Вітаємо шукачів миттєвої уда­чі, та з радістю повідомляємо про успіх вашого колеги по лотерей­ному хобі. 25 вересня в електро­нній миттєвій лотереї «Володар гри» із сімейства «Швидкограй» було виграно 100 000 гривень! Адреса щасливої покупки: Львів­ська область, місто Кам’янка-Бузька, вул. Шопена, 6а, фірмо­вий стіл «М.С.Л.» у супермаркеті «Рукавичка».

Наша телефонна розмова з пе­реможницею, 22‑річною пані Катериною почалася з її слів: «Я виграла не мільйон, але все ж таки приємну суму».

— А мали за мету саме міль­йон? — запитуємо Катерину. — Тоді Вам треба було обрати іншу лотерею, адже максимальний приз у «Володар гри» — 500 000 гривень.

— Я знаю, просто дуже хочу виграти мільйон.

— Настрій у Вас бойовий, якщо збережете його на певний час, обов’язково здійсните свою мрію. А поки що поговоримо про 100 тисяч. Як стався цей виграш і як довго ви до нього йшли?

— Можу сказати про себе, що я завзята учасниця лотерей. Ку­пую їх постійно, люблю миттєві.

— Як часто купуєте?

— Часто і багато, — сміється Катерина. — І виграю часто й густо. Мінімум по одній тисячі гривень на місяць вдається ви­гравати. Виграші по 100, 200, 400 гривень — це для мене штат­на ситуація.

— Невже все так стабільно?

— Але ж я нічого не вигадую, так воно є насправді. Тому я вва­жаю себе дуже везучою людиною. Ось для прикладу, мої батьки, скільки не купують лотереї, хоча це трапляється рідко, ніколи не виграють. А я одного разу купила для мамусі квиток за 50 гривень і він виграв 100 гривень. Невели­кий, але ж виграш!

— Батьки підтримують Ваше захоплення лотереями?

— Вони були б не проти, щоб я виграла мільйон або два, — смі­ється Катерина, — але не вірять, тому й не підтримують. Можливо зараз вони змінять ставлення.

— Як все ж таки Ви 100 тисяч виграли? Хочеться почути по­дробиці.

— Я купила 4 квитки «Володар гри». Перший виграв 200 гри­вень, другий — 50, третій також 50. А коли продавець сканувала четвертий квиток, щось там у тер­міналі наче зламалося — не видає результат. А потім як замиготить…, ось тут я і подумала, що виграла мільйон, — знову сміється Ка­терина. — Навколо було багато людей, і всі вони в один го­лос давай підказува­ти мені, щоб скоріше сховала виграшний квиток. Прийшла до­дому, сховала, потім кілька разів перехо­вувала в інші місця. Запитайте мене, на­віщо я це робила, не відповім.

— Радість вигра­шу інколи робить із людьми і не такі дива.

— Можливо. Зараз я вже за­спокоїлась, бо з’їздила до Льво­ва, оформила виграш і чекаю на виплату.

— На що будете витрачати?

— Збираюся взимку помандру­вати Європою. Довго не зможу, вдома залишиться з батьками моя маленька донька, але поїхати хо­четься.

— Ви працюєте, на роботі відпустку дадуть?

— Не доведеться просити, я не працюю, а лише підробляю.

— Зрозуміло, адже Вам і ло­терейних виграшів вистачає!

— Можна і так сказати, — весе­ло реагує Катерина. — Не знаю, як воно далі буде, але поки що мені в лотереях дійсно щастить.

Представляємо вам, шановні читачі, квиток «Володар гри», в якому везуча Катерина знайшла приз на суму 100 000 гривень. Квиток великий, довгий, адже в ньому одразу 3 окремі Гри, тому ми публікуємо його зобра­ження цілком, а також окремо — збільшену частину, щоб ви могли краще розгледіти символи.

Дивіться, виграшною є Гра 1. Умови виграшу такі: учаснику надається 4 Спроби, в кожній треба скласти суму трьох чисел. Якщо в одній Спробі сума чисел дорівнює 7, учасник виграє приз за цю спробу. Якщо сума чисел дорівнює 11, приз подвоюється. Якщо сума чисел дорівнює 21, приз потроюється.

Ви бачите, що сума чисел у ви­грашній Спробі 2: 2 + 2 + 3 = 7, а сума призу за вдалу Спробу становить 100 000 гривень.

На закінчення скажемо, що тер­мінал роздрукував для пані Кате­рини спрощений квиток, а вам, шановні читачі, може дістатися квиток із «мальованою» графі­кою. Різниця лише в оформлен­ні, а виграші однакові. Купуйте «мальовані» та спрощені квитки «Володар гри» та вигравайте. Максимальний приз цієї лоте­реї — 500 000 гривень!