Незабаром - цікаві миттєві лотереї "Стирачки"!

Одразу два великі виграші, з різницею в часі у 8 днів, сталися в миттєвій лотереї стирачці ≪КОЛЕСО УДАЧІ≫. 31‑го серпня у Токмаку Запорізької області щасливчик придбав лотерейний білет, у якому знайшов виграш розміром 50 000 гривень. А 7‑го вересня в Мелітополі (тієї ж Запорізької області) виграли 500 000 гривень!

ЦЕ ТОБІ ПОДАРУНОК, КОХАНА!

Володаркою виграшу в пів мільйона гривень пощастило стати пані Олені. Цікаво, що вона ніколи не грала в лотереї, і більше того, виграшний білет… вона не купувала.

— Увечері ми з коханим чоловіком Іваном вирішили піти за покупками в магазин «АТБ», — розповідає пані Олена. — По дорозі Іван зайшов у «ЛОТО маркет», а я одразу пішла в магазин. Все купила, вийшла на вулицю, а Іван вже стоїть і чекає мене — щасливий-щасливий. Дивиться на мене і каже: «Ми виграли 500 000 гривень!». Я не повірила, адже я ніколи не грала в лотереї і не вірила, що взагалі можна щось виграти. Ми повернулися до «ЛОТО маркету», а там стоїть шокована продавець лотерей. Довелося їй на моє прохання ще раз перевірити білет і показати мені, що він дійсно виграшний.

А потім сталося найнесподіваніше, — Іван дає мені білет і каже: «Це тобі подарунок, кохана, бери!». Я й досі у шоці — коханий подарував мені півмільйона гривень! — емоційно пригадує подію Олена Миколаївна.

— Іван не дуже часто купує лотереї, хоча по життю ми його вважаємо щасливчиком. Як бачите, недарма — йому в черговий раз пощастило. До речі, в той день він купив не один, а три білета, і 500 000 ховалися сааме в останньому з них! Виграні гроші власниця невеликого власного бізнесу планує вкласти в покупку нового автомобіля або в ремонт квартири.

Лотерейний білет з виграшем 500 000 гривень

Щасливою лотерейною точкою став «ЛОТО маркет», розташований біля супермаркету «АТБ», на вулиці 30‑річчя Перемоги, 1 А.

СПЛАТИВ 20 — ВИГРАВ 50 000

Тижнем раніше, 31‑го серпня «КОЛЕСО УДАЧІ» подарувало великий виграш — 50 000 гривень учаснику, який придбав лотерейний білет у місті Токмак Запорізької області. Про переможця поки що відомо порівняно небагато. Завдяки центральній системі лотерейного оператора «М.С.Л.» ми знаємо, що білет придбали об 11:04 у магазині «Міленіум», що на вулиці Центральна, 42 б. За виграшний лотерейний білет переможець сплатив 20 гривень.

Ми щиро вітаємо щасливчика і радимо йому звернутися на безкоштовну гарячу лінію за телефоном: 0 800 21 00 65 для отримання консультації з оформлення виграшу.

До вашої уваги два щасливих білета «КОЛЕСО УДАЧІ». Як бачите, приз на суму 50 000 гривень везучому учаснику подарував номер 17, а приз у 500 000 гривень — номер 16.

Що ж стосується самої лотереї ≪КОЛЕСО УДАЧІ≫, то це класична гра-стирачка. Лотереї цього типу — одні з найпопулярніших у світі, тому що не потребують від учасника знань чи підготовки. Все дуже просто. Щоб дізнатися про виграш, необхідно лише стерти з білета захисний шар. Зробити це можна одразу — на точці продажу лотерей.

Лотерейний білет з виграшем 50 000 гривень

Детальну інформацію про лотереї і правила гри можна прочитати на офіційній сторінці лотерейного оператора «М.С.Л.»: msl.ua.