До Дня народження європейских лотерей – 24 лютого — ваш лотерейний оператор підготував нову електронну миттєву лотерею «Королівська велич». В ній є справжній королівський розмах та величезний головний приз – 500 000 гривень!

Як грати?

«Королівська велич» — це великий (королівський!) квиток із цікавим оригінальним дизайном. Це відразу три захоплюючі гри. Плюс незвичайний бонус, який вас також порадує. І, звичайно, шанс виграти цілих півмільйона гривень!

Не будемо більше інтригувати й перейдемо до конкретики, познайомимося із квитком та умовами гри. Оскільки квиток «Королівська велич» дійсно дуже великий, ми «розрізали» його на три частини. У такому вигляді ви зможете розгледіти всі деталі.

Гра 1:

В ігровому полі розміщено 12 «Виграшних символів» у вигляді різноманітних корон. Під кожним із них вказана сума можливого призу. Нижче розміщується ігрове поле «Вашими символами», їх п’ять. Якщо «Ваш символ» збігся з «Виграшним», Ви виграли суму, зазначену під відповідним символом. Перевіряємо наш квиток… й знаходимо символ, який дарує нам виграш, сума якого зазначена під символом — 50 гривень.

Гра 2:

В ігровому полі розміщено 15 «Виграшних символів» у вигляді зброї, гербів, фортець тощо. Поле складається з 5 рядків (ліній). У першому рядку розташований 1 символ, в другому — 2, …, в останньому — 5 символів. Крім того, у кожному рядку вказана сума можливого призу. Нижче розміщується ігрове поле з 10 «Вашими символами». Шукаємо збіжності символів, які допоможуть нам утворити повну горизонталь (лінію). Якщо вдасться, ми виграємо суму за цю лінію. Що маємо в нашому квитку. Як бачите, збігається багато символів у різних рядках, але тільки верхній рядок дарує нам виграш, і це знову таки 50 гривень.

Гра 3:

На ігровому полі розміщено 11 символів у вигляді грошових сум. Треба знайти 3 однакові ігрові символи (суми), щоб виграти цю суму. Уважно перевіряємо квиток. Сума 10 000 гривень повторюється двічі, так само і сума 200 гривень, і 500 гривень. А тричі? Ні, такої суми тут, нажаль, тобто, третя гра нам успіху не принесла. Розчарування? Не буденмо поспішати, адже внизу, під третьою грою є ще й бонус.

Це 2 ігрових поля (2 Спроби), в кожному з яких розташовано по 2 символи у вигляді грошових сум. «Знайдіть у будь-якій спробі дві однакові грошові суми та одразу виграйте цю суму», — говорять нам умови. Перевіряємо наш квиток, шукаємо удачу… Ні, наступного разу.

Таким чином, виграшними виявилися Гра 1 і Гра 2. Загальний виграш склав 100 гривень *.

Як отримати виграш?

Виграші розміром до 2 000 грн. включно виплачуються в будь-якому пункті розповсюдження лотерей (при наявності необхідної суми коштів) або окремо визначеними розповсюджувачами.

Лотерейні квитки з виграшами понад 2 000 грн. приймаються до оформлення окремо визначеними розповсюджувачами. Перелік окремо визначених розповсюджувачів розміщений на офіційному сайті МСЛ (www.msl.ua).

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний роздрукувати лотерейний квиток у Вашій присутності!

*Тільки у власній мережі розповсюдження лотерей «М.С.Л.».