Шановні друзі, ми давно мріємо привіта­ти вас із початком літа‑2021. Усі ми скучили за яскравими сонячними днями й теплими, затишними вечорами, купаннями в річці або морі. Але цього року літо до нас не поспіша­ло, наближалося неквапливо, ніби чогось очікувало. Чого?

Не хочемо перебільшувати значення в нашому житті лотерейних розваг і точно знаємо, що вони аж ніяк не впливають на клімат планети. А з іншого боку виходить так, що літо‑2021 розпочалося в України… тільки з початком продажу оновленої ЕМЛ «Святкова» — «Грайливе літо»!

Ви посміхнулися, але все ж таки приємно зазначити очевидний збіг обставин — поча­ток літа й початок розповсюдження нової серії квитків популярної миттєвої лотереї із родини «Швидкограй». І в першому літньому випуску газети ми раді привітати вас, любі читачі, як із календарним і реальним (темпе­ратурним) початком літа‑2021, так і з вихо­дом у світ нової серії лотереї з життєрадісною назвою — «Святкова» — «Грайливе літо»!

Сподіваємося, що цього літа, на відміну від минулого, вам вдасться вирватися на волю із чіпких обіймів карантинних обмежень і літо‑2021 буде для вас радісним, повним приємних вражень та відчуттів. Нехай онов­лена миттєва лотерея «Святкова» — «Грай­ливе літо» доповнить ваш позитивний емо­ційний ряд численними виграшами, на які вона дуже багата. Це не просто слова, варто лише подивитися на таблицю призів внизу.

Бачите скільки їх (майже пів­тора мільйони!), — оцінюєте різноманітність, відчуваєте бажання поборотися за макси­мальні 20 000 гривень і виграти «не відхо­дячи від каси»?

Тоді поспішайте до пунктів продажу та шукайте свою лотерейну удачу в квитках «Святкова» «Грайливе літо». Вигравайте призи, які подарують вам можливість відчути себе переможцем і відпочити без обмежень!

ЯК ВИГРАТИ ПРИЄМНІ ПРИЗИ?

На кожному білеті друкується 16 ВАШИХ СИМВОЛІВ та 12 ВИГРАШНИХ СИМВОЛІВ. У квитках із «мальованою» графікою (як у на­шому прикладі) вам буде приємно побачити символи, що красномовно нагадують про літо й відпочинок: літак, валіза, пальми, ласти, риби, сонечко… А коли електронний тер­мінал роздрукує для вас спрощений варіант квитка, замість цих символів ви знайдете цифри. Різниця тільки в дизайні, і вона ніяк не впливає на правила гри та виграші.

Якщо будь-які з ВАШИХ СИМВОЛІВ збігли­ся з ВИГРАШНИМИ СИМВОЛАМИ та утво­рили горизонталь або вертикаль (лінію) з чотирьох символів — Ви виграли приз. Суми можливих виграшів вказані поряд з лі­ніями (ліворуч та угорі).

Крім того, на кожному лотерейному квитку розміщується один додатковий символ, об­раний випадковим чином. Якщо цей символ збігається з будь-яким із ВАШИХ СИМВОЛІВ, Ви одразу виграли 50 гривень*.

Припустимо, Ви придбали такий лотерей­ний квиток, який ми зобразили на цій сторін­ці. Перевіряємо його, уважно придивляючись до символів, рядок за рядком, по горизонталі та по вертикалі… І бачимо, що у другій злі­ва вертикалі збігаються з виграшними всі чотири символи: якір, ласти, валіза, риба. І це означає, що наш білет виграшний. Сума виграшу становить 500 гривень**.

Це один із призів, який можна виграти, а ми пропонуємо вам зібрати цілу купу різ­номанітних призів, які здатна подарувати ця лотерея. Не зволікайте, адже кількість білетів у серії обмежена, і виграти зможуть тільки ті з вас, хто готовий вже сьогодні відпочи­ти зі смаком! Невелика вартість білета, 10 гривень, і купа різноманітних виграшів обов’язково зроблять вашу лотерейну розвагу приємною та пам’ятною. Грай та вигравай — «Грайливе літо»-2021 кличе!

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний на­друкувати лотерейний квиток у Вашій при­сутності!

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються у будь-якому пункті розпов­сюдження лотерей ТОВ «М.С.Л.» (у разі на­явності необхідної суми грошових коштів). Детальну інформацію щодо оформлення ви­грашів розміром 5 000 грн. та 20 000 грн. Ви можете отримати за телефоном гарячої лінії «М.С.Л.»: 0 800 21 00 65.

*Виграші до 100 грн. включно зазначають­ся на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

** Сума виграшу до виплати складає 402,50 грн. за вирахуванням податків та зборів.