У кожній з Європейських країн на держав­ному рівні прийняті безпрецедентні заходи боротьби з пандемією. Не стоїть осторонь цієї боротьби і приватний бізнес.

Так нещодавно стало відомо, що екстре­ні служби Швеції отримають 310 мільйонів євро від компанії Svenska Spel — оператора національної лотереї Швеції, яка перерахує до державного бюджету 310 мільйонів євро. Ці гроші призначені екстреним службам для боротьби з коронавірусом. Відповідне рішен­ня прийнято керівництвом компанії.

Варто нагадати, що Svenska Spel допомага­ла шведам і в минулому році, перерахувавши на благодійність понад 218 мільйонів євро.

А цього року держоператор національної лотереї Швеції, компанія Svenska Spel, оголо­сила, що продовжить спонсорувати футболь­ну збірну країни, яка готується до Чемпіонату світу 2022 року в Катарі, всупереч критиці, яка лунала з різних боків і наголошувала на порушенні прав людини у цій арабській державі.

У компанії повідомили, що в Катарі є про­блеми з правами людини, проте замість, наприклад, бойкоту мундіалю спортивному співтовариству потрібно працювати над со­ціальними змінами в країні-господині ЧС. А в подальшому — провести реформи в Між­народній федерації футболу, що стосуються принципів визначення приймаючих міжна­родні футбольні змагання сторін, сказали в Svenska Spel.