Поціль 100 000, — закликає учасників миттєвої лотереї «Морський бій» обкла­динка газети. Зараз ми продемонструємо вам, шановні читачі, як цей рішучий девіз перетворився на реальний виграш. І сталося це у Бердянську Запорізької області.

Скоріше за все, про факт виграшу та суму власник квитка вартістю 10 гривень дізнався одразу ж на точці продажів, адже перевірка результату займає всього декілька хвилин. Щасливчик також міг відкласти хвилюючу мить на деякий час, — ми знаємо, що є люди, які насолоджуються тимчасовим відчуттям невідомості, і тому не поспішають перевіряти квитки на точці продажу. Раніше чи пізніше, але дізнатися про великий виграш нашому невідомому герою таки довелося! Після чого він благополучно оформив свій виграш.

Ми знаємо, що квиток на 100 000 придбали 2‑го березня о 13:50, а щаслива точка прода­жів розташована на вулиці Свободи, 48, — це фірмовий стіл «М.С.Л.». Також у нашому розпорядженні зображення виграшного квит­ка, можете поцікавитися ходом гри. А ми допоможемо читачам, які не дуже обізнані в цій лотереї, розібратися в де­талях, нагадавши правила ЕМЛ «Морський бій». Вони прості та дуже схожі на правила того самого «Морського бою», у який біль­шість з нас полюбляла грати з батьками та друзями у звичайних зошитах. Ви «полюєте» на кораблі, й кожен вдалий постріл означає виграш. Найбільший приз, який можна по­цілити — 100 000 гривень.

На кожному лотерейному квитку розмі­щено ігрове поле: 10х10 комірок. Кожна комірка має свої унікальні координати, які позначаються за допомогою літер латинсько­го алфавіту: A, B, C, D, E, F, G, H, I, J та 10 чисел: від 1 до 10 включно.

В комірках ігрового поля випадковим чи­ном розташовуються ігрові символи-кораблі так, щоб вони не торкалися один одного. В «Умовах виграшу» вказані координати «пострілів» і суми можливих виграшів за них. Для перевірки квитка на виграш, вам необхідно з’ясувати, чи знаходиться ігровий символ-корабель у тих координатах, які вка­зані в «Умовах виграшу».

А тепер уважніше дивіться на квиток. Ви бачите, що за координатами H 10, які        по­значені в «Умовах виграшу» цього квитка, є символ (частина корабля). Це означає, що один із чотирьох пострілів виявився приціль­ним. Особливо радує око сума призу, яку ми знаходимо в «Умовах виграшу» — 100 000 гривень. Везучий учасник виграв максималь­ний приз ЕМЛ «Морський бій», з чим ми його сердечно вітаємо!

Хочемо також нагадати, що електронна миттєва лотерея «Морський бій» доступна онлайн. Придбати квиток та одразу переві­рити його можна на відповідній сторінці   сай­ту «М.С.Л.», не полишаючи власного житла. Спробуйте, шановні друзі. Бажаємо успіхів!