Водограй, шквал, цунамі — називайте як хочете, шановні друзі, але суть того, що відбувається в електронній миттєвій лотереї ≪Володар гри≫, залишиться незмінною. Якимось неймовірним чином, лише за один місяць учасникам цієї лотереї вдалося виграти одразу три великі призи на загальну суму 650 000 гривень! Про два перших виграші ми повідомляли раніше, а про третій інформуємо вас вперше. Тож, рахуємо: 3-го вересня мешканець Полтави пан Геннадій виграв у ЕМЛ ≪Володар гри≫ 500 000 гривень; 30-го вересня та сама лотерея подарувала радість перемоги учаснику, який придбав квиток у місті Новомосковську Дніпропетровської області. Цього разу виграш становив 50 000 гривень; 3-го жовтня у місті Переяславі Київської області було виграно 100 000 гривень.

Чому саме зараз удача так відверто ласкава до шанувальників ЕМЛ ≪Володар гри≫? У нас немає відповіді на це запитання (мабуть, його немає ні в кого взагалі). Проте, у нас булла можливість поставити запитання одразу двом везучим учасникам миттєвої лотереї.

Панові Юрію, який 30 вересня придбав щасливий квиток ≪Володар гри≫ у Новомосковську, на фірмовому столі ≪М.С.Л.≫, розташованому в супермаркеті ≪Варус≫ (вул.Сучкова, 38), та виграв 50 000 гривень. І панові Віктору, який 3‑го жовтня придбав лотерейний квиток у Переяславі (≪ЛОТО маркет≫ на вулиці Щорса, 1,) та виграв 100 000 гривень. Поспілкувавшись з обома, ми були здивовані деякими збігами обставин. Проте, не будемо забігати наперед і надамо вам самим, шановні читачі, можливість зробити порівняння та висновки. Почнемо з мешканця Новомосковська.

 

Повірити одразу я чомусь не зміг

— Юрію Івановичу, скажіть відверто, що привело Вас до супермаркету, в якому розташований фірмовий стіл «М.С.Л.»?

Якщо чесно, я зайшов туди за продуктами. Але не зміг пройти повз лотереї, адже я доволі часто їх купую й люблю випробовувати удачу.

— Тож Вас можна назвати постійним учасником лотерей?

Можна, хоча я не завзятий шанувальник, а просто час від часу дозволяю собі витратити певну суму грошей на лотерейні розваги.

— Які лотереї приносять Вам більше задоволення — миттєві, чи тиражні?

Я більше схиляюся до миттєвих, вони для мене простіші. Та й результат хочеться дізнатися одразу, а не після розіграшу. Щоправда, інколи я купую «МЕГАЛОТ» — є мрія поцілити у джекпот!

— А поки що Вам вдалося виграти 50 000 гривень у «Володар гри». Вартість квитка, 50 гривень, Вас не бентежить?

Для мого гаманця це нормально, — я ж не так часто дозволяю собі подібні витрати. Звичайно, можна утриматися, але навіщо? Адже я й компенсую ці витрати доволі часто, виграючи невеликі призи, а одного разу виграв 3 000 гривень. Та й задоволення маю від самого процесу.

— Можете пригадати момент Вашої найбільшої лотерейної удачі?

Здивування — це найточніше слово, яке підходить до цього випадку. Я перевіряв квиток, не відходячи від столика, і одразу зрозумів, що у Грі 2 Виграшний номер 04 збігається з Вашим номером 04, а це означає, що я виграв 50 000 гривень! Але повірити в це одразу я чомусь не зміг, тому попросив розповсюджувачку перевірити квиток через термінал. Лише після цього прийшла впевненість у перемозі. Зателефонував на гарячу лінію й отримав настанови про наступні дії щодо оформлення мого виграшу.

— Ви придбали один квиток і одразу виграли?

Ні, в першому був виграш 50 гривень. Я витратив їх на другий квиток, але він був невиграшним. Хотів піти, а потім вирішив узяти ще один — останній квиток, на удачу. Ось так і виграв.

— Будь ласка, доповніть образ переможця особистими рисами.

Мені 53 роки, працюю водієм, одружений, маю двох дітей і двох онуків. Тож, є кому робити подарунки. Шановні читачі, ліворуч ви бачите квиток пана Юрія. В ньому ми позначили щасливий номер 04, який приніс йому 50 000 гривень. Бажаємо і вам знаходити у квитках ЕМЛ «Володар гри» щасливі збіги та вигравати якомога більше вагомих призів!

 

А я такий — постійний та послідовний!

Щасливчик, який виграв у «Володар гри» 100 000 гривень, оформив свій виграш лише днями, а поспілкуватися з ним ми змогли буквально за день до виходу в світ цього випуску газети.

— Дякуємо, що відгукнулися на наш дзвінок, Вікторе Васильовичу, наші вітання з вагомим призом!

Чому ж не поговорити, завжди готовий. Тим більше, що є привід.

— 100 тисяч — це найбільший лотерейний приз у Вашому житті?

Так. До цього, років 7 тому, я виграв у миттєву лотерею 10 000 гривень. Сто і десять — велика різниця.

— Робимо висновок, що Ви давно захоплюєтеся лотереями. Можете пригадати «перше побачення»?

Це було так давно, що й не пам’ятаю. Можу лише сказати, що я постійний та послідовний у своєму бажанні час від часу розважатися лотереями.

— Що в даному випадку означає слово послідовний?

Якщо я обираю якусь лотерею, то намагаюся досягти результату саме в ній, не відволікаючись на інші.

— Це також стосується і «Володаря гри»?

Безумовно. Як тільки з’явилася ця миттєва лотерея, я одразу став її шанувальником.

— Чому?

Є лотереї простіші та дешевші, але я віддаю перевагу дорожчим та цікавішим. В одному квитку «Володар гри» одразу три різні гри, і мені цікаво порівнювати номери та символи, вишукувати збіги — це не так просто, така розвага мені до вподоби.

— Для Вас має значення розмір головного призу, суми та кількість інших призів лотереї?

Звичайно. Скажімо, я зараз виграв 100 тисяч, але продовжую купувати «Володар гри», бо знаю, що можу виграти інші вагомі призи.

— Ви придбали виграшний квиток у Переяславі. Мешкаєте в цьому місті?

Ні, я живу в Чернігівській області. Народився у Самарі, жив у Львові, потім переїхав ближче до сина, який мешкає біля Києва. Мені 62 роки, пенсіонер, але інколи підробляю водієм маршрутного міжміського таксі, на якому відпрацював багато років. Ось так і потрапив до Переяслава, пройшовся містом, завітав до «ЛОТО маркету». Купив один квиток «Володар гри» — не виграв. Купив другий — знову невдача. Купив третій — і пощастило!

Перед вами, шановні читачі, квиток пана Віктора. Уважніше придивіться до Гри 1, яка стала щасливою для нашого героя. У Спробі 2 сума чисел дорівнює семи: 2+3+2=7, що відповідає Умовам виграшу. А сума призу в цій Спробі — 100 000 гривень. Завидний виграш, чи не так? Але заздрити щасливчикам — справа невдячна, краще самим вигравати, чого ми вам і бажаємо від усієї душі! Разом із тим нагадуємо, що родина «Швидкограй» налічує багато-багато інших миттєвих лотерей на будь-який смак та гаманець. Обирайте серед них ті, що найбільше до вподоби, та отримуйте задоволення і призи!