Лише 60 років тому було здійснено перший політ людини у космічний простір, — за істо­ричними мірками майже вчора. А сьогодні тема космічного туризму стала, можна сказа­ти, повсякденною. Є бажання відчути неваго­мість і на власні очі побачити Землю з висоти кількох сотень кілометрів? Плати гроші та отримуй місце в космічному кораблі!

Космічна «послуга» поки що доступна тіль­ки найбагатшим людям планети, але сама тема стала останнім часом настільки попу­лярною, що надихнула вашого лотерейного оператора на створення нової лотереї.

Хочете відчути себе космонавтом, не буду­чи багатієм? Купуйте лотерейний квиток — і вперед, до зірок, конкретніше — на Марс! Нова електронна миттєва лотерея родини «Швидкограй», яку ми сьогодні презентуємо, так і зветься — «Квиток на Марс».

Про «космічні» відчуття поговоримо ниж­че, а зараз скажемо про привабливі моменти нової ЕМЛ. Зверніть увагу на призову заклад­ку, і ви побачите величезну кількість (так і хочеться сказати, як зірок на небі) різно­манітних призів. Приємні миттєвості удачі очікують на вас у багатьох категоріях вигра­шів — і це найголовніша приваблива риса нової лотереї. Максимальний виграш хоча й не гігантського розміру — 20 000 гривень, але співвідношення ціна-виграш виглядає приємним, адже вартість лотерейного квит­ка — лише 10 гривень.

А тепер можна поговорити про «косміч­ні» відчуття. Вони також гарантовані, якщо термінал роздрукує для вас квиток із «ма­льованою» графікою (приклад квитка ви бачите праворуч). Купуйте такий квиток і відчувайте себе космонавтом, який вста­новлює прапорець на Марсі. Не всі квитки є «мальованими», у спрощених квитках ви знайдете тільки цифри, а космічна тема під­кріплюється тільки назвою лотереї. Виграші та механіка гри однакові для всіх квитків.

ГАЛАКТИКА ВИГРАШІВ

У кожному квитку надруковані Виграшні номери (їх 5) та Ваші номери (їх 12). Якщо один із Виграшних номерів збігається з будь- яким Вашим номером — ви виграли приз, сума якого зазначена під цим номером. У нашому прикладі є такий збіг, — номер 29 подарував умовному учаснику виграш на суму — 10 гривень.

Якщо Виграшні номери не допомогли заволодіти призами, продовжуйте шукати удачу, адже у кожному квитку друкується ще один — Бонусний номер (у «мальованих» квитках він розташований знизу, а в спроще­них — угорі). В нашому приклад це номер 20, і він, як бачите, знаходиться в самому центрі галактики, на Сонці. Це не просто так, адже Бонусний номер здатний зробити ваш кви­ток супер виграшним. Якщо знайдете його серед Ваших номерів, тоді вам дістануться всі призи, зазначені під Вашими номерами! І коли так станеться, шановний читачу, ви на декілька секунд втратите відчуття реаль­ності, а ваше тіло стане невагомим, наче ви дійсно знаходитеся в космічному кораблі. Не проґавте цей щасливий момент, шановні друзі!

Втім, ніхто не забороняє учасникам нової миттєвої лотереї «Квиток на Марс» відчу­вати себе щасливими та невагомими, ви­граючи 1 000 гривень чи навіть 200 або 100 гривень. Зрештою, все залежить тільки від вашого ставлення до лотерей та готовності отримувати задоволення від кожного, нехай навіть маленького успіху. Шукайте виграші та радійте кожному із них, панове. І нехай космічна тема стане для вас щасливою!

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати квиток у Вашій присутності!

*Виграші до 100 грн включно зазначають­ся в лотерейних квитках за вирахуванням податків.

Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються на будь-якому пункті розпов­сюдження лотерей «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми коштів). Детальну інформа­цію щодо правил оформлення виграшів на більші суми ви можете отримати за теле­фоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65