Швидкість — яскрава прикме­та сьогодення. Живемо швидко, пересуваємося швидко і ви­граємо теж швидко. У великій родині лотерей «Швидкограй» є ЕМЛ під назвою «ГРАН-ПРІ», яка присвячена темі швидкості, а конкретніше — автомобільним перегонам. Її гучний, як рокіт мо­тора девіз: «Педаль — у підлогу! 50 000 — у кишеню!» запрошує учасників лотереї боротися за максимальні призи. Один із та­ких призів пощастило виграти учаснику, який придбав квиток «ГРАН-ПРІ» 30 березня у місті Мирноград (колишній Дими­тров) Донецької області. Ми познайомилися з переможцем і привітали його з успіхом.

ЛЮБЛЮ ДОМІНО ТА ЛОТЕРЕЇ

— Миколо Володимировичу, щиро радіємо за Вас! І хочемо, щоб так само пораділи наші читачі. Розкажіть про себе що забажаєте.

— Зараз мені 65 років, пенсіо­нер. 30 років відпрацював шахта­рем, добував вугіллячко.

— Як проводите дозвілля, яким лотереям надаєте пере­вагу?

— Люблю грати в доміно, — це гра без хитрощів для гарної компанії. А ще я люблю шукати удачу в різних лотереях. Найбіль­ший стаж участі маю в «Лото-Забава» — вже років 20. Миттєві лотереї купую років 5, можливо, більше.

— Маєте улюблену лотерей­ну точку?

— Місто наше невеличке, всього один пункт продажу ло­терей, який працює через день, в будинку побуту «Шахтар», що на вулиці Ватутіна, 5. Ось і ходжу туди раз на тиждень ловити уда­чу. Продавець Валентина завжди ввічлива, товариська, і по душам поговорити можна, і лотерею ви­брати завжди допоможе.

— Цікаво дізнатися подро­биці Вашого виграшу в «ГРАН- ПРІ».

— Це було напередодні Дня дурня або сміху. Як завжди, прийшов за лотереями, купив 5 білетів «Лото-Забава» і 5 квитків різних миттєвих лотерей, які пе­ревірив, як кажуть, не відходячи від каси, прямо на точці. І дуже сильно здивував Валентину.

— Це зрозуміло, адже пані Валентина не кожного дня про­дає квиток із виграшем 50 000 гривень.

— Я був шокований не мен­ше, але тремтіння в колінах не було і на жарти духу вистачило. Валентина жартувала, мовляв, на аптеку виграш витратиш, — знає, що болячок у мене чимало. Але я сказав, що аптека почекає, я краще онукам подарунки ку­плю. Їх у мене двоє, Максим хо­дить у садок, а Тетяна вже шко­лярка.

— Посмішки онуків — це для дідусів та бабусь найкращі ліки, чи не так?

— Так, і мої лотерейні виграші насамперед для малечі. Поки є можливість, буду брати участь у лотереях, щоб радувати себе і моїх рідненьких.

ПЕРЕГОНИ ТА ПЕРЕХРЕСТЯ УДАЧІ

Микола Володимирович витра­тив на щасливий квиток «ГРАН-ПРІ» 20 гривень (зображення цього квитка — ліворуч). Перед тим, як його обговорювати, ми хочемо нагадати правила лотереї «ГРАН-ПРІ», демонструючи ще один квиток — із «мальованою» графікою (дивись праворуч). Тер­мінали можуть роздрукувати для вас спрощені квитки, або «мальо­вані», що ніяк не позначиться на технології гри, частоті та сумах виграшів. Приклад нашого героя це доводить.

У кожному квитку лотереї «ГРАН-ПРІ» є дві окремі гри: ПЕРЕГОНИ та ПЕРЕХРЕСТЯ. І кожна з них, або відразу обидві можуть принести вам виграші.

Назва першої гри — автомо­більні ПЕРЕГОНИ на швидкість. Учасник бере участь у п’яти заїз­дах (має 5 шансів виграти приз), кожного разу змагаючись із трьо­ма суперниками. Якщо в межах одного заїзду учасник має мен­ший час, ніж кожний з його трьох суперників, він виграє відповідний приз, сума якого позначена в Умовах виграшу.

Назва другої гри — ПЕРЕХРЕ­СТЯ. Учаснику лотереї потрібно бути уважним, щоб знайти два однакових числа, зверху та лі­воруч, а на їх перехресті — свій приз (виграшну суму).

А тепер роздивимося виграш­ний квиток Миколи Володими­ровича. Удача прийшла до нього у ПЕРЕГОНАХ, у заїзді 4, де Ваш час 2:08 менший за час усіх трьох суперників.

У «мальованому» квитку, який ми надаємо для прикладу, ви­грашним є 3‑й заїзд, виграш — 250 гривень. У грі ПЕРЕХРЕСТЯ є дві умовні вулиці, вертикальна та горизонтальна, з одним і тим же номером 15. Шукаємо перехрес­тя цих вулиць і бачимо виграшну суму — 250 гривень.

Загальну суму виграшу — 500* гривень.

Увага! Розповсюджувач зо­бов’язаний надрукувати лоте­рейний квиток у Вашій при­сутності! Виграші до 100 грн. включно зазначаються на лоте­рейних квитках за вирахуванням податків та зборів.

*Сума виграшу до виплати складає 402,50 грн. за вираху­ванням податків та зборів.