Вітаємо шанувальників миттєвих лотерейстирачок! Чи знаєте ви, панове, що ваш вибір підтримує більшість жителів планети? Саме так, адже ваші улюблені —це най популярніші в світі лотереї, які можна придбати майже на всіх континентах. За що їх так люблять мільярди людей різних національностей та кольору шкіри? Відповідь очевидна — це найпростіші лотереї, які не потребують від учасників ніякої підготовки чи спеціальних знань. Просто стираєш захисний шар з лотерейного білета і бачиш результат. Не треба чекати на розіграш чергового тиражу й шукати інформацію про його результати. Купуючи стирачку, ти можеш дізнатися про свій результат, як то кажуть, «не відходячи від каси», тут і зараз! Лотерейний оператор «М.С.Л.» пропонує для вас широку палітру різноманітних лотерей-стирачок. Усі вони несхожі між собою зовні, і кожна по-своєму приваблива та манлива. Обирайте самі — на власний смак і товщину гаманця. Пробуйте, експериментуйте, щоб відчути, до чого більше лежить ваша душа, у якій лотереї більше щастить. Сьогодні ми нагадаємо вам лише про деякі популярні стирачки, на які варто звернути увагу. Чому? Ось про це й розповімо.

«ЧОРНА ПЕРЛИНА» — ВИГРАЙ 1000 000 ГРИВЕНЬ!

Велетенська сума головного виграшу задовольнить апетит будь якого гравця—мільйон гривень! А краса лотерейного білета просто вражає. Велика перлина у верхній частині білета заворожує та приманює — не можна відвести очей. Спрацьовує магія наших уявлень про багатство, і вона виправдовується, адже в одному з цих красивих лотерейних білетів приховався головний приз, який здійснить заповітні мрії щасливчика. Хочете стати цим щасливчиком? Поспішайте за білетами «ЧОРНА ПЕРЛИНА» (вартість 50 грн.), стирайте на ігровому полі захисний шар з 20-ма перлинками та шукайте 4 однакові символи в межах однієї гри. У вас є 5 спроб, щоб виграти при ємний приз, а можливо — стати мільйонером, адже головний приз і досі ніхто не виграв!

«ЖИВІ ГРОШІ» — ТАК І ПРОСЯТЬСЯ У ГАМАНЕЦЬ!

Символ української валюти відіграє вагому роль у дизайні лотерейного білета. І явно натякає на можливість порадувати ваш гаманець готівкою. Як реалізувати цю можливість? Стерти захисний шар з ігрового поля білета й перевірити усі 6 Ігор. Знаходьте збіги ВАШИХ НОМЕРІВ з ВИГРАШНИМИ НОМЕРАМИ. Знайшли—виграли приз за цю ГРУ, сума якого збільшується у ту кількість разів, яка вказана у множнику цієї ГРИ. У призовій структурі лотереї безліч різноманітних призів, серед яких 2 максимальних—по 500000 гривень! Не пошкодуй 20 грн (вартість білета) — зроби приємне для свого гаманця!

«КАРТИ В РУКИ» — КЛАСИКА ЗАВЖДИ В ЦІНІ!

Навіть якщо ви не граєте в карти, ця стирачка (вартість білета 20 грн) вам неодмінно сподобається, вона проста й красива. Лише будьте наполегливі у своєму бажанні досягти успіху, а все інше залежить від пані Удачі. У вашому розпорядженні 10 карт, кожна із яких може принести виграш. Стирайте захисний шар з ігрового поля. Якщо будь-яка з ВАШИХ КАРТ збіглась з будьякою ВИГРАШНОЮ КАРТОЮ, ви виграли приз за відповідну ВАШУ КАРТУ. Що особливо надихає на участь у цій лотереї? Два максимальних призів по 500000 гривень!

«КОЛЕСО УДАЧІ» В РІЗНИХ ІПОСТАСЯХ

Особливість цієї криється в тому, що білети виготовлені у різних тематичних дизайнах. Назва «Файний гороскоп» говорить про себе сама, і любителі «зіркових прогнозів» завжди виділяють цю стирачку серед інших. «Компас пірата» запрошує учасників поринути у світ пригод та скарбів. Пригадайте улюблені книжки та вирушайте на пошуки великої удачі! Правила гри у «КОЛЕСО УДАЧІ» для білетів усіх дизайнів є однаковими. Якщо будь-який з ВАШИХ НОМЕРІВ збігається з будь-яким ВИГРАШНИМ НОМЕРОМ, ви отримуєте приз, сума якого вказана безпосередньо поряд з відповідним ВАШИМ НОМЕРОМ. Перелік виграшів та не впустіть із виду головний приз — 500000 гривень. Вартість білета лише 20 грн.

*Виграші до 100 грн включно зазначаютьс я на лотерейних біле тах за вирахуванням податків та зборів. Виграші розміром до 3 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів розміром понад 3000 грн. можна отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65 (дзвінки по Україні безкоштовні).