Як розпорядитися виграшем певно знає кожен потенційний переможець лотереї. Учаснику потрібно всього лише купити кви­ток, який дозволить на один крок наблизитися до своєї мрії. На що ж витрачають гроші щасливчики?

АКВАПАРК ДЛЯ РІДНОГО МІСТА

Американець Джон Кути разом із ко­легами по роботі виграв у лотерею Mega Millions 319 мільйонів доларів. Житель штату Нью-Йорк отримав свої законні 27,8 мільйонів і пожертвував 200 000 доларів на будівництво аквапарку. Джон і його дру­жина Лінда давно мріяли увічнити пам’ять своїх батьків у чомусь масштабному і соці­ально значимому. Виграш у лотерею став довгоочікуваною подією в родині Кути. Так, завдяки переможцю лотереї в місті Грін Ай­ленд з’явився водний парк розваг.

НАЗВА ФІРМИ НА ЧЕСТЬ МОРОЗИВА

Пенсіонерка Луїза Вайт з американсько­го міста Ньюпорт купила квиток лотереї майже одночасно з морозивом під назвою «Райдужний шербет». Десерт, до речі, був також улюбленими ласощами її сина. Пізніше 81‑річна жінка дізналася, що її квиток став щасливим і вона виграла 336,4 мільйона доларів. Бабуся-мільйонерка не хотіла розкривати свої дані громадськості, тому організувала юридичну контору і назвала її на честь морозива. Створена компа­нія, покликана захищати права переможців лотерей, принесла великий дохід Луїзі Вайт і її родичам.

КІНСЬКА ФЕРМА

Ніккі Оттенбурн з Англії працюва­ла фітнес-тренером у невеликому клубі. У 46‑річної жінки була давня мрія — купи­ти велику ферму і розводити коней. Ніккі виросла в сім’ї фермерів, тому її вабило до власного господарства і життя за містом. Втілити в реальність мрію допомогла націо­нальна лотерея. Ніккі виграла 2,2 мільйона фунтів стерлінгів, звільнилася з роботи і ві­дразу ж придбала 7 акрів землі. Незабаром Ніккі купила кілька коней цінних порід і за­йнялася їх розведенням.

НИЖНЯ БІЛИЗНА, БАР І РЕСТОРАН

Діна Самсон, перукар із міста Шеффілд, стала переможницею лотереї і виграла джекпот у розмірі 5,5 мільйонів фунтів стерлінгів. Спочатку 52‑річна жінка запро­сила всіх своїх родичів, а це 22 людини, в подорож на Ямайку. Після сімейного від­починку Діна вирішила присвятити себе бізнесу і відкрила інтернет-магазин ниж­ньої білизни, бар і ресторан. За словами ан­глійки, такі вкладення — найприбутковіші. Люди завжди будуть купувати одяг і ходити в ресторани.

УРОКИ ВЕРХОВОЇ ЇЗДИ НА ВІСЛЮКАХ

Вельми незвичайна мрія була у британки Катерини Мунро. Безробітна мати трьох дітей дуже хотіла навчитися кататися на віслюках. Коли жінка виграла в лотерею 3,5 мільйона фунтів стерлінгів, одразу ж запи­салася на уроки верхової їзди. На питання близьких, чому вона не купила машину або не найняла особистого водія, Катерина відповіла, що в її родині ніхто не хоче сідати за кермо. Зате всі тяжіють до верхової їзди.