Багато гравців купують по 1 квитку на кожен тираж. Вони грають регулярно, але кожного разу використовують тільки один квиток з одноразовою комбінацією. Вірогідність виграти у таких спроб є, і наші гравці у «Лото-Забава» неодноразово доводили це власними перемогами. Отже ми спробуємо з’ясувати, чи правильний такий підхід.

РЕГУЛЯРНА ГРА

З метою економії деякі купують тільки 1 комбінацію на гру. Грають регулярно і не витрачають багато грошей. Це розумно з точки зору відповідальної гри. Кожного разу ви отримуєте 1 невеликий шанс на перемогу. Ось історія Ірини з Києва. Минулого року вона виграла 63 436 гривень. Ірина не грає постійно, час від часу купує квитки на сайті. І в той її щасливий день у неї був настрій для лотереї. Зробила лише одну ставку без будь-якої стратегії. До речі, отримувати виграш Ірина прийшла разом із батьком. Він гравець із великим досвідом, купує лотереї вже не перший рік. Але великий виграш дістався саме доньці, яка купує квитки зрідка. Переможниця каже, що гроші витрачати не буде. Вона збирає на свою секретну мрію, тому виграш додасть до накопичень.

ПОСТІЙНА КОМБІНАЦІЯ

Метод регулярної гри на комбінацію виправданий, коли мова йде про сталий набір чисел. Ви старанно відмічаєте одні й ті ж номери і очікуєте прихильності фортуни. В такому випадку пропускати тираж не можна в жодному разі. Адже, згідно із жартівливим законом Мерфі, загадане з’єднання випаде з лототрону саме в пропущений розіграш. Якщо ви кожного разу обираєте нові комбінації або ставите на ≪авто≫, бажаєте використовувати нові стратегії і при цьому маєте обмежений бюджет, пропонуємо кілька варіантів.

СТРАТЕГІЯ ПРОПУЩЕНИХ ТИРАЖІВ

Американські гравці радять замість того, щоб купувати по 1 комбінації на кожен тираж, пропустити кілька розіграшів, а всю заощаджену суму витратити на один. Як це працює в наших реаліях? Наприклад, ви кожного дня купуєте лотерею вартістю 10 гривень. Значить, за тиждень ви витрачаєте 70 гривень. Їх можна перерозподілити на 1 тираж і придбати 7 квитків. Тут вже можна спробувати повну систему на 6 номерів або зіграти в неповну. А можна все довірити авто або розподілити всі 45 чисел між квитками. Порядок визначайте на власний розсуд.

СИНДИКАТ ДЛЯ ВИГРАШУ

Вдале рішення при обмеженому бюджеті — об’єднання в синдикат. У першу чергу вам необхідно знайти кілька однодумців, яким ви довіряєте, й укласти з ними усний або письмовий договір. Домовтеся про всі нюанси і об’єднайте разом свої зусилля, а найголовніше — бюджети. У такій спосіб ваш 1 квиток перетворюється в 2, 3 або навіть 5, у залежності від кількості учасників. Такий підхід нерідко приносить щедрі результати.