Фінансовий комітет українського парла­менту схвалив законопроект, що передбачає зниження податкових ставок для операторів гемблінгу і скасування податку на виграш в азартні ігри в сумі до 48 тисяч гривень. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі глава комітету Данило Гетманцев.

Документ пропонує єдину ставку подат­ку — 10% від валового доходу для всіх видів грального бізнесу і оподаткування виграшів, що перевищують розмір восьми мінімальних заробітних плат.

Як відомо, ринок азартних ігор в Україні вже запрацював. 8 лютого до держбюджету країни надійшло 23,4 мільйони грн. за видачу першої ліцензії на ведення грального бізнесу. Про це свого часу через Facebook повідомив голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Іван Рудий.

3 лютого в Україні видали першу ліцензію на ведення грального бізнесу, її отримала компанія «Спейсікс», яка є власником то­варного знаку «Космолот». Про це повідо­мила Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей.

14 липня 2020 року Верховна Рада прийня­ла закон про легалізацію грального бізнесу. У пояснювальній записці до законопроекту № 2285‑д сказано, що його метою є ство­рення сучасної та ефективної нормативно-правової бази для організації та проведення азартних ігор в Україні. Автори законопроек­ту зазначили, що після заборони грального бізнесу в Україні у 2009 році держбюджет щорічно втрачав понад 10 млрд. грн.