Шановні друзі, сьогодні ми презентуємо вам новинку, яка скоро з’явиться у пунктах продажу — електронну миттєву лотерею БАКСИ В БАК. Коротко характеризуючи нову ЕМЛ із родини , можна сказати, що це лотерея зі смаком драйву! Чому?

А ви подивіться на лотерейний квиток ≪БАКСИ В БАК≫. Угорі — класичний красень-болід, готовий до потужного швидкого старту. Нижче — ігрові символи та назви, які однозначно натякають на автомобільні перегони. А перегони — це завжди захоплююча боротьба за першість, напруга нервів та моторів… і незрівняний смак драйву!

КРУТІ ХЛОПЦІ Б’ЮТЬСЯ ЗА СЕКУНДИ

Чи знаєте ви, шановні друзі, що означають терміни «піт-стоп» та «піт-лейн»? У дослівному перекладі з англійської «піт-стоп» звучить не дуже круто — «зупинка над ямою». А насправді — це супер круто, тому що пов’язано з найкрутішими хлопцями, які не бояться швидкості, навпаки — вони її шукають, щоб довести собі та всьому світу свою майстерність та хоробрість.

Коли під час перегонів гонщики відчувають, що їхні боліди потребують технічної допомоги, вони з’їжджають із траси на додаткову доріжку під назвою «піт-лейн». Вона веде до «піт-стопу» — місця швидкої технічної допомоги. Ціла команда тренованих техніків вищої кваліфікації за лічені 15–20 секунд заправить болід пальним, змінить шини чи проведе швидкий ремонт, — і болід знову готовий до бою!

Ми не даремно говоримо про спеціальні терміни, властиві для автоперегонів, адже ви знайдете їх у кожному квитку ≪БАКСИ В БАК≫. Варто знати їхнє значення, аби перейнятися духом змагання та на якийсь час поринути в світ перегонів. Яким чином особисто ви можете взяти в них участь, шановний читачу? Звичайно, зігравши в миттєву лотерею ≪БАКСИ В БАК≫! Тож, вчимося грати.

ЗАПРАВЛЯЙ АВТО І ТИСНИ НА ГАЗ!

У лотерейному квитку розташовані 2 ігрових поля: ≪Піт-стоп≫ та ≪Піт-лейн≫. На полі під написом ≪Піт-стоп≫ вам надається 4 Гри, щоб виграти призи. Якщо Ваші символі збіглися з Виграшними та склали повну вертикаль, ви виграли приз, сума якого вказана під цією лінією — на каністрі для пального. Виграв гроші — заправляй своє авто й сміливо тисни на газ! Але це ще не фініш, панове, — є шанс, що ваш приз значно збільшитися. Яким чином? Під написом ≪Піт-лейн≫ ви знайдете один із символів та множник. Якщо такий саме символ є серед Ваших символів, сума вашого виграшу гри ≪Піт-стоп≫ збільшиться у стільки разів, на скільки вказує множник.

Подивіться уважно на наш квиток і пошукайте виграшну вертикаль в одній із чотирьох Ігор. Знайшли? Так, Гра 1 — виграшна, сума призу становить 2 500 гривень. Не зупиняйтеся на досягнутому, звіряйте символ унизу квитка з Виграшними. Є збіг символів! І це означає, що загальна сума виграшу по цьому квитку збільшується. У скільки разів? На це запитання відповідає множник ≪х2≫. Тобто, загальна сума виграшу по цьому квитку становить: 2 500 х 2 = 5 000 гривень!

ВИГРАВАЙ — БАК НАПОВНЯЙ!

Вартість одного квитка нової ЕМЛ ≪БАКСИ В БАК≫ — 20 гривень. Максимальний приз — 50 000 гривень, цих грошей вистачить не на один бак пального, а на цілий рік! І є тисячі інших призів, про які ви можете дізнатися з таблиці внизу. Слоган нової лотереї: ≪Вигравай — бак наповняй!≫ точно сподобається власникам авто й любителям перегонів. Але зрозуміло, що гра не лише для них. Технологія лотереї проста й доступна кожному, хто бажає вигравати лотерейні призи миттєво, не відходячи від каси. Тому запрошуємо всіх читачів нашої газети до участі в ЕМЛ ≪БАКСИ В БАК≫ та щиро бажаємо виграшів у лотереї зі смаком драйву!

Увага! Розповсюджувач зобов’язаний надрукувати квиток у Вашій присутності!

*Виграші до 100 грн. включно зазначаються в лотерейних квитках за вирахуванням податків. Виграші розміром до 1 000 грн. включно виплачуються на будь-якому пункті розповсюдження лотерей «М.С.Л.» (у разі наявності необхідної суми коштів). Детальну інформацію щодо правил оформлення виграшів на більші суми ви можете отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 65.