Сьогодні ми розповімо про виграш, який цілком відповідає розхожій думці, начебто в лотереях найчастіше щастить новачкам. Одразу зауважимо, що ми цю думку не роз­діляємо, оскільки точно знаємо, — абсолютна більшість лотерейних переможців — це люди, які купують лотереї доволі часто або навіть дуже часто.

І, все ж таки, дійсно бувають випадки, коли людина вперше в житті купує лотерею… і ви­грає крупну суму. Саме такий щасливий ви­падок стався з жителькою Львова пані А., яка 14 вересня цього року виграла у мит­тєву лотерею «Чарівна пара» 200 000 гри­вень. Переможниця люб’язно погодилася дати інтерв’ю по телефону для нашої газети на умовах анонімності.

— Тож як все було, шановна пані, й що це було, на Ваш погляд?

— Я сама й досі не можу пояснити, що це було, тому що взагалі ніколи не купую лоте­реї, — говорить пані А. — Більше того, у мене до них негативне відношення, адже я ніколи не вірила, що люди реально виграють великі гроші. Не знаю, чому в мене сформувалося таке ставлення до лотерей, але це так.

— Сподіваємося, тепер Ви іншої думки?

— Все змінилося миттєво. У прямому та переносному сенсі слова миттєво, тому що я виграла саме в миттєву лотерею! Це був звичайний вівторок, я зайшла до супермар­кету за повсякденними покупками. І раптом почула, як хтось дуже цікаво розповідає про якусь лотерею.

— Тобто Ви звернула увагу не на якийсь яскравий плакат, а на голос розповсюджу­вача лотерей?

— Так, на голос, точніше, на інтонації, щось мене зачепило, розумієте. Я підійшла до столика, за яким ця жінка стояла й спіл­кувалася з кимось. Почекала, коли та людина пішла, й запитала в продавця, а що вона може мені запропонувати, яку лотерею? Відповіла: «А Ви візьміть «Чарівну пару», це проста ло­терея, одразу все зрозумієте, і коштує лише 20 гривень. Вам сподобається». Я дала гроші, вона роздрукувала мені квиток і розповіла, як шукати виграш. Там дійсно все дуже про­сто, треба складати прості числа, дізнава­тися суму й порівняти її з виграшною. І ось я дивлюся на свій квиток і бачу, що начебто в ньому є виграш. Але не вірю своїм очам, тому що така в мене настанова — не вірити. Показую квиток продавцю й запитую, невже я щось виграла? Вона подивилася на квиток, на мене і говорить: «Ну Ви щаслива людина. Поздоровляю, Ви виграли 200 тисяч!»

— І Ви повірили?

— Ні, — сміється пані А., — не повірила. Пішла додому, дивилася на той лотерейний квиточок і не могла усвідомити, що він дійс­но виграшний та ще й на таку велику суму. Наступного дня я знову пішла до супермар­кету, до тієї ж жіночки, і вона ще раз мене впевнила у моєму виграші та розповіла, куди треба звернутися, щоб його оформити. Я так і зробила.

— Тепер Ви вже повірили в свій успіх, чи досі сумніваєтеся?

— Повірю до кінця, коли отримаю гро­ші, — знову сміється пані А. — Та ні, взагалі, тепер я вже вірю в те, що виграла, і мої рідні вірять.

— Хтось ще знає про Ваш виграш, роз­повіли друзям знайомим?

— Ні, знають тільки рідні. Можливо пізні­ше поділюся радістю із друзями, ще «не доз­ріла».

— Що плануєте купити на виграні гро­ші?

— Поки що всі мої плани пов’язані з очіку­ванням третьої дитини, я в декреті.

— Наші вітання! Тоді зрозуміло, навіщо знадобляться гроші. Будете ще купувати лотереї?

— Думаю, що буду. Можливо, я така везу­ча, що знову виграю!

— Удачі Вам та міцного здоров’я! Треба вірити в себе, і все буде добре!

Виграшний квиток миттєвої лотереї «Ча­ріна пара», який подарував везучій житель­ці Львова 2000 000 гривень, до вашої уваги, шановні читачі. Як бачите, щасливою стала Спроба 4, у якій сума Ваших чисел (2 + 4 = 6) дорівнює сумі Виграшних чисел (3 +3 = 6). Все просто… і дуже приємно для щасли­вої учасниці!