Неважко помітити, що в сучасному світі періоди успіху у людини чергуються зі смугами невдач, і відбувається так через підпорядкованість його життя особливим космічним циклам. Знаючи про це, можна визначити вдалі або невдалі дні, коли активно грати в лотереї або утриматися від гри. Для того, щоб визначити особливо вдалі дні, коли ймовірність виграшу найвища, скористаємося наступною нумерологічною таблицею:

1 2 3 4 5 6 7 8 9
а б в г r д е є ж
з и і ї й к л м н
о п р с т у ф х ц
ч ш щ ь ю я      

Наприклад візьмемо гравця з такими даними: Іванов Борис — дата народження 13.11.1970р.

Алгоритм знаходження його днів удачі наступний.

  1. Визначаємо число життєвого шляху.

Це число виходить шляхом складання дня, місяця та року народження людини. У прикладі: 13+11+1970 = 1994 = 1+9+9+4 = 23 = 5

  1. Визначаємо спадкове число гравця.

Спадкове число отримуємо шляхом додавання всіх букв прізвища гравця (числові значення для букв беремо з вище наведеної таблиці). У прикладі: і/3+в/1+а/9+н/1+о/3+в = 3+1+9+1+3 = 17 = 1+7 = 8

  1. Визначаємо активне число.

Активне число отримуємо шляхом додавання всіх букв імені:

б/2+о/1+р/3+и/2+с/4 = 2+1+3+2+4 = 12 = 3

  1. Визначаємо космічне число.

Космічне число відображає вібрації циклів Всесвіту та дає можливість визначити дні удачі людини. Для його знаходження складаємо числа життєвого шляху, спадкового та активного: 5+8+3 = 16 = 7

Отже, у нашого гравця космічне число рівне — 7.

Знаючи космічне число, визначимо дні удачі по місяцях, для цього необхідно цифру місяця перемножити з космічним числом:

січень (цифра місяця – 1): 1х7 = 7, тобто у січні місяці вдалими будуть усі числа, які містять цифру – 7, у нашому випадку – 7,17,27 січня.

Лютий (цифра місяця – 2): 2х7 = 14 = 5, вдалі дні – 5,15,25 лютого (числа місяця, що містять цифру 5).

Червень, відповідно, 6х7 = 42 = 6, вдалі дні — 6, 16, 26 (числа місяця, що містять цифру 6) і далі за місяцями за аналогією.

У принципі можна збільшити кількість днів удачі, для цього необхідно зробити додатковий розрахунок за 12 арканною таблицею (у нашому прикладі ми використовували 9-арканну таблицю).

Слід зазначити, що найвдалішим днем ​​для людини буде той, коли вдале число місяця збігається зі сприятливим для нього днем ​​тижня. Щоб визначити ці дні, необхідно знати, які планети «заступаються» за той чи інший знак Зодіаку, а також відповідність цих планет дням тижня.

 

Знак Зодіаку Планети
Овен Сонце, Марс
Телець Венера, Місяць
Близнюки Меркурій, Сонце
Рак Місяць, Юпітер
Лев Сонце, Марс
Діва Меркурій, Сонце
Терези Венера, Сатурн
Скорпіон Марс, Сонце
Стрілець Юпітер, Місяць
Козеріг Сатурн, Марс
Водолій Сатурн, Меркурій
Риби Юпітер, Венера

З таблиці видно, що наш піддослідний гравець народився під знаком Скорпіона, до якого благоволять Сонце і Марс.

День тижня Планета
Понеділок Місяць
Вівторок Марс
Середа Меркурій
Четвер Юпітер
П’ятниця Венера
Субота Сатурн
Неділя Сонце

Найбільш сприятливими для Скорпіона,як видно з наведеної вище таблиці, є вівторок та неділя. Якщо сприятливі числа місяця збігаються з цими днями тижня, то такі дні можуть виявитися особливо щасливими. Для нашого героя неділя 16 червня може стати Днем здійснення самих сміливих мрій і сподівань. Вочевидь, зірки обіцяють нашому герою казковий виграш в бінго лотерею. Можливо, слід прислухатися до їхніх порад і купити на розіграш не один, а кілька білетів «Лото-Забава».

За цією методикою можна розрахувати найсприятливіші дні для кожного знаку Зодіаку. Не упускайте свого щастя, грайте та вигравайте, друзі!