Супер новина для шукачів приємних пе­редбачень і частих виграшів — у пунктах про­дажу з’явилася оновлена ЕМЛ «Гороскоп»! Бажаєте зазирнути в майбутнє та змінити його на свою користь? Тоді миттєва лотерея «Гороскоп» саме для вас.

Лотерея, яка стартувала у 2017 році, цього разу присвячена новій темі — китайському гороскопу. Як ви знаєте, 2021 рік за китай­ським календарем — рік Бика. Тому зобра­ження бика стало центральним і на лотерей­ному квитку, і на плакаті, який ми розмістили на обкладинці. Взагалі, бик — тварина сер­йозна, навіть грізна, але в даному випадку ви маєте справу із симпатичним, можна сказати, сонячним бичком, який викликає тільки по­зитивні емоції. Цей бичок кличе вас не на бій, а на легку, доступну лотерейну розвагу. Цікаву та дуже часто — прибуткову! А веселу компанію сонячному бичку складають його друзі по китайському гороскопу: тигр, миша, кролик, собака, мавпа та інші тварини. По­знайомитеся з усіма, коли почнете купувати квитки «Гороскоп». До речі, вартість одного квитка — лише 10 грн.

ЯКЩО СИМВОЛ ПОВТОРЮЄТЬСЯ ТРИЧІ…

Вірите ви в гороскопи, чи не вірите, а єди­ного погляду на оновлений лотерейний    кви­ток лотереї «Гороскоп» буде достатньо, щоб зацікавитися, а що він там «напророчить»? Звичайно, кожному учаснику хочеться спо­діватися на вагомий виграш. Як перевірити свої сподівання? Тільки одним простим спо­собом — купити квиток «Гороскоп»!

Зауважимо, що «Гороскоп» — лотерея зі своїм особливим секретом. Але про нього поговоримо трішечки пізніше, потерпіть. Спочатку роздивимося ось цей красивий «мальований» квиток оновленої лотереї та повчимося по ньому грати.

Як бачите, на ігровому полі розмістилися 16 ігрових символів у вигляді знаків       ки­тайського зодіаку. Придивіться уважно, й ви помітите, що деякі з них повторюються, а можливо, й потроюються. Це дуже важливо з огляду на Умови виграшу, читаємо: «Знай­діть три однакові символи та виграйте:». Нижче зображені 5 символів (знаків зоді­аку): Кішка, Мавпа, Бик, Свиня, Кінь. Під кожним знаком сума можливого виграшу. Якщо саме такий символ тричі повторю­ється серед 16‑ти символів на ігровому полі нашого квитка — ви виграли вказану суму.

Отже, на нашому квитку шукайте знак (символ), який повторюється на ігровому полі тричі. Для полегшення ми обвели його колами, і це — Мавпа. Яка дарує учаснику       1 000 гривень*. Ось так би кожного разу в реальному житті!

Зображений нами квиток лотереї «Го­роскоп» — це лише приклад, який дає вам змогу повчитися. Реальні квитки, які дру­куватимуться на електронних терміналах, матимуть різні, зовсім інші набори симво­лів у ігрових полях, інші виграшні символи та суми виграшів. Незмінним залишається тільки головна умова виграшу — потроєння виграшного символу. Старанно відшукуйте заповітні три символи та вигравайте різно­манітні призи.

ПЕРЕДБАЧЕННЯ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС!

Їх дуже багато, про що свідчить таблиця внизу сторінки. Сума головного виграшу — 20 000 гривень. І нарешті, про «секрет» ло­тереї «Гороскоп». Дивіться, під Умовами виграшу та символами є спеціальне ПЕРЕД­БАЧЕННЯ ДЛЯ ВАС. Читаємо: «Здається, на Вашому шляху є перешкода, але затримка може бути сприятливою». Це ваш особи­стий гороскоп, шановний учаснику. І в кожно­му новому квитку, який для вас друкуватиме термінал, ви будете знаходити нові й нові мі­ні-гороскопи з різноманітними передбачен­нями, завжди дуже добрими та позитивними, які додають гарного настрою та віри в світле майбутнє. Ця дотепна вигадка лотерейного оператора завжди радувала учасників лотереї, порадує і в оновленому «Гороскоп».

Ми бажаємо вам, шановні читачі, приємної зустрічі з новими героями ЕМЛ «Гороскоп». Нехай сонячний бичок та його весела компа­нія принесуть вам якомога більше виграшів! І оскільки ми говоримо про лотерею «Го­роскоп», ніяк не обійтися без «пророцтва» від нашої редакції: ПЕРЕДБАЧАЄМО ВАМ ВИГРАШІ, ЛЮБІ ЧИТАЧІ!

Виграші до 100 грн. включно зазначають­ся в лотерейних квитках за вирахуванням податків.  Розповсюджувач зобов’язаний роздрукува­ти лотерейний квиток у вашій присутності.

*За вирахуванням податків та зборів — 805 грн.