16 березня у місті Хмільник Вінницькоъ області зірвали великий грошовий приз лотереї «Каре» –167 700 гривень! Пощастило учас­нику, який завітав на точку продажів, що на вулиці Соборності, 6. Згідно даних центральної системи «М.С.Л.», щасливчик придбав лотерею о 13:43.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» привітав переможця на своєму офіційному сайті та порадив звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

А ми хочемо нагади вам, шановні читачі, що лотерея «Каре» вже далеко не вперше радує учасників чималими грошовими призами. Наприклад, 25 січня у Чернігові (фірмовий стіл «М.С.Л.», с/м «Седам», вул. Красносільського, 61) переможець виграв у «Каре» 55 900 гривень.

Один з найбільш гучних виграшів трапився 27 грудня 2019 року, коли одразу двом шанувальникам цієї лотереї пощастило зірвати куш загальною сумою у 540 000 гривень.

Виграш такої солідної суми однією людиною — неабияка подія. А виграш одразу двома учасниками — по-справжньому фантастичний збіг! Один із переможців зробив ставку на точці продажу, а другий — онлайн, на msl.ua.

Сьогодні, користуючись інформаційним приводом, ми будемо говорити про державну числову лотерея «Каре», яка стартувала у жовтні 2019 року. Вартість однієї ставки складає від 5 гривень, а сума виграшу може сягати 2 000 000 гривень!

ВИГРАВАЙ КОЖНІ 5 ХВИЛИН!

Лотерею «Каре» сміливо мож­на назвати універсальною, і ось чому. Зазвичай учасникам чис­лових лотерей доводиться чека­ти на розіграш тиражу день аба декілька днів. Це подобається не всім, тому найбільш нетерплячі віддають перевагу миттєвим ло­тереям. Унікальна особливість «Каре» полягає в тому, що ро­зіграші тиражів проводять­ся — увага — кожні 5 хвилин! Цілодобово!

Зіграти у «Каре» можна як на стаціонарних точках прода­жів оператора державних ло­терей «М.С.Л.» по Україні, так і онлайн — на офіційному сайті: msl.ua.

Стріт, Фул-хаус, Флеш, Каре, Флеш-рояль… Якщо ви любите гру в карти, то «Каре» саме для вас, панове. Адже суть цієї лоте­реї полягає в тому, щоб вгадати, які карти чи комбінації випа­дуть в ході швидких розіграшів.

У «Каре» є два види ставок:

— ставка на випадіння пев­них карт — «Карти»;

— ставка на випадіння певної комбінації карт — «Комбінації».

Ставки можна зробити на суму від 5 до 4500 гривень. Ви вважаєтесь переможцем у став­ці, якщо випала одна чи біль­ше карт або комбінацій вашої ставки. Важливо пам’ятати, що при збільшені розміру ставки всі виграші збільшуються про­порційно збільшенню розміру ставки.

«КАРТИ», «КОМБІНАЦІЇ»

У точці продажу лотерей «М.С.Л.» вам запропонують за­повнити термінальну картку. Якщо ви обираєте ставку «Кар­ти», тоді позначте в ігровій карт­ці від 1 до 5 карт. Можна зроби­ти ставку в режимі АВТО.

Приклад ставки на 5 карт із розміром ставки 50 гривень зображено на малюнку 1.

Щоб виграти у виді ставок «Комбінації», необхідно пра­вильно спрогнозувати, які комбінації карт випадуть у ро­зіграші. Ви можете одночасно зробити ставку на декілька ком­бінацій, від 1 до 10.

Приклад ставки «Комбінації» в режимі декількох комбінацій із розміром ставки 50 гривен (мал.2).

Якщо ви обираєте гру в Інтер­неті, то побачите на сторінці лотереї «Каре» не лише красиве зображення ігрового поля, а й багато додаткової корисної ін­формації. Скриншот з переліком можливих комбінацій (мал. 3)

Правила гри не відрізняють­ся, просто можна вигравати, не виходячи з дому. І розіграш ти­ражу ви побачите в реальному часі на екрані свого комп’ютера, планшета чи смартфона (мал.4).

Звичайно, онлайн варіант «Каре» виглядає яскравіше, та й комфорт має значення. Але якщо у вас немає такої можли­вості, пошукайте пункт прода­жу й обов’язково скористайтеся шансом виграти в унікальну ло­терею «Каре». Вона дійсно дуже цікава, дає багато можливостей для творчості, а взяти в ній участь може кожен, адже міні­мальна вартість ставки лише 5 гривень. Бажаємо вам удачі та великих виграшів!