Вітаємо шанувальників миттєвих лотерей «М.С.Л.»! Сьогодні ми презентуємо унікальну пропозицію від вашого лотерейного операто­ра: новий пакет лотерей «АВТО СОТКА». Якщо говорити коротко, «АВТО СОТКА» — це пакет електронних миттєвих лотерей вартіс­тю 100 гривень, який дає можливість виграти величезну кількість вагомих призів, у тому числі, увага, — крутий автомобіль!

«АВТО СОТКА» формується на базі оновленої ЕМЛ «АВТО ЛОТО» і включає в себе ще чотири ЕМЛ: «Товстий гаманець», «Чарівна пара», «Полювання за скарбами», «Щасливі числа» (вартість одного квитка кожної із цих лотерей становить 20 гривень).

Пакет «АВТО СОТКА» можна придбати на точках продажів лотерей «М.С.Л.» і в Інтернеті, на сайті лотерейного оператора msl.ua.

АВТОШОК ГАРАНТУЄМО!

Детальнішу розповідь про пакет лотерей «АВТО СОТКА» ми починаємо з оновленої ЕМЛ «АВТО ЛОТО» і запрошуємо по­знайомитися з новим дизайном «мальованого» квитка та новим змістом ігрових подій.

На кожному квитку «АВТО ЛОТО» розташовані дві гри: ГРА 1 та ГРА 2, кожна з яких розігру­ється окремо (на одному квитку виграшною може бути тільки одна гра).

ГРА 1. На ігровому полі розмі­щено 20 ігрових символів. Якщо серед них є 10 пар однакових символів або якщо немає жод­ної пари однакових символів, ви виграли АВТО*.

ГРА 2. На ігровому полі розмі­щено 10 ВИГРАШНИХ СИМВО­ЛІВ, а також три Спроби, кожна з яких містить 4 ВАШИХ СИМВО­ЛИ. Якщо у будь-якій Спробі всі ВАШІ СИМВОЛИ збіглися з ВИ­ГРАШНИМИ, ви виграли приз за цю спробу — це може бути АВТО або заохочувальний приз номіна­лом 20 гривень.

Припустимо, ви придбали та­кий лотерейний квиток, який ми демонструємо зараз.

Починаємо з ГРИ 1. Уважно перевіряємо всі 20 символів-малюнків, чи є серед них парні (однакові) символи? Виявляєть­ся, що є одна така пара — символ «бензоколонка». Це означає, що у ГРІ 1 виграшу немає.

Переходимо до ГРИ 2. Уважно перевіряємо всі символи (числа) у кожній Спробі… й виявляємо, перша Спроба є виграшною, адже в ній всі ВАШІ СИМВОЛИ збіглися з ВИГРАШНИМИ. Отже, цей квиток «АВТО ЛОТО» є ви­грашним. Сума виграшу стано­вить 20 гривень. Як говорять у таких випадках, дрібничка, але приємно.

Звичайно, вам буде набагато приємніше знайти у своєму білеті «АВТО ЛОТО» виграш під назвою АВТО. У цьому випадку АВТОшок ми вам гарантуємо! А якщо без жартів, то шанси виграти АВТО є у кожного з вас, адже в струк­туру виграшів нової серії квитків «АВТО ЛОТО» закладено 3 мак­симальні виграші по 500 000 гривень*.

ВИГРАВАЙ АВТО ОНЛАЙН!

А зараз зверніть увагу на ниж­ню частину оновленого квитка «АВТО ЛОТО» й побачите QR- код. За його допомогою ви мит­тєво потрапите на сайт msl.ua, де зможете випробувати свою удачу ще раз –- в онлайн версії пакету «АВТО СОТКА». І тут саме час поговорити про «циф­ру», про можливість розважатися в лотереї та отримувати виграші, не виходячи з дому чи офісу, на­віть на прогулянці. Онлайн — це зручність та комфорт, легкість та швидкість отримання виграшу. А також дуже приваблива, ко­льорова, динамічна картинка на екрані вашого комп’ютера, планшета чи смартфона (див. скриншот). Під час карантину тема купівлі лотерейних білетів онлайн стала вкрай актуаль­ною. Ситуація диктує нові пра­вила життя, і ми сподіваємося, що наші читачі активно корис­туються сучасними способами участі в лотереях «М.С.Л.» Для вас і всіх користувачів мережі Інтернет лотерейний оператор підготував онлайн версію па­кета «АВТО СОТКА», яка надає такі самі шанси на виграші, як за реальними квитками. Заходьте на офіційний сайт лотерейного оператора msl.ua та насолоджуй­тесь грою. Бажаємо удачі, частих виграшів та бажаних призів!

