Людина у клітчастій кепці та клітчастому пальто з великою лупою в руці — знайомий образ, який неможливо сплутати ні з чим. Так само, як і дизайн неповторної лоте­реї стирачки «ДЕТЕКТИВ», в якому легко упізнається відомий кожному із вас         літера­турний персонаж — легендарний детектив Шерлок Холмс.

Ми познайомили вас із миттєвою лоте­рею «ДЕТЕКТИВ» влітку минулого року, і сьогодні хочемо нагадати про можливості та шанси, які вона дарує учасникам. Чому саме сьогодні? А ви пригадайте як пишуть у детективах: зима відступила, станув сніг… і очам допитливих розслідувачів відкрили­ся нові важливі докази. Віримо, що і у вас, шановні друзі, цієї весняної пори є шанси знайти нові докази в лотерейних білетах «ДЕТЕКТИВ».

Одразу скажемо, що під час гри ваша ува­га буде прикута не до людини в клітчасто­му пальто, з лупою в руці. Куди більше вас заінтригують інші персонажі — безіменні. Чому так? Давайте проведемо власне «роз­слідування»!

Але спочатку погляньте, будь ласка, на таблицю з переліком призів. Їх багато й вони дуже привабливі, особливо ось той, з шістьма нулями — 1 000 000 гривень! Як виграти мільйон, як стати власником інших манливих призів?

ЗБИРАЙТЕ ДОКАЗИ

Давайте пригадаємо правила. А вони дуже оригінальні, адже вам пропонують не     про­сто порівнювати символи, а включити свою фантазію. Уявіть, що ви — детектив, і у вас є певні свідоцтва події. Як у справжньому детективі, вам треба зібрати всю інформа­цію (докази) про можливих підозрюваних, старанно вишукуючи її під захисним шаром білета. Якщо зможете зібрати потрібну ін­формацію — виграєте призи! У нижній частині білета ви бачите три силуети — це ЗАГАДКОВІ                ДОКАЗИ; зверху праворуч силует детектива — це НЕОБХІДНІ ДОКАЗИ; зверху ліворуч — БОНУСНІ ДОКА­ЗИ. Ваше завдання: стирайте захисний шар і крок за кроком порівнюйте докази. Якщо будь-який із ЗАГАДКОВИХ ДОКАЗІВ збігся з будь-яким НЕОБХІДНИМ ДОКАЗОМ, ви виграли приз за цей СИМВОЛ. Якщо будь-який із БОНУСНИХ ДОКАЗІВ збігся з будь-яким НЕОБХІДНИМ ДОКАЗОМ, ви виграли 100 гривень. Як це може виглядати у реалії, ми зобра­зили на трьох прикладах праворуч. На першому стертому ігровому полі один із ЗАГАДКОВИХ ДОКАЗІВ (кайданки)                                                                                збіга­ється із НЕОБХІДНИМ ДОКАЗОМ, і учасник лотереї виграв 100 гривень. На білеті в середині виявилося аж цілих три ЗАГАДКОВІ ДОКАЗИ, які збіглися з         НЕ­ОБХІДНИМИ ДОКАЗАМИ (капелюх, діамант і лупа), і учасник зібрав цілий врожай при­зів: 2 000 + 1 500 + 1500 = 5 000 гривень.** На третьому прикладі один із БОНУСНИХ ДОКАЗІВ (собака) збігається з НЕОБХІДНИМ ДОКАЗОМ, що дарує учаснику приз на суму 100 гривень.  Як бачите, шляхів до виграшів чимало, треба лише бути уважним, вишукуючи докази. Придбавши білет лотереї «ДЕТЕК­ТИВ» вартістю 48 грн, ви, панове, можете виграти один із численних призів. А якщо ваше умовне розслідування виявиться супер вдалим, ви зможете виграти цілий 1 000 000 гривень!

ОТРИМУЙТЕ ВАШІ ВИГРАШІ

Виграші розміром до 2 000 грн. включно виплачуються в будь-якому пункті    розпов­сюдження лотерей ТОВ М.С.Л.» (при наяв­ності необхідної суми коштів). 2 000 грн. можна отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65 (дзвінки по Україні —   без­коштовні).

*Виграші до 100 грн включно зазначають­ся на лотерейних білетах за вирахуванням податків та зборів.

* Сума виграшу до виплати складає 4025 грн. за вирахуванням податків та зборів.