героїні нашої розповіді 200 000 гривень. Знайшли щасливий номер? Все вірно, це номер 03, який є і серед Виграшних, і серед Ваших номерів.

Панове, шукайте і ви свою удачу в квитках «Товстий гаманець», і не забувайте, що можете виграти аж 500 000 гривень!