Шановні друзі, вітаємо вас напередодні 30‑го Дня Незалежності України й поздо­ровляємо з головним державним святом нашої країни!

Ми вже звикли зустрічати це свято стар­том продажів квитків ЕМЛ «Святкова» се­рії «До Дня Незалежності». Так було три останні роки поспіль, цього року традицію продовжено — родина миттєвих лотерей «Швидкограй» знову демонструє свою при­четність до значимої події.

Треба зазначити, що кожна лотерея, яку проводить ваш лотерейний оператор, за самою своєю суттю пов’язана з такими по­няттями як держава, державність. Адже всі лотереї від «М.С.Л.» — це державні лотереї. Скільки існує компанія (майже 51 рік), вона завжди проводила тільки державні лоте­реї. Що це означає? Постійний контроль за проведенням лотерей з боку держорганів, обов’язкова сплата податків та зборів, це сувора фінансова та юридична звітність пе­ред державою. Так було завжди і так само є сьогодні.

Вибачайте за пафос, шановні читачі, але кожному учаснику лотерей від компанії «М.С.Л.» варто усвідомлювати, що гроші, сплачені за лотерейні квитки, цілком під­контрольні нашій державі, а з кожної гривні певна сума неодмінно потрапляє до держ­бюджету України.

Любі друзі, відзначайте 30‑ту річницю Не­залежності разом із «Швидкограй». Заряд­жайтеся гарними емоціями та святковим на­строєм разом із ЕМЛ «Святкова» «До Дня Незалежності». Ще раз вітаємо вас із святом та зичимо великих виграшів!

СИМВОЛИ ВЕДУТЬ ДО ПЕРЕМОГИ!

У лотерейних квитках «До Дня Незалеж­ності» з мальованою графікою (як у нашо­му прикладі) відображена символіка цього свята. Ви впізнаєте серед символів булаву та перехрещені шаблі, українську хату та прапор, побачите число «24», яке відповідає даті свята (24 серпня), та інші зображення, які так чи інакше розповідають про історію та традиції України. Якщо електронний тер­мінал роздрукує для вас спрощений варіант квитка, тоді замість «мальованих» зобра­жень ви знайдете на ігровому полі числа з діапазону від 01 до 20 включно. Різниця в дизайні ніяк не впливає на правила гри та суми виграшів.

На кожному квитку друкується 16 ВАШИХ СИМВОЛІВ та 12 ВИГРАШНИХ СИМВОЛІВ.

Правила гри: якщо будь-які з ВАШИХ СИМВОЛІВ збіглися з ВИГРАШНИМИ СИМ­ВОЛАМИ та утворили горизонталь або вер­тикаль (лінію) із чотирьох символів — ви виграли. Суми можливих виграшів вказані поряд із лініями.

Крім того, на кожному лотерейному квит­ку розміщується один додатковий символ, обраний випадковим чином. Якщо цей сим­вол збігається з будь-яким із ВАШИХ СИМ­ВОЛІВ, ви виграли 50 гривень*.

Припустимо, ви придбали такий лотерей­ний квиток, який зображено на цій сторінці. Уважно придивляємося до зображень ВА­ШИХ СИМВОЛІВ, рядок за рядком, по го­ризонталі та по вертикалі, порівнюючи їх із ВИГРАШНИМИ СИМВОЛАМИ… і бачимо, що лівий вертикальний рядок є виграш­ним. Усі чотири символи цього рядка при­сутні серед ВИГРАШНИХ СИМВОЛІВ, і це означає, що квиток виграшний! Читаємо суму призу угорі над виграшною лінією — 20 000 гривень**.

ПОСПІШАЙТЕ ВИГРАВАТИ!

Ми не даремно продемонстрували вам квиток із максимальним призом лотереї «Святкова» серії «До Дня Незалежності». Адже виграти цю привабливу суму може ко­жен із вас, шановні читачі. І це абсолютно реально для вас вже сьогодні, оскільки лоте­рейні квитки вже у продажу. Не забувайте, що кількість квитків обмежена, поспішайте за удачею!

Невелика вартість квитка, лише 10 гри­вень, і безліч різноманітних призів від 10 до 20 000 гривень (дивіться повний перелік у таблиці) зроблять вашу участь у грі при­ємною та пам’ятною.

Відзначайте День Незалежності лотерей­ними виграшами!

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності! *Виграші до 100 грн. включ­но зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

**Сума виграшу до виплати складає 402,50 грн. за вирахуванням податків та зборів.

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розпов­сюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі на­явності необхідної суми грошових коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі 5 000 та 20 000 гривень ви можете отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65.