Учасники миттєвих лотерей родини «Швидкограй» почали збирати осінній врожай виграшів. Черговий приз на вагому суму було виграно 9‑го вересня на Львівщині, у місті Червоноград. Удача посміхнулась учаснику лотереї «Полювання за скарбами», сума виграшу — 50 000 гривень.

Одразу вибачаємося за якість зображення виграшного квитка, воно дійсно бажає бути кращим, але, як кажуть, що маємо, те маємо. Для нас важливо продемонструвати вам реальний квиток, щоб кожен із вас, шановні читачі, впевнився у можливості та реальності успіху. Нашу розповідь про миттєвий виграш доповнить інтерв’ю по телефону з переможницею на ім’я Леся, з нього й почнемо, а потім уважно розглянемо квиток і прослідкуємо крок за кроком шлях до перемоги.

— Вітаємо з приємним виграшем, шановна переможнице! Розповісте нам цікаві деталі про щасливу покупку? — запитуємо пані Лесю.

— Чому б ні, з задоволенням, — жваво відгукується вона, — мені приємно про це згадувати. Але спочатку я хочу сказати, на дивуйтеся, про «Лото-Забава», тому що це моя улюблена лотерея, в яку я граю вже 6 років. Купую по 2–3 білети щотижня, не пропускаючи жодного тиражу, й вірю, що скоро виграю великий приз.

— Чому така впевненість?

— Успішний приклад моє подруги надихає — вона 3 роки тому виграла у «Лото-Забава» квартиру!

— Тепер зрозуміло. Ви, мабуть, націлися на мільйон чи джекпот?

— Хотілося б виграти таку суму, яка здатна змінити життя на краще. Мільйон мене влаштовує (сміється).

— Перспективи ми обговорили, давайте перейдемо до виграшу, який вже стався, —

50 000 гривень у лотерею «Полювання за скарбами».

— Можна сказати, що це випадковість, адже я не часто купую миттєві лотереї. У мене є улюблена точка продажу лотерей, але цього разу я опинилася в іншому місці й чомусь захотіла придбати саме миттєву лотерею. Взяла два квитка «Полювання за скарбами», один був виграшним на маленьку суму. Я не стала забирати гроші, а попросила ще два квитка тієї ж лотереї. Знову один виграшний на 20 гривень. Кажу розповсюджувачу, давайте ще один і все, закінчую. І ось цей останній квиточок подарував мені 50 тисяч!

— «Полювання за скарбами» — це дуже цікава лотерея й доволі складна за механікою. Вам вдається рухатися по карті без проблем?

— Ви праві в тому, що лотерея цікава й потребує уваги з боку учасника. Але, коли вже вивчив правила та маєш досвід, все просто. В усякому разі, я розгадую цей «кросворд» швиденько.

— Як плануєте витратити свій виграш?

Окрім лотерей, у мене є ще одне хобі — люблю подорожувати. Я намагаюся кожного року викроїти собі невеликі 3–4 відпустки та їду кудись у нове місце — або на море, або у гори, або в Амстердам чи Прагу. Мій девіз — живи сьогодні! Хто його знає, що там буде завтра, яка ще нова пандемія на нас чекає. Або здоров’я підведе, або ще щось трапиться у світі — неможливо передбачити. Тому я беру від життя по повній, поки є така можливість. Хтось скаже, що це погано, а хтось мене зрозуміє.

— Ми розуміємо та підтримуємо Вас, пані Лесю! Можливо, розповісте трішки про особисте життя?

— Я вдова, маю дорослу 22‑річну доньку й стареньких батьків, які потребують моєї допомоги. За фахом і я, і донька юристи. Живу просто, не шикую, економлю по можливості на подорожі. Навіть не знаю, що ще сказати.

— Дякуємо Вам за інтерв’ю та бажаємо здійснення лотерейних і туристично-відпочинкових планів. І, звичайно, міцного здоров’я!

Дуже вдячна, і Вам усього найкращого!

 

А тепер зверніть увагу, панове читачі, на виграшний квиток «Полювання за скарбами». Як бачите, він не «мальований», без мальованих символів, а спрощений — лише цифри та літери. Давайте разом прослідкуємо шлях до виграшу, рухаючись за вказаними координатами. Починаємо, як того потребують правила, з верхнього лівого кута з написом «Вхід», тобто з поля А1. На ньому бачимо напис В2 та крокуємо на вказане поле. Знаходимо в ньому наступну «адресу» — поле А3, далі — Г2, потім — Д4 і, нарешті, — В4. Потрапивши на це поле, ми знаходимо в ньому зображення підкови. Звіряємося з виграшними символами (дивіться вище ігрового поля) і бачимо, що підкова означає приз на суму 50 000 гривень! Саме так крокувала наша переможниця, зрадівши ось цій маленькій підковці, якою завершився її переможний маршрут, її полювання за лотерейним скарбом.

Бажаємо і вам, панове, так само вдало крокувати по ігровим полям квитків «Полювання за скарбами» й вигравати приємні суми!