Ми знаємо, що лотерейні квитки бувають двох видів: в одних вже пропонується довільна комбінація цифр, у других необхідно вибрати числа заздалегідь, а потім перевірити чи вгадали. Складно сказати, який варіант краще, але якщо в першому випадку вплинути на вибір можна тільки в момент вибору квитка, то в другому можливостей трохи більше. Зрозуміло, що вибір варіантів буде залежати від психотипу гравця — хтось переконаний у власних силах, а комусь потрібна підтримка зовнішніх факторів.

ДЕЯКІ ПРАВИЛА ПРИ ВИБОРІ ЧИСЕЛ

Існує кілька визнаних методів, які часто використовують гравці. Ось декілька найпоширеніших.

 1. Вибирати одні й ті ж числа. Відповідно до теорії ймовірності, обрана комбінація повинна випасти хоча б один раз. Однак, цілком можливо, чекання може тривати довго: деяким щасливчикам удача усміхалася тільки через кілька десятків років безперервного участі.

Увага! Варто пам’ятати про вартість квитка: за кілька років безперервної покупки сума стане досить значущою. Щоб злегка поквапити події, можна розрахувати можливість випадання кожного числа і вибирати найймовірніші. Зробити це можна вручну або на спеціальних сайтах — останні допомагають підібрати щасливі комбінації.

 1. Визначні дати: багато хто вибирає дні народження, весілля та інші дні, коли їм дуже пощастило. З одного боку, це число може «допомогти» ще раз, із іншого, брати тільки такі числа не можна, бо вони зосереджені з одного боку цифрового поля, що серйозно знизить шанси на перемогу.
 2. За допомогою астрології: у кожного знака зодіаку є свої щасливі числа, які можна використовувати. Знайти їх можна в інтернеті, розрахувати самостійно або ж використовувати значущі дати, наприклад, дату весілля. Варто відзначити, що «чисті» дати менш везучі: цифри від 1 до 31 вибирає велика кількість людей, а тому шанси хоч і досить великі, але виграш доведеться ділити між усіма учасниками, які повірили у свої фартові дати. Часто можна зустріти наступну комбінацію: для отримання першого числа необхідно скласти всі цифри дати народження (наприклад, 5 липня 1994 року — 5 + 7 + 1 + 9 + 9 + 4). Друге число — це складання всіх цифр імені, якщо а — 1, б — 2, в — 3 і т. д. Третє число — сума перших двох.
 1. Випадковість не випадкова: багато гравців із великим досвідом впевнені, що виграти велику суму може допомогти тільки щасливий випадок. Наприклад, номерний знак машини, що проїхала повз вас незадовго до вибору, номер автобуса, на якому вони їхали напередодні тощо. Щоб перевірити метод, необхідно в день покупки квитка звернути увагу на незначні дрібниці або записати перші ж цифри, що промайнуть у голові.

Як не дивно, але нерідко щасливими стають «нещасливі» числа: наприклад, після трагедії 11 вересня 2001 року багато ставили на числа «9» та «11» і вигравали. Нерідко використовують номери автомобілів, які потрапили в аварію або вибухнули напередодні. Є послідовники вибору чисел, які стали датами великих трагедій людства: початок світових війн, дати катастрофічних землетрусів тощо.

ТРОХИ МАТЕМАТИКИ

Хоча фахівці не можуть назвати, які числа випадуть точно, вони можуть дати кілька порад.

 1. Вибирати тільки парні або тільки непарні числа не варто — ймовірність збігу становить менше 5%. Краще вибирати порівну і тих, і тих.
 2. Не варто вибирати числа, що стоять поруч і навіть в одному десятку: навряд чи комусь пощастить дочекатися, щоб фартовими стали числа, що йдуть одне за одним (хоча такі випадки дуже рідко все ж таки трапляються). Варто розділити поле по діагоналі й «розкидати» їх.
 3. Не підійдуть і однакові закінчення, наприклад, 2–12–22–32 тощо — ймовірність випадання менше 1%.
 4. Можна використовувати методи складання або множення, наприклад: 7–14–21– 28–35 і т. д. Такий вибір дає великий діапазон і дозволяє задіяти всі десятки.

Увага! Вибирати комбінації, які щойно вигравали, не варто — ймовірність того, що випадуть ті ж самі числа мізерно мала.

ЯКЩО ЧИСЛА ВЖЕ Є

Якщо в лотерейному квитку числа вже вибрані й записані, необхідно тільки витягнути щасливий квиток. З одного боку, це дозволяє в усьому покластися на долю, з іншого — не дає гравцеві взяти участь особисто.

Витягайте квиток, не дивлячись

 1. У більшості людей є щасливі талісмани або прикмети: при покупці білета необхідно використовувати їх.
 2. Можна запросити вибрати білет малюка або людину з «легкою» рукою — вважається, що вони везучіші.
 3. Тягнути білет потрібно навмання, не дивлячись, щоб доля сама вела руку.
 4. Важливо уникати червоного і жовтою одягу, краще відправитися до магазину в темному. Але не забувайте: не підійдуть клітина і смужка в одязі, також варто відмовитися від прикрас із дорогоцінних металів і будь-яких нових речей.
 5. Не варто забувати і про дні: вважається, що удача сильніша в день народження, а також у ту ж дату і день тижня. Традиційно удачу приписують першій половині понеділка і вівторка, а також другій половині суботи та неділі.

Увага! Цікавим методом є візуалізація: думаючи про виграш, можна матеріалізувати його в реальності. Деякі навіть малюють гору грошей або нові речі, щоб постійно думати про перемогу. Зрештою, усі ці поради вже давно використовуються шанувальниками лотерейної гри, а щасливчики нерідко розповідають про секрети своїх перемог, згадуючи перелічене у цьому тексті.