Бажаєте розважитися на всі 100 — не пожалкуйте витратити 50! Ця фраза могла б стати слоганом онлайн версії оновленої ЕМЛ «ЛАС-ВЕГАС». Тому що, це насправді класна розвага, яку варто спробувати. Особливо зараз, коли прощаємося з сонячними днями, і так хочеться чогось радісного, веселого, запального. А онлайн-≪ЛАС-ВЕГАС≫ дійсно ≪заводить≫, самі спробували.

Сьогодні ми хочемо підвищити настрій тим, для кого стало нормою ≪життя в Інтернеті≫. Звичайно, наша презентація не зможе викликати такі яскраві емоції, які очікують на вас при особистому знайомстві з онлайн-≪ЛАС-ВЕГАСОМ≫. Ставимо собі значно скромніше завдання — розповісти про ті можливості, які надає онлайн-новинка. А вони насправді великі та дуже привабливі. Почати хоча б головного призу — 500 000 гривень! Витративши на квиток 50 гривень, ви отримуєте можливість розважитися по-дорослому одразу в чотирьох окремих іграх!

Говоримо про розваги, і одразу в голові виникає рок-н-рольний ритм, що супроводжує вас протягом усієї онлайн-гри, та прикольний образ вухастого кролика, який витанцьовує на подіумі, щиро радіючи кожному вашому виграшу. Під час такої гри точно не засумуєш. Особливо якщо пощастить виграти приємну суму!

А тепер увага! Призовий фонд лотереї ≪ЛАС-ВЕГАС≫ складає феноменальні 85% від загальної вартості квитків. Виграшний — майже кожен 2-й квиток!

ГРА 1.

Учаснику надається три Спроби. Кожна Спроба складається з 5-ти зображень гральних карт (масть + значення). Якщо будь-які карти в межах однієї Спроби збіглися з будь-якою Виграшною комбінацією, ця Спроба є виграшною. Черговість розташування карт у Спробі і у Виграшній комбінації не важлива, головне — щоб збіглися значення і масті.

ГРА 2.

Ця гра найбільш близька серцям шанувальників числових лотерей, адже йдеться про лототрон та кульки з номерами. Все майже як у справжньому житті. Учасник спочатку бачить на екрані 6 Ваших номерів. А потім лототрон видає 3 Виграшних номера. Якщо будь-який із Ваших збігся з будь-яким із Виграшних номерів — учаснику вдалося виграти приз за цей Ваш номер.

ГРА 3.

Ця Гра дарує учаснику три Шанси, щоб виграти приз. У кожному Шансі на екрані виникають 5 зображень монет з різними символами (коло, квадрат, зірка тощо). Якщо в межах одного Шансу ви знайдете 3 монети з однаковими символами — виграєте приз за цей Шанс.

ФАРТОВА ГРА.

Це остання, четверта гра по одному й тому квитку ≪ЛАС-ВЕГАС≫! І знову у вас є не одна, а дві спроби виграти. На екрані виникає спочатку 2 грошових суми (Спроба 1), а потім ще дві (Спроба 2). Якщо в рамках однієї Спроби суми однакові, гравець виграє приз в розмірі однієї такої суми.

Панове, ми вдалися до опису процесу гри лише для того, аби коротко розповісти її правила. А в реальному житті гра захоплює та створює дуже гарний, веселий настрій. Хочеться розважатися й вигравати ще й ще раз під жваву рок-н-рольну мелодію, за участі прикольного кролика танцюриста. І дуже приємно зазначити, що вигравати вдається часто. Спеціально для вас ми зробили декілька скриншотів, на яких ви можете побачити моменти гри.

Ось так виглядає віртуальний лотерейний квиток до початку гри (зображення 1). Такою яскравою учасник бачить Гру 2 (зображення 2). А результати усієї гри в цілому можуть мати ось такий вигляд: виграно 200 гривень у Фартовій грі (зображення 3). Нам не вдалося заволодіти більшими сумами, а вам, шановні друзі, обов’язково вдасться. Віримо, що саме хтось із вас зірве бажаний куш — 500 000 гривень! Радимо вам скоріше почати гру на сайті msl.ua та щиро бажаємо удачі в онлайн версії ЕМЛ ≪ЛАС-ВЕГАС≫.