Граєте активно, виграєте часто! Такими словами ми вітаємо чита­чів, які беруть участь у миттєвій лотереї «ЩАСЛИВІ ЧИСЛА» із родини «Швидкограй». І продов­жуємо спілкування приємним повідомленням: в Україні старту­вали продажі нової серії квитків вартістю 5 гривень. Це означає, що на вас очікують нові лоте­рейні призи та нові перемоги!

ЦІНА ВИЗНАЧАЄ МОЖЛИВОСТІ

А тепер звертаємося до всіх читачів з пропозицією стати учасниками цікавої та виграш­ної електронної миттєвої лотереї «ШАСЛИВІ ЧИСЛА». Вона є аб­солютно доступною для кожно­го, тому що ви можете обирати квитки у трьох цінових сегмен­тах 5 грн, 10 грн, 20 грн. І ко­жен лотерейний квиток дає вам шанс виграти ДЖЕКПОТ! Чим дорожчий квиток, тим більше шансів та можливостей він на­дає гравцю, а максимальні при­зи становлять відповідно: 5 000, 10 000 та 20 000 гривень.

Від вартості квитка також зале­жить розмір частки виграного ДЖЕКПОТУ. Купуючи квиток за 5 грн, ви отримуєте шанс ви­грати 25% від загальної суми на­копиченого на момент виграшу ДЖЕКПОТУ. Квиток вартістю 10 грн дає вам можливість виграти 50% ДЖЕКПОТУ. А квиток за 20 грн — 100% ДЖЕКПОТУ. Ось така проста арифметика, з якої вам дуже просто зробити висновки.

Сума ДЖЕКПОТУ накопичуєть­ся, зростаючи з кожним придба­ним гравцями лотерейним квит­ком на 5% від вартості квитка. Немає сенсу чекати, коли він під­росте, адже його можуть зірвати просто зараз, коли ви читаєте ці слова! Тому купуйте квитки скорі­ше, щоб заволодіти ДЖЕКПОТОМ!

ВЧІТЬСЯ ГРАТИ Й ВИГРАВАТИ

Механіка гри у лотерею «ЩА­СЛИВІ ЧИСЛА» проста. На ігро­вому полі розміщено декілька ВИГРАШНИХ ЧИСЕЛ та декілька ВАШИХ ЧИСЕЛ. Під ВАШИМИ ЧИСЛАМИ вказані суми мож­ливих виграшів. Якщо будь-яке з ВАШИХ ЧИСЕЛ збіглося з будь- яким ВИГРАШНИМ ЧИСЛОМ, Ви виграли приз за це число. На од­ному квитку може бути до трьох збігів включно, і тоді виграші за кожний збіг підсумовуються (у на­шому прикладі це числа: 30, 39, 08, виграш — 100 гривень*).

У квитках різної вартості — різ­на кількість ВИГРАШНИХ ЧИСЕЛ і ВАШИХ ЧИСЕЛ, дорожчий кви­ток дає більше шансів виграти.

Щоб заволодіти ДЖЕКПО­ТОМ, Вам потрібно знайти серед ВАШИХ ЧИСЕЛ додаткове чис­ло, яке обране випадковим чином і розташоване в нижній частині квитка (ігрового поля).

Квитки лотереї «Щасливі чис­ла» вже можна придбати на всіх точках продажів лотерей «М.С.Л.» або зіграти онлайн на сайті msl.ua. Щиро бажаємо вам удачі в ЕМЛ з ДЖЕКПОТОМ!

ЯК ОТРИМАТИ ВИГРАШІ

Виграші розміром до 3 726 грн включно виплачуються у будь-якому пункті розповсю­дження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми грошових коштів).

Детальну інформацію щодо оформлення виграшів розміром понад 3 726 грн Ви можете отри­мати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65.

Увага! Розповсюджувач зобов’я­заний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

*Виграші до 100 грн включно зазначаються на лотерейних квит­ках за вирахуванням податків та зборів.

11 серпня в Луцьку на касі зручного маркету «Сім23», розташованого на ву­лиці Гордіюк, 39а, невідомий щасливчик придбав лотерейний білет, у якому знай­шов виграш на суму 1 000 000 гривень. Це найбільший в Україні грошовий приз, виграний в лотерею, яку придбали на касі продуктового маркету.

Рекордний виграш знайшовся у білеті мит­тєвої лотереї-стирачки «Мільйонер». Наразі, про нового лотерейного мільйонера майже нічого не відомо. У центральній системі лоте­рейного оператора «М.С.Л.» відображається, що білет придбали о 9:59, переможець спла­тив за нього 50 гривень.

Знаємо також, що про свій фантастичний успіх щасливчик дізнався одразу на касі мар­кету «Сім23».

Лотерейний оператор на офіційному сайті msl.ua привітав власника виграшного білета і порадив йому звернутися на безкоштовну гарячу лінію для отримання консультації з оформлення виграшу.

Зауважимо, що продаж лотерей на касах продуктових магазинів — сучасний світовий тренд, який активно розвивається в Україні зусиллями компанії «М.С.Л.». Для реаліза­ції в мережі сучасних невеликих маркетів «Сім23» лотерейним оператором обрані най­більш зручні та прості формати лотерей — миттєві «Стирачки» та «Лото-Забава». Жод­них незручностей та величезних черг на касі.