Сьогодні ми виконуємо свою обіцянку поговорити про електронну миттєву лотерею «Королівська велич». Є щось символічне в тому, що продажі квитків цієї лотереї розпочалися 23 лютого 2018 року, — напередодні Дня народження європей­ських лотерей. У ній присутня і європейська те­матика, і справжній королівський розмах, адже головний приз становить 500 000 гривень. А її девіз: «500 000 гривень чекають на Вашу Велич­ність!» — є запрошенням до активної участі для багатьох прихильників цього виду лотерейних розваг.

УВАЖНІСТЬ ПЕРЕДУСІМ

«Королівська велич» — це великий (дійсно королівський) квиток з оригінальним дизайном. Це відразу три захоплюючі гри. Плюс принадли­вий бонус, який також має значення. І, звичай­но, шанс виграти вагому суму — півмільйона гривень!  А тепер перейдемо до конкретики й познайо­мимося з «мальованим» квитком та умовами гри. Зазначимо, що квитки без графічного оздоблення мають такі ж умови та шанси на виграші.

ГРА 1

В ігровому полі розміщено 12 Виграшних сим­волів у вигляді різноманітних корон. Під кожною з корон вказана сума можливого призу. Нижче розміщується ігрове поле з Вашими символами (коронами), їх п’ять. Якщо Ваш символ збігся з Виграшним, Ви виграли суму, зазначену під відповідним символом. Уважно перевіряємо наш квиток… й знаходимо символ, який робить цей квиток виграшним. Сума призу зазначена під символом — 50 гривень.

ГРА 2

Продовжуємо цікаву «подорож» по великому лотерейному квитку. В ігровому полі другої гри розміщено 15 Виграшних символів у вигляді зброї, гербів, фортець тощо. Поле складається з 5 рядків (ліній). У першому рядку розташований 1 символ, в другому — 2, …, в останньому — 5. Крім того, у кожному рядку вказана сума мож­ливого виграшу. Нижче розміщується ігрове поле з 10 Вашими символами. Шукаємо збіги символів, які допоможуть нам утворити повну горизонталь (лінію). Якщо вдасться — виграємо приз за цю лінію. Що бачимо в нашому квитку? Є збіги символів у різних рядках, але лінію створити не вдається. Спокійно, панове, це ще «не «кінець куплету», йдемо далі.

ГРА 3

На ігровому полі третьої гри розміщено 11 символів у вигляді грошових сум. Треба знайти 3 однакові ігрові символи (суми), щоб вигра­ти цю суму. Уважно перевіряємо квиток. Сума 500 гривень повторюється двічі. А тричі? Є така сума — 50 гривень., і це означає, що ми виграли ще 50 гривень. Та й це ще не остаточний «ви­рок», адже під третьою грою є приємний додаток.

БОНУС

Що собою являє додаткова гра (бонус)? Бачимо 2 ігрових поля (2 Спроби), в кожному з яких роз­ташовано по 2 символи у вигляді грошових сум. «Знайдіть у будь-якій спробі дві однакові грошові суми та одразу виграйте цю суму», — говорять нам умови. Перевіряємо квиток, шукаємо удачу… Ні, мабуть, наступного разу. Таким чином, виграшними виявилися Гра 1 і Гра 3. А наш загальний виграш склав 100 гривень*.

ЯК ОТРИМАТИ ВИГРАШ?

Виграші розміром до 2 000 грн. включно ви­плачуються в будь-якому пункті розповсюдження лотерей ТОВ М.С.Л.» (при наявності необхідної суми коштів). 2 000 грн. можна отримати за те­лефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65 (дзвінки по Україні — безкоштовні).

*Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лотерейних квитках за вирахуванням податків та зборів.