30 червня о 17:26 в Києві, за адресою: вул. Єфремова, 3, ви­грали головний приз миттєвої лотереї-стирачки «КОЛЕСО УДА­ЧІ». Сума виграшу склала 500 000 гривень.

Переможець на ім’я Олександр купив щасливий лотерейний білет вартістю 20 гривень по дорозі з об’єкта, на якому веде будівельні роботи.

«Я років 10 купую лотерейні білети. Мені завжди хотілося виграти якийсь великий приз, але білети з таким вагомим ви­грашем ніколи до цього часу не траплялися. Максимум, що я вигравав — це 500 гривень, — розповів Олександр. — 30 черв­ня, повертаючись з роботи, я побачив кіоск, в якому про­даються лотереї, і вирішив ку­пити білетик. Зазвичай, я купую стирачку «Десять перлин», але цього разу захотілося спробувати щось новеньке і я навмання вибрав одну з лотерей. Мені сподобалася її назва — «Колесо удачі» — «Файний го­роскоп», і так сталося, що саме в ній вия­вився великий виграш. Я й досі не можу повірити, що виграв аж півмільйона гри­вень!».

Виграні гроші Олександр планує вкласти в покупку дачі під Києвом.

А ми пропонуємо вам, шановні читачі, на­солодитися зображенням щасливого білета «Файний гороскоп», який приніс його власни­ку виграш, у реальність якого Олександр досі не може повірити. Як бачите, долю вирішив Виграшний номер 25, який також присутній серед Ваших номерів. Щасливим виявився сектор зі знаком Овена, і саме під цим Зоді­акальним знаком знаходився максимальний приз 500 000 гривень.

На жаль, ми не знаємо день народження нашого героя. Скоріше за все, він народився під іншим знаком, інакше обов’язково сказав би нам про дивовижний збіг. Але в будь яко­му разі, Олександр має бути вдячний Овну за таку величезну удачу!

Звертаючись до вас, шановні читачі, хоче­мо сказати, що під яким би зна­ком ви не народилися, в білетах стирачки «Файний гороскоп» знайдеться чимало шансів на удачу й безліч виграшів. І не за­бувайте, що лотерея «КОЛЕСО УДАЧІ» випускається в різних ди­зайнах, ми представили їх внизу сторінки. Обирайте білет, який вам більше подобається, а прави­ла гри залишаються однаковими. Вони прості: стираєте захисний шар та порівнюєте Виграшні но­мери з вашими. Знаходите збіг номерів — виграєте приз, суму якого написано в тому ж секторі, який виявився для вас щасливим. І немає різниці, буде цей сектор шматочком піци або Зодіакаль­ним знаком, часткою компаса або штурвала, — важливий лише збіг номерів, який гарантує вашу перемогу!

До речі, приз на таку ж велетенську суму в півмільйона гривень, яка дісталася пану Олександру, було виграно 5 червня в інший стирачці — «Карти в руки». Ми розповідали вам про цю подію та говорили про її унікаль­ність. Це перший великий виграш не на зви­чайній точці розповсюдження лотерей, а на автозаправці KLO. Мережа розповсюдження лотерей «М.С.Л.» постійно розширюється, тож використовуйте всі можливості, щоб ці­каво розважатися й вигравати бажані призі. Удачі вам, панове, у лотерейних розвагах!