ЧУДОВА П’ЯТІРКА

До пакету «АВТО СОТКА», окрім «АВТО ЛОТО» входять ще чотири ЕМЛ. Усі вони добре вам відомі, тому вбачаємо необхідне лише нагадати про головні осо­бливості кожної з них й зробити акценти, які допоможуть вам оцінити ваші можливості.

ЩОБ ГАМАНЕЦЬ ПОТОВСТІШАВ

Народна мудрість «Життя про­стішає, коли гаманець товсті­шає» стала своєрідною візитною карткою ЕМЛ «Товстий гама­нець». Саме від товщини гаманця часто залежить і наше самопочут­тя, і самоповага, і багато іншого та важливого в нашому житті. Тому кожному з нас хочеться, щоб гаманець завжди був якомога тов­стішим. Лотерея «Товстий гама­нець» здатна миттєво поповнити ваш власний гаманець, шановний читачу, на півмільйона гривень! Лотерея представлена у кількох сегментах вартості квитків 5, 10, 20 та 50 грн. Відповідно, макси­мальні призові суми становлять від 50 000 до 500 000 грн. Чим дорожчий квиток, тим цікавіша гра, тим більше можливостей от­римувати більші суми виграшів. У новому пакеті «АВТО СОТКА» ви отримаєте квиток «Товстий гаманець» вартістю 20 грн. і шанс виграти 200 000 грн.

КОНЮШИНА УДАЧІ

Існує чимало щасливих при­кмет, одна з них — знайти ко­нюшину з чотирма листками. Найчастіше ця рослина зустрі­чається з трьома листками, а побачити чотирилисту — це величезна удача. Пропонуємо вам пошукати пару виграшних конюшин в ЕМЛ «Чарівна пара». Одна з найпопулярніших мит­тєвих лотерей родини «Швид­кограй» вже принесла різнома­нітні виграші десяткам тисяч учасників. Проста, невимоглива, зрозуміла, а з недавнього часу — у новому, сучаснішому, так би мовити, «зеленому» дизайні. Ближче до природи і ближче до виграшів, шановні друзі. При­зовий фонд ЕМЛ «Чарівна пара» гарантує учасникам наявність у квитках величезної кількості різноманітних виграшів. Мак­симальний приз — 200 000 грн. Хто шукає, той знайде! Старо­винна скриня, доверху набита золотими монетами, коштовним камінням та прикрасами, поко­їться на дні моря під надійною охороною гігантського спрута. Цей захоплюючий сюжет, зобра­жений на «мальованих» квитках ЕМЛ «Полювання за скарбами», не залишає байдужими шукачів лотерейних пригод. Своєрідний секрет унікальної гри-бродил­ки — це карта, за допомогою якої гравець шукає лотерейні скарби. Вона є в кожному ло­терейному квитку на ігровому полі з координатної сіткою. Ру­хаючись по карті, учасник зна­ходить координати наступного ходу… поки гра не приведе його до клітинки з виграшним симво­лом, або до клітинки «ВИХІД». максимальний виграш у лотереї «Полювання за скарбами» — 50 000 гривень. Тож, вперед, до виграшів!

ЦІНА ВИЗНАЧАЄ МОЖЛИВОСТІ

ЕМЛ «Щасливі числа» — це перша і поки що єдина миттєва лотерея з джекпотом. Кожен ло­терейний квиток, придбаний на точці продажів або онлайн, дає гравцю шанс виграти не лише один із численних призів, а й джекпот! Відповідно до вартості квитка, 5, 10 або 20 грн., макси­мальні призи становлять: 5 000, 10 000 та 20 000 гривень. Сума, а точніше кажучи, розмір частки виграного джекпоту також зале­жить від вартості квитка. Купую­чи квиток за 5 грн., ви отримуєте шанс виграти 25% від загальної суми накопиченого на момент виграшу ДЖЕКПОТУ. Квиток вартістю 10 грн. дає можливість виграти 50% ДЖЕКПОТУ. А кви­ток вартістю 20 грн. — 100% джекпоту.

У пакет «АВТО СОТКА» входить квиток вартістю 20 грн., тобто виграний вами джекпот буде вашим на всі 100%!

Увага! Розповсюджувач зо­бов’язаний надрукувати лоте­рейні квитки у вашій присутності!

Детальну інформацію щодо оформлення виграшів ви можете отримати за телефоном гарячої лінії МСЛ: 0 800 21 00 65.

*Під АВТО мається на увазі грошовий виграш у державну гро­шову миттєву лотерею «АВТО ЛОТО» у розмірі 500 000,00 гри­вень (сума виграшу до виплати складає 402 500,00 гривень за вирахуванням податків та збо­рів).