5 г р у д н я 2 0 2 1 р о к у у Володимир-Волинському виграли 50 000 гривень у мит­тєвій лотереї стирачці «Десять перлин». Власником виграшу став відвідувач фірмового ос­трівця «М.С.Л.», що на вулиці Данила Галицького, 12, у су­пермаркеті «Салют». Вартість білета — 20 грн.

Переможницею виявилася пані Аліна, яка про себе розпо­віла наступне:

«Мені 19 років, я заміжня, у де­креті. У мене двоє дітей — 3 роки і 10 місяців. У розіграші лотерей беру участь десь близько року, але не регулярно, а час від часу. І завжди купую лотерейні білети, які треба стирати. Частіше за все купую «КОЛЕСО УДАЧІ» і «Де­сять перлин», в яку мені і пощас­тило виграти 50 000 гривень.

Той день, коли я купила ви­грашний білет, відрізнявся від інших тільки тим, що мені пе­ребігла дорогу руда кішка. Тепер це моя прикмета на удачу! Але тоді я на цю дрібницю не зверну­ла увагу, прийшла й купила всьо­го один білетик. І саме в ньому був виграш!

Я одразу зателефонувала чо­ловіку, який також іноді купує такі ж лотереї, і кажу: «Я ви­грала 50 тисяч гривень!» А він не почув слово «тисяч» і питає мене: «І чому ти радієш, 50ти гривням?» Ну, а коли вже почув, що я кажу про 50 тисяч, то, звіс­но, дуже зрадів!

Ці гроші нам дуже знадоблять­ся, але як конкретно їх витрати­ти, ми ще не придумали».

Подивіться на виграшний бі­лет стирачки «Десять перлин», в якому молода мама знайшла приємний сюрприз. Ви бачите, що удачу приніс символ «вілла», який є серед і Виграшних симво­лів, і серед Ваших символів. Лише декілька секунд витратила Аліна на те, щоб стерти захисний шар з лотерейного білета, а потім — хвилини, часи та дні гарного на­строю від вдалої покупки.

Випробовуйте свою удачу і ви, шановні читачі. Приходьте на точки продажу лотерей, кори­стуйтесь можливістю купувати лотереї на сайті лотерейного оператора msl.ua. І цього року, і наступного на вас чекає безкі­нечна кількість різноманітних, великих і дуже великих призів. Удачі вам!

Виграти кругленьку суму пощастило учаснику, який придбав квиток електро­нної миттєвої лотереї «Морський бій» родини «Швидкограй» на точці продажу, яка розташована на вулиці Якуба Коласа, 15. Наразі відомо, що квиток на 100 000 придбали 9го грудня о 11:30.

За свій квиток переможець заплатив 15 гривень.

До речі, це найбільший грошовий приз, який можна виграти у лотереї «Морський бій». Взагалі ж, призовий фонд цієї ЕМЛ дуже щедрий, різноманітних призів безліч. А сама лотерея напрочуд цікава. Правила прості та дуже схожі на правила того самого «Морсько­го бою», у який більшість з нас колись полю­бляла грати з друзями у звичайних зошитах.

Хочемо нагадати, що ЕМЛ «Морський бій» також доступна онлайн. Придбати квиток та одразу перевірити його можна на відповідній сторінці офіційного сайту лотерейного опе­ратора msl.ua з комп’ютера або смартфона.

Про більш детальні правила ви можете дізнатися на сайті, або за телефоном гаря­чої лінії: 0 800 21 00 65. Дзвінки по Україні — безкоштовні.

Виграші розміром до 100 грн включно за­значаються на лотерейних квитках за вира­хуванням податків та зборів.

Бажаємо успіхів ветеранам та новачкам!