Останніми тижнями в елек­тронних миттєвих лотереях «Швидкограй» — справжній па­рад переможців. Великі виграші порадували учасників одразу кількох лотерей: «ЛАБІРИНТ», «МАКСІ ЛОТ» і «Товстий гама­нець». При цьому в двох перших ЕМЛ виграші дивовижним чином знайшли своїх власників в одно­му місті (Запоріжжі) протягом однієї години!

Нам вже вдалося порадувати вас, шановні читачі, інтерв’ю з щасливчиками (у 49‑му випуску газети). Героями були пан Богдан із Запоріжжя, який виграв 50 000 гривень у «ЛАБІРИНТ», і пані Лі­дія Іванівна з Харкова, якій діста­лися 200 000 гривень у лотереї «Товстий гаманець».

Сьогодні ми продовжуємо писати історію лотерей «Швид­кограй», пропонуючи до вашої уваги інтерв’ю з черговим пе­реможцем ЕМЛ «Товстий гама­нець», жителем міста Бахмач Чернігівської області, який 2 грудня виграв по лотерейно­му квитку вартістю 50 гривень цілих 100 000 гривень. Щаслив­чик просив назвати тільки його прізвище, Салаєв, тому ми звер­таємося до нього саме так.

— Шановний пане Салаєв, вітаємо Вас із виграшем і хоче­мо поставити кілька запитань. По-перше, які лотереї Вам по­добаються?

— Я така людина, що не лю­блю нічого чекати довго. Треба щось зробити — не відкладаю, одразу роблю. Захотілося чо­гось — зроблю все, щоб отрима­ти бажане якомога скоріше. Це ж стосується і лотерей. Я люблю тільки миттєві, і тільки «Швид­кограй», щоб при мені квиток роздрукували, а я його одразу перевірив. Є виграш — добре, немає виграшу — пошукаю в на­ступному.

— Судячи зі сказаного, Ви — людина дії: прийшов, побачив, переміг. Такими ж словами можна описати і ваш виграш у «Товстий гаманець»?

— Я не проти. Тільки треба за­мінити слово побачив на купив: прийшов, купив квиток і виграв 100 000. Ось так буде вірніше.

— Погоджуємося з Вами. І розуміємо, що квиток «Тов­стий гаманець» Ви купили не вперше. Раніше також вигра­вали?

— Я часто виграю, бо часто купую. Вигравав багато разів по 200, 500, 1 000, навіть 2 000 гривень. У тому числі і в цю лоте­рею. Люблю також «Королівську велич», «МАКСІ ЛОТО» та ще ба­гато інших.

— Гаразд, ось Ви цього разу прийшли до «ЛОТО маркету», який розташовано на вулиці Першотравнева, 31 Б та при­дбали 50ти гривневий квиток «Товстий гаманець». Що було далі?

— Та все просто. Спочатку побачив, що у Грі 1 один із Ви­грашних номерів (03) збігся з Вашим номером. І це вже 50 000 гривень А потім у Грі 2 збіглась горизонталь. І знову сума вигра­шу 50 000. 50 плюс 50 — маємо 100 тисяч.

— І жодної секунди не сумні­валися у своєму виграші?

— Чому не сумнівався, таки сумнівався. Перевіряв сам кіль­ка разів, потім розповсюджувач перевірив. Я хоча й вірю в себе, у свою удачу, і виграю часто, але так багато ніколи не доводилося, тому й знадобилося кілька хви­лин, щоб впевнитися у виграші. І тоді я сказав собі: «Нарешті це сталося!»

— Було відчуття польоту, щастя?

— Ну, мені це важко сформу­лювати… Можливо, щось подіб­не. Можу точно сказати, що це дуже приємні відчуття, бажаю кожному його випробувати.

— Коли отримаєте виграш, на що витратите?

— О, шановний, із цим питань не буде. Мені майже 60 років, має вже 6 онуків та онучок — все для них, рідненьких!

Спеціально для вас, панове чи­тачі, ми публікуємо зображення виграшного квитка «Товстий гаманець», на якому зазначили виграшний номер у Грі 1 та ви­грашну горизонталь у Грі 2.

На кінець нагадуємо, що лотерея «Товстий гаманець» розповсюджується у чотирьох цінових сегментах: 5, 10, 20 та 50 гривень з головними при­зами 50 000, 100 000, 200 000 та 500 000 гривень відповідно.

А ще спробувати її можна онлайн, не полишаючи власної домівки. Для цього є окрема сто­рінка на сайті msl.ua.

Бажаємо удачі та слідкуйте за новинами!