У великій родині миттєвих лотерей «Швидкограй» шанувальники знайдуть розвагу на будь-який смак та гаманець. Варто виділити лотерею «МАКСІ ЛОТО», оскільки вона випускається серіями квитків різної вартості. Це дає учасникам можливість обирати квитки за прийнятною для них ціною.

В ЕМЛ «МАКСІ ЛОТО» можна купити квиток за 5, 10 чи 20, або ж максимальні 25 гривень. То навіщо платити більше? — запитає недосвідчений читач. Відповідь очевидна — «МАКСІ ЛОТО» за більшу ціну квитка пропонує учасникам більше ігрових можливостей, більше шансів на перемогу та більші головні призи. Сплативши 5 гривень, можна виграти 50 000 гривень. Сплативши 10–100 000, 20–200 000, а за 25 гривень можна виграти максимальні 250 000 гривень!

З 2016 року народження лотереї «МАКСІ ЛОТО» ми неодноразово розповідали про великі виграші у різних серіях. Сьогодні ж приводом для розмови став виграш 250 000 гривень у Запоріжжі. Нам хочеться нагадати шанувальникам та розповісти новачкам про цікаву лотерею, яка приносить тисячам учасників задоволення й вагомі виграші.

«МАКСІ ЛОТО» В МІНІ ВАРІАНТІ

Ми проведемо вас, крок за кроком, по всім ціновим варіантам квитків ЕМЛ «МАКСІ ЛОТО», від міні до максі, докладно розповімо, як грати й де шукати виграші. І як їх збільшувати! Почнемо з найдешевшого квитка «МАКСІ ЛОТО» вартістю 5 гривень, який ми представили у «мальованому» варіанті.

Правила гри прості: треба порівняти ВИГРАШНІ НОМЕРИ (їх завжди 7) з ВАШИМИ НОМЕРАМИ (їх також 7) та знайти збіг номерів, який гарантує виграш. Будьте уважні, не проґавте свій виграш. Його сума залежить від того, скільки однакових номерів ви знайдете. Читайте УМОВИ ВИГРАШУ та дізнавайтеся суму за Ваші номери.

У нашому прикладі, як ви бачите, збіглися відразу 3 номери: 01, 12 та 40. Дивимося в УМОВАХ ВИГРАШУ: за 3 номери сума призу становить 25 гривень. Гарний результат, адже витрати на ГРУ цілком виправдалися й принесли в п’ятеро більшу суму. Ось так би кожного разу! А про всі можливі призи радимо дізнатися з наведеного нами переліку виграшів у таблиці.

 

Як бачите, максимальні виграші становлять 50 000 гривень, запам’ятайте цю цифру для порівняння з іншими.

 

 

БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ

А ми йдемо далі й говоримо про квиток лотереї «МАКСІ ЛОТО» вартістю 10 гривень, який ми показуємо у цифровому варіанті.

На перший погляд, він мало чим відрізняється від квитка меншої вартості. Втім, різниця очевидна — у лотерейному квитку не одна, а відразу 2 Гри. Цікавіше, більше ігрових можливостей та шансів на перемогу! А що можна сказати про правила гри та виграші? Гравцю так само пропонується порівнювати номери, УМОВИ ВИГРАШУ також схожі. Проте подивіться уважніше: під ВАШИМИ НОМЕРАМИ в кожній грі з’явилися якісь додаткові позначки та цифри. Що вони означають? Читаємо УМОВИ: виграш у Грі збільшується в ту кількість разів, яка вказана між символами () під цією Грою. Ось це вже цікаво!

Що ми бачимо в нашому квитку? У Грі 1 збігаються три номери: 38, 15 та 19, тобто сума виграшу становить 25 гривень. Але під Грою1 є множник (х2), а це означає, що наш виграш подвоюється й становить 50 гривень. Ось такий приємний сюрприз. Ще приємніше враження справляє перелік виграшів цієї серії квитків, особливо 2 максимальні призи по 100 000 гривень!

 

ГОЛОВНА ФІШКА

Якщо у вашому гаманці є 10 гривень на квиток «МАКСІ ЛОТО», можливо, знайдуться й 20 гривень. Тоді ви зможете випробувати удачу, полюючи відразу на 200 000 гривень! Ви вже зрозуміли, що «головна фішка» цієї лотереї — помножувачі виграшів. Чим більша вартість лотерейного квитка, тим активніші помножувачі, тим у більше разів зростають суми початкових виграшів. Саме помножувачі відіграють роль чарівної палички, яка перетворює маленький виграш на вагомий, вагомий на значний, а значний на дуже великий. У квитках «МАКСІ ЛОТО» вартістю 20 грн. ваші виграші можуть зростати в 4 рази, досягаючи 100 та 200 000 гривень!

У нашому прикладі (квиток представлено в цифровому варіанті, а вам може дістатися «мальований» — це не позначиться на результаті) удачу приносить Гра 2. В ній збігаються відразу 5 номерів — шукайте їх самі, навчайтеся, тренуйтеся. УМОВИ ВИГРАШУ підказують, що наш приз становить 200 гривень. А що підказують символи та цифри під Грою? Наш початковий виграш збільшується в 4 рази й становить 800 гривень*. Дивовижна й дуже корисна для учасників робота множника!

 

 

 

 

 

 

ВИГРАВАЙ МАКСИМАЛЬНО ЯСКРАВО!

Нарешті ми дійшли до найцікавіших, найдорожчих і найщедріших квитків «МАКСІ ЛОТО». За 25 гривень ви отримуєте великий лотерейний квиток, у якому аж 5 Ігор і шикарні шанси виграти великі призи.

Подивіться будь ласка таблицю — в яку красиву вертикаль вишикувалися найбільші виграші: 100 000, 150 000, 200 000 і максимальні 250 000 гривень. Приємно оку!

 

 

 

 

 

 

Ну, а що подарує нам ось цей конкретний «мальований» квиток, який ви зараз бачите? Давайте роздивимося та порахуємо, які однакові номери є серед ВАШИХ та ВИГРАШНИХ. У Грі 1, на жаль, немає жодного. У Грі 2 також. І наступна Гра не приносить бажаних знахідок… А ось Гра 4 раптом компенсує всі негаразди: в ній збіглися відразу 5 номерів, які за УМОВАМИ відповідають виграшу в 200 гривень. Що скаже помножувач у цьому символі (малюнок) під цією Грою? Каже, що наш виграш збільшується в 4 рази й становить таким чином 800 гривень!

Отже ми з вами «пройшлися» по всім ціновим варіантам квитків електронної миттєвої лотереї «МАКСІ ЛОТО». На наш погляд, оператор лотерей пропонує шанувальникам дуже цікаву лотерею, в якій кожен із вас може проявити свої навички та замахнутися на великі виграші. Беріть участь у ЕМЛ «МАКСІ ЛОТО», боріться за призи, вигравайте якомога частіше та більші суми. Бажаємо удачі кожному гравцю!

 

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми грошових коштів). Детальну інформацію щодо оформлення виграшів у розмірі понад 2 000 грн. можна отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65. Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

* Сума виграшу до виплати складає 644,00 грн. за вирахуванням податків та зборів.

** Сума виграшу до виплати складає 644,00 грн. за вирахуванням податків та зборів.