Як відомо, з кожного правила є виключення. Скажімо, більшість учасників миттєвих лоте­рей віддають перевагу цьому виду розваг саме тому, що не треба очікувати на розіграш, — можна одразу, тут і зараз, «не відходячи від каси», дізнатися про результат. Але є такі учас­ники, які не дуже поспішають відкрити істи­ну — виграв чи не виграв цього разу. Можливо, інколи вони відтягують цей момент випадково, через якісь обставини. А можливо, цілком свідо­мо, щоб продовжити час приємного хвилювання в очікуванні результату. Так чи інакше, щасли­вий випадок, про який ми сьогодні розповімо, стався з людиною, яка не поспішала дізнатися про свою виняткову лотерейну удачу — виграш 500 000 гривень!

ТАЄМНИЧА КРАСУНЯ

25 грудня 2020 року, коли у світі святкували Різдво Христове за григоріанським календарем, у ЕМЛ «Товстий гаманець» зірвали півмільйо­на гривень. Лотерейний квиток було придбано в смт Чаплинка Херсонської області, на ву­лиці Грушевського, 22, о 14:49. Лотерейний оператор швидко відреагував на подію, приві­тавши щасливчика на своєму офіційному сай­ті, та порадив щасливчику зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію «М.С.Л.» за номером 0 800 21 00 65 для отримання детальної інфор­мації стосовно оформлення виграшу. А потім… довго очікував, коли ж власник виграшного квитка «Товстий гаманець» вартістю 50 гривень і виграшем, який перевищує вартість у 10 000 разів, оформить свій чудовий різдвяний пода­рунок. Нарешті, сталося — квиток було оформ­лено. Його власником виявилася жінка, про яку ми дуже хотіли вам розповісти, шановні читачі, але сором’язлива учасниця лотереї, назвемо її для більшої романтичності таємничою красунею, вирішила залишитися невідомою для широкої публіки, — має право. Але ж і ми, по­годьтеся, маємо право трішечки пофантазувати на тему новорічного лотерейного дива. В нашій уяві вимальовується ось така картина.

ПОФАНТАЗУЄМО

Передноворічна метушня, всі готуються до свята — жінки в пошуках необхідних продуктів, чоловіки в пошуках подарунків (або навпаки, у наш час не важко й помилитися, хто є хто), і кожен думає, а щоб таке загадати в останні секунди старого року?! Наша героїня також ме­тушиться, бігає по магазинах… і раптом бачить лотерейну розкладку. «Стоп!, — каже вона сама собі, — це саме те, що мені зараз потрібно. Куплю квиточок і загадаю бажання: зірвати куш!» Купує за 50 гривень найдорожчий квиток лоте­реї «Гаманець» і ховає його в гаманець, щоб діз­натися про результат вже у новому році. Під бій курантів загадує бажання — виграти! А наступ­ного дня, чи навіть пізніше, згадує про лотерей­ний квиток, дістає його із гаманця, перевіряє і, — о, диво! — знаходить максимально можли­вий виграш — 500 000 гривень! Безмежна ра­дість, стрибки до стелі, цілування виграшного квитка і рідних!

Можемо також пофантазувати на тему ви­трат великої суми, виграної у миттєву лотерею «Гаманець». Можливо, наша героїня давно мріє про шикарний відпочинок на якомусь всесвіт­ньо відомому курорті: на Балі чи на Мальдівах, на Канарських островах чи на Багамах. Або хоче придбати для своєї родини нове авто за­мість старенького. Чи знайшла, нарешті, мож­ливість оплатити навчання своєї доньки або сина у престижному закладі. Ви самі розумієте, що варіантів дуже багато, ми лише «пройшлися по поверхні», назвали лише такі, що зустріча­ються найчастіше. А виграних у лотерею грошей дійсно вистачить на реалізацію майже будь якої мрії!

ДЕ ПРИХОВАЛОСЯ СВЯТКОВЕ ДИВО?

Від фантазій переходимо до фактів, а голов­ний і безперечний факт виграшу — це виграш­ний квиток «Гаманець», зображення якого ви бачите на цій сторінці газети. Нагадаємо, що лотерея розповсюджується у чотирьох цінових сегментах: 5, 10, 20 та 50 гривень з головними призами 50 000, 100 000, 200 000 та 500 000 гри­вень відповідно. Таємнича незнайомка придба­ла найдорожчий квиток, у ньому є дві окремі Гри та ще й Супер-гра, тобто одразу три можли­вості виграти призи. Де ж приховалося різдвяне (новорічне) диво? У якій Грі знайшла свою уда­чу щаслива учасниця? Ми не змушуємо вас, па­нове, шукати виграш слідом за переможницею, а просто кажемо і показуємо, що виграшною є Гра 2, у якій збіглась верхня горизонталь. Усі три Ваші номери — 06, 22, 07 в цій горизонта­лі, збігаються з Виграшними номерами. Сума виграшу (читаємо ліворуч від горизонталі) — 500 000 гривень.

Ми щиро вітаємо щасливу учасницю миттє­вих лотерей «Швидкограй» з Херсонської облас­ті. Бажаємо їй та її рідним здоров’я, щастя, бла­гополуччя у новому 2021 році. І нових виграшів!

Наші найкращі побажання і всім вам, ша­новні читачі. Нагадуємо, що квитки лотереї «Гаманець» можна придбати не лише у пунктах продажу. Спробуйте цю лотерею онлайн, не по­лишаючи власної домівки. Для цього є окрема сторінка на офіційному сайті лотерейного опе­ратора — msl.ua. Це просто, безпечно, швидко!