Думаєте, виграш у лотереї неможливий? Ви помиляєтесь. Виграти може абсолютно кожен, якщо буде використовувати прості, але дуже важливі поради. Мені ці поради розповів мій дідусь, який грав у лотерею і весь час вигравав. А одного разу він виграв не тільки хорошу грошову суму, але і свою майбутню дружину. Він поїхав отримувати свій виграш, а виграш йому видала чарівна жінка, вони познайомилися, потім одружилися. Так що читайте поради та прикмети, використовуйте їх на практиці, й тоді ви неодмінно упіймаєте свою удачу за хвіст і будете щасливі!

По-перше, якщо в лотерейному квитку потрібно закреслити три цифри, орієнтуйтеся на число, місяць і рік свого народження. Це найщасливіші цифри для вас. Припустимо, ви народилися 10 квітня 1966 року (10.04.1966). Значить, перше щасливе число для вас — 10, друге — 4, а третє — 22 (1 + 9 + 6 + 6 = 22). Якщо потрібно викреслити шість цифр, то подумайте, які з них відповідають вашим ініціалами. Подивіться це в таблиці. Якщо необхідно вибрати сім цифр, то складіть отримані значення.

А‑1 Д‑5 З‑9 М‑13 Р‑17 Ф‑21 Ш‑25 Я‑29

Б‑2 Е‑6 И‑10 Н‑14 С‑18 Х‑22 Щ‑26

В‑3 Є‑7 І‑11 О‑15 Т‑19 Ц‑23 К‑27

Г‑4 Ж‑8 Л‑12 П‑16 У‑20 Ч‑24 Ю‑28

По-друге, число місяця і день тижня, в який ви купуєте лотерейний квиток, мають велике значення. Якщо ви хочете виграти, то краще купувати лотерейний квиток у день, який відповідає вашому дню народження. Якщо говорити про дні тижня, то щасливі дні до обіду — понеділок і вівторок, а субота і неділя — з обіду до вечора. Одягнутися краще в чорне, прикрас повинно бути по-мінімуму. По-третє, коли будете купувати квиток, то ви повинні бути і одягнені по-особливому. В одязі не повинно бути червонного і жовтого кольору. Краще надіти все чорне або темне, навіть нижня білизна має бути темною. Смужки, клітки, горох, квітчастий малюнок відлякують удачу. Не слід одягати нічого нового. З прикрас можна дозволити собі срібний ланцюжок або кулон. Золота не повинно бути в жодному разі. Непогано приколоти до внутрішньої сторони комірця шпильку голівкою вниз. У день покупки квитків поїжте фруктів. По-четверте, щоб привернути удачу, необхідно дотримуватися певної дієти. Виключіть зі свого раціону буряк, часник, молочні продукти. Краще поїсти фруктів, м’яса, яєць. І, нарешті, п’ята, найважливіша порада. Після трьох виграшів необхідно зупинитися, перепочити. Удача не шанує тих, хто її експлуатує, особливо — заради наживи. Може і образитися…

Джерело: shkolazhizni.ru