За статистикою у кожної людини на планеті протягом життя є шанс виграти в лотерею. Для цього не потрібно бути генієм і мати кілька вищих освіт. Цілком можливо, що ви виграєте в лотерею з першого ж квитка, а може трапитися так, що за кілька років, адже насправді жодна ваша спроба не минає даремно, а збільшує ймовірність перемоги в майбутньому (так стверджує математика).

ПОШУКИ СЕКРЕТУ ПЕРЕМОГИ

Лотерея не може бути без виграшу, адже тоді б люди не грали в неї. Кожен здатен отримати шматок від загального торта. Коли він його отримає — питання лише часу і старанності, прикладеної до справи.

 • Одні не вірять в лотереї і стверджують, що виграють тут тільки організатори лотерей.
 • У той час як інші більш оптимістичні й вірять, що більшість популярних лотерей — це ключ від дверей до їх кращого життя. Дійсно, адже розбагатіти в один момент — це мрія кожного, а сума виграшу деяких лотерей може забезпечити вам безтурботне існування до кінця життя.

Зважаючи на це, в ігровій теорії є поняття, зване дистанцією. Воно описує ваш шлях від початку очікування виграшу в лотерею і до самої перемоги. Вчені-математики давно задаються питанням про можливість виграшу в лотерею. У зв’язку із цим проводилося безліч досліджень на тему того, чи можна виробити будь-яку стратегію для підвищення ймовірності виграшу, чи можливо, маючи достатньо коштів на покупку лотерейних квитків, виходити в плюс, а не в мінус, і також багато інших питань по цій темі.

 • Всі номери випадають з однаковою ймовірністю, у якогось певного номера немає переваг.
 • Немає особливо великої різниці між осмисленим вгадуванням номерів і випадковим вибором.
 • Стовідсотково переможних стратегій немає.

У підсумку висновок із досліджень виявився досить простий. Потрібно просто ставити, не замислюючись, і чекати перемоги. Однак цю ідею спростували.

 • Слідом за математиками досліджувати цю тему взялися психологи. Вони пояснили розмір виграшу поведінкою людей і їхнім вибором, адже чим більше людей оберуть виграшну комбінацію, тим менше грошей вони всі отримають.
 • Тому мета гравця полягає у виборі того номера, який з найменшою ймовірністю оберуть інші.
 • Психологи розробили тактику, за якою потрібно грати проти інших гравців, а не проти лотереї. Необхідно вивчити поведінку інших гравців, які комбінації вони вибирають, і правильно вирахувати з усього цього певні закономірності. Головним фактором гри за цією тактикою є необхідність уникати щасливих чисел. Потрібно вивчити психологію людей, виявити найпопулярніші числа і не ставити на них, щоб ваш виграш був більший та ймовірніший.

У лотереї вирішують 2 речі:

1) кількість куплених квитків;

2) якість вашої роботи, тобто дотримання всіх рекомендацій, які будуть перераховані у тексті трохи нижче.

ДІЄВІ МЕТОДИ ВИГРАШУ

Існує безмежна кількість способів для перемоги, і в кожного гравця він свій.

 • Одні вибирають щасливі числа або пам’ятні дати. Однак даний спосіб є найменш дієвим і краще його не використовувати.
 • Інші довіряються Фортуні й беруть все навмання.
 • Треті вірять математиці й теорії ймовірності, виробляючи розрахунки для перемоги. Незважаючи на все це, вже давно виведені способи гри, які помітно підвищать вашу ймовірність на перемогу і допоможуть вам заробити більше грошей. Нижче наведені найдієвіші з них.

Метод 1. Вибираємо правильні номери. Цей метод заснований суто на психології. Підхід, що позиціонується даним методом, запевняє, що потрібно брати ті номери, які явно не візьме більшість інших. За статистикою потрібно брати числа, які йдуть після 31, адже люди насамперед дивляться на знайомі числа, які асоціюються з пам’ятними датами. Даний спосіб допоможе вам перемогти, адже учасників із цими числами в квитку буде значно менше.

Метод 2. Групова лотерея. Цей спосіб полягає в тому, що потрібно збільшити число комбінацій за допомогою залучення більшого числа учасників. Вони скидають гроші в загальні кошти, збільшуючи ставку, і тим самим мають більше шансів на перемогу. Виграні гроші діляться між ними в тій пропорції, в який вони і складалися.

Метод 3. Купівля різних квитків. Вам потрібно скласти список комбінацій, на які ви розраховуєте, і після цього купити багато квитків. У підсумку вам залишається лише чекати того, що одна з комбінацій виявиться виграшною. Як бачите, особливих зусиль тут докладати не потрібно.

Метод 4. Квитки з розгорнутою ставкою. Дані квитки коштують більше звичайних, але гравець сам вибирає номери і квиток містить більше однієї комбінації на кожне поле чисел.

А тепер уявіть: ви купили квиток від нічого робити і вам казково пощастило — грошей, які ви змогли урвати з джекпоту, вистачить на все життя, а якщо їх грамотно використовувати, то суму можна і примножити. Якщо ж у вас не вийшло виграти з першого разу, то не варто впадати у відчай. Шанс перемоги у всіх однаковий, тому потрібно пробувати далі й далі. Не вийшло один раз — значить вийде в інший, потрібно бути оптимістом. Цілком можливо, одного разу і ви станете тим щасливчиком, хто зірве джекпот. Ми ж бажаємо вам удачі на цьому шляху!

За матеріалами сайту «БізнесКіт.com»