Квітень 2021 року став напрочуд врожай­ним для шанувальників електронної мит­тєвої лотереї «Щасливі числа». Адже в нас аж чотири джекпоти! Стільки джекпотів протягом одного місяця — це своєрідний рекорд унікальної миттєвої лотереї. Ві­таємо переможців, особливо щасливчиків, які зірвали найбільші з них: джекпот на суму 102 019 гривень, який виграли 10 квітня, та джекпот на суму 107 462 гривні (12 квітня). Чи це не чудовий привід для того, щоб нага­дати про «Щасливі числа» читачам лотерей­ного видання? Тим більше, що нам вдалося взяти інтерв’ю в одного з переможців.

ЕМЛ «Щасливі числа» можна назвати екс­периментом, — це перша (і поки що єдина) у вітчизняній історії миттєва лотерея з нако­пичувальним джекпотом, який збільшуєть­ся з кожним проданим квитком. Лотерея має 3 цінові сегменти: 5, 10 та 20 гривень. Ок­рім джекпоту в кожному сегменті на учасни­ків чекають чимало інших грошових призів, найбільші з них сягають відмітки у 5 000, 10 000 та 20 000 гривень. А сам джекпот дістається переможцям у сумі, яка пропор­ційна вартості квитка. Купив квиток за 20 грн — виграв 100% джекпоту, за 10 грн — 50% джекпоту, за 5 грн — 25% джекпоту.

«Щасливі числа» розповсюджується на стаціонарних точках продажів по всій країні. А придбати квиток онлайн та одразу дізна­тися результати можна на сторінці офіцій­ного сайту лотерейного оператора msl.ua, не полишаючи власного житла — це зручно, швидко і безпечно!

Зазначимо, що джекпоти квітня було зірвано по онлайн квитках, і це не дивно, зважаючи на те, що в ситуації безкінечних карантинів і локдаунів дуже багато людей віддають перевагу саме онлайн покупкам. Якщо є можливість убезпечити себе та своїх рідних, варто нею скористатися, погодьтеся.

Хочемо звернути вашу увагу на такі циф­ри: перший переможець придбав лотерей­ний квиток вартістю 10 грн, другий — 20 грн, переможці менших призів витрати­ли на квитки по 5 грн. Що це означає для власників виграшних квитків? Перший із них мав шанс виграти вдвічі більшу суму, якби витратив на квиток не 10 грн, а 20. Другий використав усі 100% можливостей, придбавши найдорожчий квиток. Власники найдешевших квитків виграли лише 25% джекпоту. Немає сумніву, що вони не по­шкодували б заплатити за квитки по 20 грн, якби знали наперед результат, але пророчих здібностей немає в жодного учасника. А ви, шановні друзі, робіть висновки самі, лише тримайте в голові проценти, про які ми го­ворили вище.

А зараз ми познайомимо вас із учасницею миттєвої лотереї «Щасливі числа», житель­кою столиці пані Ольгою, яка 12 квітня виграла 107 462 гривень. Начебто передба­чаючи свою удачу, Ольга не пошкодувала на онлайн квиток максимальні 20 грн і виграла всі 100% джекпоту!

— Яким був Ваш шлях до цього вигра­шу, пані Ольго?

— Не дуже довгим. Я навіть не розрахо­вувала на такий швидкий успіх. Хоча, якщо брати за стартову відмітку мій перший ло­терейний квиток, то це вже декілька років. Але тоді мої лотерейні спроби були випад­ковими, приблизно раз на півроку чи навіть рідше. А серйозно я взялася за лотереї лише місяців два тому.

— Що трапилося, терміново захотілося виграти?

— Не мені, а чоловіку. Одного недільно­го ранку ми дивилися разом прямий ефір «Лото-Забава» і стали свідками того, як черговий щасливчик виграв мільйон. І тут зненацька мій чоловік промовляє: «Кохана, виграй мільйон, благаю!» Це було так неспо­дівано й так щиро, що я вирішила спробу­вати. Хтось виграє, чому б не я?

Ведучі телерозіграшу запрошували всіх бажаючих скористатися Інтернетом, тому я зайшла на сайт лотерейного оператора. За­реєструвалась, відкрила власний гаманець, поклала в нього певну суму і купила парочку білетів «Лото-Забава». Через тиждень ще парочку. Нічого не виграла, але продовжила. Познайомилася також з іншими лотереями і мені сподобалися миттєві. На екрані мого ноутбуку з’являлися яскраві, рухливі зобра­ження, та ще й звукове оформлення в дода­ток, — цікаво! Вирішила почати з лотереї «Лас-Вегас». Витратила 50 гривень і виграла стільки ж, — для початку непогано. Потім купила два квитки «Щасливі числа» і також виграла маленькі суми.

— Ви одразу зрозуміли, як у цій лотереї «працює» джекпот?

— Чесно кажучи, я не дуже вдавалася в подробиці. А коли виграла, то навіть не зрозуміла скільки саме. Все з’ясувалося ос­таточно лише після розмови з менеджером лотерейної компанії.

— Коли Ви вперше зайшли на сайт «М.С.Л.» і відкрили власний гаманець, не було хвилювань з приводу того, що треба «засвітити» свою банківську картку?

— Абсолютно. Я вже доволі давно роблю різноманітні покупки в Інтернеті, для мене це звичний процес, ніяких побоювань. Зви­чайно, якщо маєш справу з офіційними сай­тами та відомими компаніями.

— Як Ваш чоловік зреагував на вагомий виграш? Не мільйон, але приємна сума.

— Спочатку він не повірив, а потім ми разом раділи моїй удачі.

— І вирішували на що витратити гроші?

— Тут без варіантів — на ремонт квар­тири. У нас двоє діточок, син і донька, 3 та 6 років, хочемо зробити їхнє життя більш красивим та комфортним.

— Ви не зупинилися на досягнутому, продовжуєте брати участь у лотереях?

— Я ще не виконала прохання чоловіка, тому буду випробувати лотерейну удачу надалі (сміється). Нещодавно, завітавши до супермаркету, купила кілька білетів «Лото-Забава». Продовжую купувати лоте­реї онлайн. Мені подобається очікувати на диво, а лотереї дарують це яскраве відчуття.