Лотерейний квиток ЕМЛ «ЛАС-ВЕГАС» вартістю 50 гри­вень переможець купив у сто­лиці 8 червня о 10:05, в «ЛОТО маркеті» за адресою: вулиця Данила Щербаківського, 47.

Дуже вагомий, завидний ви­граш, що й казати. Проте, в цій історії є ще одна несподівана ро­дзинка. Як стало відомо, рік тому в цьому ж фірмовому магазині Павлу Олеговичу (так звати переможця) пощастило виграти 50 000 гривень у миттєву лоте­рею «Гаряча штучка»!

Ось що розповів про себе везу­чий 57‑річний киянин.

Я завжди купую тільки один лотерейний квиток. І ні­коли не перевіряю його одразу, як більшість людей, а приходжу додому і спокійно з’ясовую, що по­дарувала доля. Якщо квиток ви­являється виграшним, то в свій наступний візит до «ЛОТО мар­кету» я забираю виграш і купую новий квиток, — каже перемо­жець. — Цього разу, повернувшись додому, я вирішив перевірити результати пізніше і, якщо чес­но, просто забув про квиток на кілька днів. А коли згадав і переві­рив, то не повірив побаченому — мені знову пощастило! Та ще яка сума — пів мільйона гривень!

Виграні гроші Павло Олегович планує вкласти в благоустрій сво­го будинку.

Я живу в приватному бу­динку і мені постійно треба щось ремонтувати, добудовувати, облагороджувати… Свій попе­редній великий виграш я також вклав у благоустрій будинку, але цього разу я зможу реалізувати всі свої задуми, — із задоволенням констатує щасливчик.

Шановні читачі, у нас є мож­ливість показати вам виграшний квиток «ЛАС-ВЕГАС», який при­ніс переможцю виграш на суму 500 000 гривень — головний приз цієї лотереї. Щоправда, ми демонструємо не весь квиток, а тільки його частину, щоб ви могли краще розгледіти виграш­ну Гру 3, правила якої говорять: Знайдіть у будь-якому Шансі цієї Гри три однакові символи та ви­грайте приз за цей Шанс. Як ба­чите, Павло Олегович знайшов свій виграш у Шансі 1, в якому є три однакові символи (картинка символу).

Виграшний — майже кожен 2‑й квиток!

Ми вітаємо киянина з великим виграшем у миттєву лотерею «ЛАС-ВЕГАС» і бажаємо йому но­вих успіхів! І всім вам, шановні читачі, також бажаємо вдалої участі в цікавому єдиноборстві з Його Величністю Випадком. Незалежно від того, перевіряє­те ви свої лотерейні квиточки, не відходячи від каси, або від­кладаєте перевірку результатів на якийсь час, кожний квиток може принести вам перемогу. Це аксіома. Хто купив хоча б один квиточок, той має шанс вигра­ти, а не купив — залишився без шансів. Пам’ятаючи про це, не проходьте повз пункти продажу лотерей — давайте собі шанси виграти кругленьку суму, яка дасть можливість реалізувати ваші мрії та задуми!

І на закінчення ще кілька слів про ЕМЛ «ЛАС-ВЕГАС» із родини «Швидкограй». Лотерея народи­лася в лютому 2019 року, а мину­лої осені оновилася й отримала нове життя. У великому лотерей­ному квитку ви знайдете відразу 4 окремі Гри, і кожна по-своє­му захоплююча. У Грі 1 треба порівнювати карти й знаходи­ти виграшні комбінації. У Грі 2 завдання учасника — порівню­вати номери. У Грі 3 — символи. Нарешті, в четвертій, Фартовій грі — грошові суми. І в кожній грі у вас є одразу декілька спроб, щоб стати переможцем.

А тепер увага! Призовий фонд лотереї «ЛАС-ВЕГАС» складає фе­номенальні 85% від загальної вартості квитків. Виграшний — майже кожен 2‑й квиток! Скаже­мо чесно, є за що заплатити 50 гривень.