У Хмельницьку 5 жовтня купили білет миттєвої лотереї-стирачки, у якій ховався мільйон гривень! Адреса удачі: точка продажу лотерей у ТЦ «Сільпо», що на Староконстянтинівське шосе, 6/1 А. Саме тут було продано білет під назвою «ДЕТЕКТИВ», у якому щасливчик знайшов виграш розміром 1 000 000 гривень.

Переможець звернувся до «М.С.Л.», успішно оформив свій виграш та наддав коротке інтерв’ю. Новим лотерейним мільйонером виявилася 33‑річна співробітниця банківської установи — Марина Володимирівна.

«Я вже давно беру участь в лотереях «М.С.Л.», — розповіла пані Марина. — Спочатку купувала виключно білети «Лото-Забава», тому що мої сусіди виграли у цю лотерею 500 000 гривень. Після того, як я дізналась та повірила, що в лотереях дійсно виграють великі гроші, я вирішила також спробувати свою удачу. Вигравала доволі часто, а кілька років тому я навіть виграла 2 000 гривень. А потім подумала, а чому б не спробувати лотереї- і стала час від часу їх купувати. 5 жовтня ніщо не віщувало незвичайну подію. Я прийшла до знайомого пункту продажу, навмання обрала лотерейний білет «ДЕТЕКТИВ» і пішла собі додому, щоб неквапливо його перевірити. Вдома стерла з білета захисне покриття і побачила…, що виграла 1 000 000 гривень! Я, звичайно, була у шоці — мені пощастило!» На що витратити виграні гроші Марина Володимирівна ще не вирішила. Як практична людина, вона вважає, що будувати плани треба тоді, коли весь виграш буде отримано. А відповідно до Умов проведення лотереї, свій виграш вона буде отримувати протягом одного року. При цьому, із суми виграшу пані Марина сплатить 19,5% державних податків та зборів (податок на доходи фізичних осіб — 18% та військовий збір — 1,5%).

А зараз, шановні читачі, вам буде цікаво подивитися на щасливий лотерейний білет і дізнатися, як саме переможниця знайшла свою удачу. Лише нагадаємо, що кожен білет стирачки «ДЕТЕКТИВ» — це сюжет із неповторною інтригою. Учасникам пропонується не просто порівнювати символи, а уявити себе справжнім детективом, якому треба зібрати всю інформацію про можливих «підозрюваних», старанно вишукуючи її під захисним шаром білета. Зможете зібрати потрібну інформацію — виграєте призи!

У нижній частині білета знаходяться три силуети — ЗАГАДКОВІ ДОКАЗИ, зверху праворуч силует детектива — НЕОБХІДНІ ДОКАЗИ, зверху ліворуч — БОНУСНІ ДОКАЗИ. Стирайте захисний шар і крок за кроком порівнюйте докази.

Якщо будь-який із ЗАГАДКОВИХ ДОКАЗІВ збігся з будь-яким НЕОБХІДНИМ ДОКАЗОМ, ви виграли приз за цей СИМВОЛ. Якщо будь-який із БОНУСНИХ ДОКАЗІВ збігся з будь-яким НЕОБХІДНИМ ДОКАЗОМ, ви виграли 100 гривень. Як бачите, пані Марина в пошуках виграшів старанно стерла зі свого білета захисний шар, щоб розгледіти та порівняти ігрові символи. На її щастя порівняння виявилося не даремним — один із НЕОБХІДНИХ ДОКАЗІВ, телефон, збігся з ЗАГАДКОВИМ ДОКАЗОМ, сума призу за цей символ виявилася дивовижно приємною — 1 000 000 гривень!

Ось така «детективна» історія, панове, — придбавши білет лотереї «ДЕТЕКТИВ» вартістю 48 грн, жителька Хмельницького виграла цілий мільйон гривень. Вітаємо переможницю!